Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- Tak, od maja będziemy w Cyfrowym Polsacie, szczegóły niebawem - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika.

 

Przypomnijmy, iż o trwających negocjacjach pomiędzy TV Republika i Cyfrowym Polsatem satkurier.pl informował w lutym br.

 

Czy TV Republika negocjuje również pojawienie się w ofercie platformy nc+?

 

- Na razie nie - przekazał serwisowi satkurier.pl Piotr Barełkowski.

 

Niepokojąca informacja.

co mnie interesuje tv republika chłopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak, od maja będziemy w Cyfrowym Polsacie, szczegóły niebawem - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika.

 

Przypomnijmy, iż o trwających negocjacjach pomiędzy TV Republika i Cyfrowym Polsatem satkurier.pl informował w lutym br.

 

Czy TV Republika negocjuje również pojawienie się w ofercie platformy nc+?

 

- Na razie nie - przekazał serwisowi satkurier.pl Piotr Barełkowski.

 

Niepokojąca informacja.

Niepokojące to jest zachowanie akcji TVN na giełdzie od 21-03 :brawo: a słoneczko pięknie świeci czyżby inwestorzy już wybrali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokojące to jest zachowanie akcji TVN na giełdzie od 21-03 :brawo: a słoneczko pięknie świeci czyżby inwestorzy już wybrali :>

Dlaczego niepokojące? Mają co chcieli. Cały czas trend spadkowy.

A słoneczko świeci i zębaty sie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

.... Nie ma w tym żadnego hejterstwa, po prostu nei chcę przepłacać.

To co ty zrobisz to nie przenoś z automatu na tłum. Srodze się zawiedziesz.

 

Popełnili poważny błąd marketingowy.

Nie zrobili, wierz mi. odejdzie może 20 - 30 tysięcy. Nawet jak to by było 50 tysięcy to tak dla NC+ start będzie sukcesem. Szkopuł w tym że nie ma obecnie alternatywy dla kanałów premium. Nawet jak pójdziesz do kablówki i je zamówisz to i im zapłacisz.

 

Po co więc oferowali tak niskie stawki przy aneksowaniu przed połaczeniem?

Idź do hipermarketu lub weź wpakowaną do Twojej skrzynki pocztowej ulotkę. Masz tam promocje. Przykładowy towar w promocji. Przekreślone 439 PLN - podana nowa atrakcyjna cena 299 PLN tyle że przed promocją kosztowało 249PLN a w innym mniejszym sklepie jest za 199PLN. Powszechnie znany proceder i co? Nadal praktykowany i nadal gro konsumentów na to się łapie. Mają głęboko gdzieś tych świadomych konsumentów. Nadal jest ich znikoma ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak, od maja będziemy w Cyfrowym Polsacie, szczegóły niebawem - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika.

 

Przypomnijmy, iż o trwających negocjacjach pomiędzy TV Republika i Cyfrowym Polsatem satkurier.pl informował w lutym br.

 

Czy TV Republika negocjuje również pojawienie się w ofercie platformy nc+?

 

- Na razie nie - przekazał serwisowi satkurier.pl Piotr Barełkowski.

 

Niepokojąca informacja.

co mnie interesuje tv republika chłopie?

 

A czy ktoś akurat Ciebie pyta o zdanie? Masz TVN 24 HD? "Całą prawdę" w HD... :) To sobie miej

Wszyscy popełniają samobójstwa, samoloty rozbijają się o zwykłe drzewa :) itd. http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/2 ... 9c_600.jpg

 

Mam nadzieję, że w kwietniu dojdzie do podpisania umowy TV Replika - NC+ i mam nadzieje że FTA będzie dłużej niż 1,5 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc plus wymysliła ciekawy patent na pozbycie sie stałych klientów szczegolniec c+ , którzy przez lata przedłuzajac umowy wypracowali sobie duze rabaty,nie dadza nam obecnej oferty w tej cenie bo nie dadza nam przeciez chocby pakietu platynowego za 70zł a niektorzy maja jeszcze inne nizsze pakiety niektórzy płaca razem z hbo i prawie pałna oferta po 60zł ,oni chca sie takich klientów pozbyc ,jelsi wysla list zaproponuja badziewny pakiet w ktorym nie ma nic co nas interesuje,lub pakiet ok ale bardzo drogi to taki klient wypowie umowe,chyba ze go zmigruja tam gdzie nie chce do byle jakiego pakietu a nie sadze zeby wiekszosc na to poszła.Zadzwonia jeszcze raz potem z jakas troszke atrakcyjniejsza oferta czesc przyparta do muru na nia przystanie czesc oleje i albo za jakis czas wróca i podpisza nowe umowy byc mzoe ebdzie za pare miesiecy cos nowego bardziej korzystnego lub przejda do konkurencji dla mnie przejscie do cp mimo iz oferta atrakcyjna cenowo nie wchodzi w gre gdyz nie interesuje mnie ani liga rosyjska ani siatkówka.Poprostu na jakis czas zrezygnuje z telewizji satelitarnej,nie chciał bym tego robic ale naprawde sie zraziłem,wizerunkowo ludzie z cyfry stracili dla mnie bardzo duzo ludzie z n nie stracili nic bo od dawna nie dazyłem ich nawet minimalnym szacunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię dwie oferty z działu utrzymania, jako że mam N pracowniczą z recorderem oraz Cyfra Superpremium z multiroomem bezpłatnym, Pace i Sagemcom. Kontaktowały się oba działy, mogę dowolnie rozwiązać lub przedłużyć jedną z dwóch umów.

 

Warunki N:

 

Umowa 12 mcy Platinum + HBO na 6mcy gratis = 99,-

Multiroom nkowy 10,-

Mediabox 500GB 10,- ALBO Box Turbo 500GB 5,-

NBox HD 49,- jednorazowo (średnio 5zł/mc)

 

SUMA: 119 (114) ( z nboxem do multroom średnio 124,- albo 120,-)

 

 

Warunki Cyfra+

 

Umowa 18mcy Platinum + HBO na 18 mcy 129,-

Multiroom Cyfry 2 karty kameleon 10,-

Pace PVR 500GB 0,-

Sagemcom HD (własny sprzęt) 0,-

 

SUMA: 139,-

 

W N mam wysłane wypowiedzenie umowy skutkujące na 31.03. ze względu na koniec umowy. W Cyfrze aneksowane w lutym.

Jedna z ofert może być wybrana, druga umowa może być rozwiązana. Na sprzęcie Nki mam dostęp do kolekcji nVOD, a na sprzęcie Cyfry dwie niezależne karty. Decyzja ostateczna dla jednej z umów musi być podjęta do piątku. Co wybrać?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...