Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli wypowiem umowę z telewizją n to muszę zdać im dekoder czy zostaje mi na własność? Bo ja przy podpisywaniu umowy w 2009r. płaciłem w promocji jednorazową opłatę aktywacyjną za turbodekoder nbox hdtv z nagrywarką w wysokości 48 zł i nie wiem czy to płaciłem jako najem czy już mam go na stałe? dodam że oprócz tych 48 zł na początku za dekoder nic nie płaciłem...

Oddajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach przejść do tego całego nc+. Wiele kanałów nie jest gwarantowanych i niedługo się okażę, że może jeszcze mam za nie dodatkowo płacić. Ceny jakieś kosmiczne w porównaniu z zawartością pakietu.

Ja bym się tak o to nie spinał. Dawniej również były takie zapisy. Chodzi po prostu o prawa do transmisji (czy jak to tam zwał). Wcześniej nikt nie zwracał na to uwagi, w tej chwili wyciągane są na wierzch wszystkie niedociągnięcia.

 

Tak, a potem się obudzę z ręką w nocniku. :) Niedługo przeprowadzam się do nowego mieszkanka, więc będę miał ciekawsze rzeczy do roboty, niż oglądanie tv. Jak się już urządzę to wtedy zacznę przeglądać oferty. Jestem skłonny nawet wziąć CP albo kablówkę niż te całe nc+. Chyba, że do tego czasu się opanują i zmądrzeją. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto przejdzie do tego tworu dla mnie wczesniej nic 5 kwietnia jest dla mnie naiwniakiem wtedy zobaczymy co komu dadzxa z canal plus jakie paczki wiec nie dzwoncie czekajcie przynajmniej do 5tego teraz przechodzenie nic nie da bo odpadna wam niektóre kanały tylko,poczekajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto przejdzie do tego tworu dla mnie wczesniej nic 5 kwietnia jest dla mnie naiwniakiem wtedy zobaczymy co komu dadzxa z canal plus jakie paczki wiec nie dzwoncie czekajcie przynajmniej do 5tego teraz przechodzenie nic nie da bo odpadna wam niektóre kanały tylko,poczekajcie

6xC+ będzie do końca kwietnia.

Do tego czasu albo migracja, albo rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi niby odpadnie ?? Ja się przeniosłem i nie narzekam. 20 zł utargowałem z nowej ceny platyny więc wydaje mi się że więcej się i tak nie dało. Mam multiromma i nowy dek i mnie pasuje. Ja miałem 1 cel mieć całą paczkę C+ ( po rozbiciu na pakiety nie ma sensu by mieć pakiet gold to nic dla sportowców nie daje)... Gdybym nie przeszedł to w piątek bym nie obejrzał ekstraklasy która według programu bedzie w nsporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto przejdzie do tego tworu dla mnie wczesniej nic 5 kwietnia jest dla mnie naiwniakiem wtedy zobaczymy co komu dadzxa z canal plus jakie paczki wiec nie dzwoncie czekajcie przynajmniej do 5tego teraz przechodzenie nic nie da bo odpadna wam niektóre kanały tylko,poczekajcie

6xC+ będzie do końca kwietnia.

Do tego czasu albo migracja, albo rezygnacja.

i ok to kazdy ma czas do kwietnia kogo przekonaja to zostanie kto nie to nie proste,dlatego warto poczekac bo czas pracuje mysle na nasza korzysc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto przejdzie do tego tworu dla mnie wczesniej nic 5 kwietnia jest dla mnie naiwniakiem wtedy zobaczymy co komu dadzxa z canal plus jakie paczki wiec nie dzwoncie czekajcie przynajmniej do 5tego teraz przechodzenie nic nie da bo odpadna wam niektóre kanały tylko,poczekajcie

 

 

Dokładnie, nawet jeżeli zmuszą do 1 lipca rezygnacji z cyfry to się nic nie stanie. Zawsze pozostaje naziemna albo konkurencja.

