Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marek nie frustruj sie ale tyle sportu co w nc nigdzie w platformie w Polsce nie znajdziesz dopóki tu murdoch nie wejdzie z platforma Sky chociaż juz tu byl i miał akcje w tv familijnej tv puls ale niewiadomo dlaczego sie wycofał z polskiego rynku tv a jedynie on mógłby z swoimi prawami do premier lig i filmowymi mógł zagrozić nc +

 

Sam bym przeszedł do Sky gdyby z swoją platforma satelitarną weszła do polski bo maja bardzo dobre transmisje z premier lig i jeszcze wielu innych dyscyplin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze odejdzie z 10 do 20 % abonentow z nc + maximum ale tez przyjdą ci co maja dość słoneczka któremu kończy juz sie extraklasa a niema meczów barca Real Madryt menczester city menczester united Paris sant germen olimpiku marsylja i jeszcze kilkunastu wspaniałych europejskich zespołów w swoim porfoljo ;)
lepiej popatrz dobrze w program i nie pisz bzdur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkałem przez 2 lata w scotland edynburg to miałem cały pakiet Sky scotland wykupiony za 65 funtów z telefonem miesięcznie oglondalem mecze premier lig reprezentacji narodowych transmitowali tez mecze naszej reprezentacji wresting amerykański tez z chęcią oglondalem u nich i jeszcze pare innych dyscyplin nie mówiąc o filmach

 

Murdocha by było stać na kupno nc+ bez najmniejszego mrugniecia okiem nawet by nie poczuł ze tam coś wydał tylko gdzie by sie podziali wszyscy którzy są w zarządzie nc zaraz by raczej stracili swoje posady on przecież swoje prestiżowe pismo ktore działało od 150 lat w GB kiedy wyszła afera w ciagu jednego dnia zamknął niż ciągnąć za sobą zły piar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że są to kopie dla abonentów bez opcji Canal+ w dotychczasowym abonamencie. Ci co mają w cyfrze paczke Canal+ dostaną pisma podobne do tych z N-ki. Hugo pisał o tym na forum i jako że wszystko co podawał do tej pory się sprawdziło traktował bym to jako info potwierdzone na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwnie się złożyło w moim przypadku bo ja miałem do lutego pakiet bez Canal+ i przy przedłużaniu zdecydowałem się na Superpremium HD z MR za 99 zł, bo w Optimum HD nie było żadnych upustów dla mnie. Może popełniłem błąd, bo teraz mógłbym mieć jeszcze rok spokoju a paczkę Canal+ aktywować sobie od czasu do czasu, gdybym zechciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie. ludzie z n dostali pisma i z cyfry tez się wystraszyli i zaczeli migrować. pisma dotra do cyfry z opóźnieniem o około 14 dni od tego czasu dużo osob przejdzie a 10 dni o możliwej rezygnacji pojdzie w zapomnienie. tez niezły chwyt poniżej pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ja pisałem do cyfry + kiedy działała jeszcze ta strona i nie było jeszcze tego zamętu z nc+ z zażaleniem że zabiorą mi 3 kanały Canal+ i pytałem czy będę miał dostęp do nowych kanałów tych Family itd. i odpisali wtedy że będę miał dostęp do 6 kanałów w tym tych nowych i że zostanę o tym powiadomiony listownie. Ale potem myślałem że im się odmieniło i że to taka głupia zagrywka z ich strony . A teraz to już nic nie wiem :oops: . Jak już pisałem trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że są to kopie dla abonentów bez opcji Canal+ w dotychczasowym abonamencie. Ci co mają w cyfrze paczke Canal+ dostaną pisma podobne do tych z N-ki. Hugo pisał o tym na forum i jako że wszystko co podawał do tej pory się sprawdziło traktował bym to jako info potwierdzone na 100%

Też mi się tak wydaje. Nie wydaje mi się, aby opłacalnym dla NC+ było danie mi całej paczki Canal + w dotychczasowej cenie (zważywszy na ich politykę cenową). Równie dobrze mogliby dać mi platinum w cenie mojego optimum... trzeba będzie dokładnie przeczytać pismo w momencie jego otrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Do AD-NAR ... Nie dostaniesz całej paczki Canal+ za tą samą cenę co masz teraz w Cyfrze ... Dostaniesz za większy abonament lub nawet mniejszą paczkę Canal+ ... NC+ daje przykładowo podobne oferty ale musisz zgodzić się na abonament na ich warunkach o przynajmniej 20 - 30 zł wyższy ... Ja taki dziś dostałem w N-ce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Do AD-NAR ... Nie dostaniesz całej paczki Canal+ za tą samą cenę co masz teraz w Cyfrze ... Dostaniesz za większy abonament lub nawet mniejszą paczkę Canal+ ... NC+ daje przykładowo podobne oferty ale musisz zgodzić się na abonament na ich warunkach o przynajmniej 20 - 30 zł wyższy ... Ja taki dziś dostałem w N-ce ...

ale z n, poczekajmy jakie dostana ludzie z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kopia e-maili które mam w skrzynce a raczej ich treść:

 