Ponadto na stonie głównej jest wyraźnie napisane: Kanały:

Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio:

Canal + Weekend, Canal Gol , Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport , Canal +,

więc ten kto ma umowę z cyfrą to pewnie mu zastąpią te kanały tymi nowymi wg. tego spisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi niby odpadnie ?? Ja się przeniosłem i nie narzekam. 20 zł utargowałem z nowej ceny platyny więc wydaje mi się że więcej się i tak nie dało. Mam multiromma i nowy dek i mnie pasuje. Ja miałem 1 cel mieć całą paczkę C+ ( po rozbiciu na pakiety nie ma sensu by mieć pakiet gold to nic dla sportowców nie daje)... Gdybym nie przeszedł to w piątek bym nie obejrzał ekstraklasy która według programu bedzie w nsporcie.

jesli ejstes fanem ekstraklasy ok miałes prawo ja mam takie zdanie ty takie za jakis czas przekonamy sie czy sie myliłem czy ty sie myliłes proste,no jak przeszedłes do nc plus to nie masz juz sportklubu ,espn,extrime sports,mi sie zdaje ze tych i paru innych kanałow nie ma w nowej ofercie ale skoro wiesz lepiej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie te kanały niegwarantowane w NC+ to chyba jakis żarcik? Eurosporty do ewentualnego odstrzału to naprawde kiepski żart. To tak jakby cofnąć się o około 8 lat wstecz i brak TVP w Cyfrowym Polsacie. Ja ma nadzieje że w przeciągu kilku następnych dni przeczytam info na Sat Kurierze "Eurosporty gwarantowane w NC+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto przejdzie do tego tworu dla mnie wczesniej nic 5 kwietnia jest dla mnie naiwniakiem wtedy zobaczymy co komu dadzxa z canal plus jakie paczki wiec nie dzwoncie czekajcie przynajmniej do 5tego teraz przechodzenie nic nie da bo odpadna wam niektóre kanały tylko,poczekajcie

6xC+ będzie do końca kwietnia.

Do tego czasu albo migracja, albo rezygnacja.

i ok to kazdy ma czas do kwietnia kogo przekonaja to zostanie kto nie to nie proste,dlatego warto poczekac bo czas pracuje mysle na nasza korzysc

 

Zgadza się, ale idą święta, liga mistrzów i część ludzi wymięka.

Podejrzewam, że coś zaczną schodzić, ale nie dużo. Z 10 zł od tego co teraz bełkoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale idą święta, liga mistrzów i część ludzi wymięka.

Podejrzewam, że coś zaczną schodzić, ale nie dużo. Z 10 zł od tego co teraz bełkoczą.

spokojnie liga mistrzów sie niedługo konczy ,za jakis czas zacznie sie sezon ogorkowy moze wtedy uda sie cos ugrac ,owszem jelsi sie nie przejdzie teraz moze byc tak ze wszystkiego sie nie zobaczy ale czy warte jest przechodzenie dla 2 czy 3 meczów ekstraklasy i paru ligi mistrzów ktore pokaza na n sporcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie te kanały niegwarantowane w NC+ to chyba jakis żarcik? Eurosporty do ewentualnego odstrzału to naprawde kiepski żart. To tak jakby cofnąć się o około 8 lat wstecz i brak TVP w Cyfrowym Polsacie. Ja ma nadzieje że w przeciągu kilku następnych dni przeczytam info na Sat Kurierze "Eurosporty gwarantowane w NC+"

 

Ale kto powiedział, że znikną?! Ten zapis można równie dobrze rozumieć tak, że te kanały wypadną z pakietów i będą dostępne jako opcja po 10zł (10 za eurosporty i 10 za CC) - tak się robi w konia tych co teraz podpisują i się cieszą że "utargowali" 19zł/mies.

 

Ludzie uczcie się na błędach - to stara zagrywka Nki.

To jest spektakularny start - tak źle jeszcze nie oceniano żadnego startu operatora w Polsce.

A nc+ musi robić dobrą minę do złe gry bo inaczej zarząd już by poleciał na ry...j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ejstes fanem ekstraklasy ok miałes prawo ja mam takie zdanie ty takie za jakis czas przekonamy sie czy sie myliłem czy ty sie myliłes proste,no jak przeszedłes do nc plus to nie masz juz sportklubu ,espn,extrime sports,mi sie zdaje ze tych i paru innych kanałow nie ma w nowej ofercie ale skoro wiesz lepiej ok

 

 

Dokładnie ich nie mam ale mam espn america i nsport więc dużo lepsze kanały niż sportklub i extrime. Mnie bardzo w ofercie brakowało chociażby FOX HD jednak mają dużo ciekawych seriali z Żywymi trupami włącznie. Wiadomo że dziwne jest to zamieszanie szkoda bo marka C+ kiedyś była inna. Dzieki prawom ma szanse znowu być premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ejstes fanem ekstraklasy ok miałes prawo ja mam takie zdanie ty takie za jakis czas przekonamy sie czy sie myliłem czy ty sie myliłes proste,no jak przeszedłes do nc plus to nie masz juz sportklubu ,espn,extrime sports,mi sie zdaje ze tych i paru innych kanałow nie ma w nowej ofercie ale skoro wiesz lepiej ok

 

 

Dokładnie ich nie mam ale mam espn america i nsport więc dużo lepsze kanały niż sportklub i extrime. Mnie bardzo w ofercie brakowało chociażby FOX HD jednak mają dużo ciekawych seriali z Żywymi trupami włącznie. Wiadomo że dziwne jest to zamieszanie szkoda bo marka C+ kiedyś była inna. Dzieki prawom ma szanse znowu być premium.

espn america konczy nadawanie w lipcu badz sierpniu wiec tez go nie bedziesz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wypowiem umowę z telewizją n to muszę zdać im dekoder czy zostaje mi na własność? Bo ja przy podpisywaniu umowy w 2009r. płaciłem w promocji jednorazową opłatę aktywacyjną za turbodekoder nbox hdtv z nagrywarką w wysokości 48 zł i nie wiem czy to płaciłem jako najem czy już mam go na stałe? dodam że oprócz tych 48 zł na początku za dekoder nic nie płaciłem...

Oddajesz

A muszę oddać w pudełku z dekodera? Bo już dawno go nie mam chyba spaliłem z rok temu...(tzn. pudełka po dekoderze nie mam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ejstes fanem ekstraklasy ok miałes prawo ja mam takie zdanie ty takie za jakis czas przekonamy sie czy sie myliłem czy ty sie myliłes proste,no jak przeszedłes do nc plus to nie masz juz sportklubu ,espn,extrime sports,mi sie zdaje ze tych i paru innych kanałow nie ma w nowej ofercie ale skoro wiesz lepiej ok

 

 

Dokładnie ich nie mam ale mam espn america i nsport więc dużo lepsze kanały niż sportklub i extrime. Mnie bardzo w ofercie brakowało chociażby FOX HD jednak mają dużo ciekawych seriali z Żywymi trupami włącznie. Wiadomo że dziwne jest to zamieszanie szkoda bo marka C+ kiedyś była inna. Dzieki prawom ma szanse znowu być premium.

 

 

ESPN America i tak odpada w wakacje a kto chciał już dawno załatwił sobie nsport wystarczyło wysłać dwa razy maila z prośbą o włączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xxl_mercos Wez mi jeszcze napisz że to moja wina że są niegwarantowane bo za szybko migrowałem... Naprawdę nie rozumie twojego toku myślenia. Przestańcie wreszcie cisnąć ludzi, którym oferta odpowiada bo nie wiem jak to mam odebrać- zazdrość że mnie stać? Czekaj aż ci dadzą all inclusive za 30 zł i zagwarantują wszystkie kanały, a ja Ci obiecuje zero krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale kto powiedział, że znikną?! Ten zapis można równie dobrze rozumieć tak, że te kanały wypadną z pakietów i będą dostępne jako opcja po 10zł (10 za eurosporty i 10 za CC) - tak się robi w konia tych co teraz podpisują i się cieszą że "utargowali" 19zł/mies.

 

I dla tego jeśli nie dostane gwarancji ze eurosporty będą w nc+ to robię wypad do CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xxl_mercos Wez mi jeszcze napisz że to moja wina że są niegwarantowane bo za szybko migrowałem... Naprawdę nie rozumie twojego toku myślenia. Przestańcie wreszcie cisnąć ludzi, którym oferta odpowiada bo nie wiem jak to mam odebrać- zazdrość że mnie stać? Czekaj aż ci dadzą all inclusive za 30 zł i zagwarantują wszystkie kanały, a ja Ci obiecuje zero krytyki.

 

 

Dokładnie chciałem wziąłem i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xxl_mercos Wez mi jeszcze napisz że to moja wina że są niegwarantowane bo za szybko migrowałem... Naprawdę nie rozumie twojego toku myślenia. Przestańcie wreszcie cisnąć ludzi, którym oferta odpowiada bo nie wiem jak to mam odebrać- zazdrość że mnie stać? Czekaj aż ci dadzą all inclusive za 30 zł i zagwarantują wszystkie kanały, a ja Ci obiecuje zero krytyki.

no jak cie stac to po co wchodzisz na to forum,tu ogolnie pisza ludzie w tym ja którym sie cos nie podoba jak ci sie podoba to stan w jednym rzedzie z Pania Prezes i jej przytakuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wywiadzie prezes nc+ stwierdza:

 

Możliwe będzie też indywidualnie dobranie propozycji programowej, na przykład wybranie przez klienta niektórych programów z wyższych pakietów do tych niższych.

http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1 ... koncu.html

 

Gdzie to jest w ofercie bo nie widzę takiej opcji? To zbyt piękne żeby było prawdziwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...