Piszę do państwa w związku ze zmianami które zachodzą w ofercie

programowej. Chciałem dowiedzieć się jakie kanały będę miał w swoim

obecnym abonamencie po wprowadzonych zmianach. Od 5 kwietnia 2013 zostaną

zlikwidowane kanały Canal + Gol , Canal + Weekend , i Canal +3d i wtym

momencie powstaje pytanie czy zamiast tych kanałów zostaną udostępnione

nowe kanały Canal+Family , Canal+Family 2 i Canal+Film 2 czy też nie

będzie w zamian tych kanałów nic. Jeśli stare kanały zostaną zabrane

a nowe nie zostaną dodane to ja będę starał się o rozwiązanie umowy z

Cyfrą +, gdyż Cyfra+ nie dopełni warunków umowy w skład której

wchodziło 6 kanałów firmowych Canal+ a zostaną tylko 3. Umowę

podpisałem tylko ze względu na programy Canal+. A jeśli zostaną dodane

nowe kanały na konto starych to nie ma problemu i możemy kontynuować

współpracę. Ale też chciałbym zostać o tym poinformowany. Zależy mi

na jak najszybszej odpowiedzi.

 

Potem dostałem odpowiedź:

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 5 kwietnia 2013 roku,

programy CANAL+ zostaną zmodyfikowane do poniższej postaci:

CANAL+ Family HD, CANAL+ Family 2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2 HD,

CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD.

Wyjaśniam, iż w kwietniu 2013 roku, otrzyma Pan drogą pisemną

informację dotyczącą ww. zmiany.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Drążyłem dalej temat:

 

Odpowiedź ta nie dostarcza mi konkretnych informacji. Ja chciałem

wiedzieć czy wszystkie nowe kanały Canal+ będą dostępne w moim obecnym

abonamencie, że zostaną zmodyfikowane doskonale wiem i wiedziałem

wcześniej nie wiem tylko czy przy moim obecnym abonamencie będą one

dostępne dla mnie. I tak jak pisałem wcześniej jeśli wszystkie kanały

Canal+ będą dostępne dla mnie w obecnym abonamencie będę nadal

zadowolonym klientem jeśli nowych kanałów nie będzie i 3 stare kanały

z serii Canal+ zostaną wyłączone będę wnosił o rozwiązanie umowy z

winy Cyfry+ czy też teraz nc+ bo nie zostanie owa umowa dopełniona

ponieważ w moim obecnym pakiecie (CANAL+ KOMPAKT HD) znajdowało się 6

canałów Canal+.

Prosił bym o udzielenie szczegółowej, konkretnej i wyczerpującej

odpowiedzi.

 

i na koniec taką dostałem odpowiedź

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 5 kwietnia 2013 roku

będzie Pan posiadał dostęp do następujących kanałów CANAL+: CANAL+

HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD,

CANAL+ Family 2 HD.

Serdecznie zachęcam do zawarcia kontraktu z nC+ i skorzystania z

szerokiego wachlarza atrakcyjnych ofert, przygotowanych specjalnie dla

Pana. Wszelkie informacje na ten temat dostępne są pod numerem telefonu

22 310 45 60. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty, w godzinach

7.00-22.00.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z wyrazami szacunku,

 

Ale co z tego wynika i czy coś w ogóle wynika to nie wiem ale te maile były pisane jeszcze przed tym jak dowiedziałem się o wysyłanych do ludzi aneksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Do AD-NAR ... Nie dostaniesz całej paczki Canal+ za tą samą cenę co masz teraz w Cyfrze ... Dostaniesz za większy abonament lub nawet mniejszą paczkę Canal+ ... NC+ daje przykładowo podobne oferty ale musisz zgodzić się na abonament na ich warunkach o przynajmniej 20 - 30 zł wyższy ... Ja taki dziś dostałem w N-ce ...

Tak, ale powyżej masz pisma wysyłane do C+, z których nie wynika, aby nas dotyczyła przymusowa migracja. A w moim przypadku (Canal + zagwarantowany na cały okres umowy) wynikałoby, że możemy pozostać przy naszych abonamentach do czasu migracji. Co za tym idzie - nie mogliby mi nawet zmienić kanałów w pakiecie (więc nie mógłby zniknąć nawet Canal + Gol).

 

Proponowana mi oferta jest obecnie skrajnie beznadziejna, stąd myślę, że pismo wysłane do mnie będzie zawierało klauzulę możliwosci wypowiedzenia (i nie omieszkam z tego skorzystać jeżeli np. będzie mi oferowany abonament za 109 zł - jak w APS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego nie rozumiesz?

od 5 bedzisz miec 6 canalow+ i pismo w skrzynce pocztowej czy sie zgadzasz na nowa oferte..jesli nie to pa pa.

proste jak drut

ile razy ktos musi napisac ze abonenci z pakietem canal podlegaja pod przymusowa migracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mi się wydaje, że NC+ kroi wszystkich jedną miarą, nawet gdybyś miał w Cyfrze umowę u notariusza na 5 lat, to i tak oni teraz jako nowa firma pod nową nazwą przejeli umowy abonentów z Cyfry i N-ki i dyktują swoje warunki po nowemu ... Ja tak samo miałem umowę gwarantowaną do lipca 2014 r. i napisali mi w tym liście, że do 19 kwietnia mam złożyć pisemne wypowiedzenie jeżeli nie zgadzam się na ich warunki z oferty albo z dniem 01 maja br. automatycznie podpisuję z nimi umowę na 18 miesięcy z abonamentem wyższym o 28 zł z Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film i Canal+ Film 2 w zamian za 4 x Npremium ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...