Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.....z urazami głowy w kolejce na babińskiego..kolego to ty chyba czekasz bo ja nie!!!!!

ja natomiast jestem zadowolony z dzisiejszej oferty jaką dostałem ( z wczorajszej nie) mam wszystko to co miałem w C+ oraz kilka kanałów więcej, porządne dekodery - 3 szt , platinum + HBO + History i za wszystko płacę 130.99 zł dla mnie jest to cena przystępna i do zaakceptowania , dla tego zmigrowałem :jupi:

 

I powiesz że ja mam być zadowolony z ceny 130.99 skoro mam superpremium (HBO)+ PACE za 89 zł? Rozumiem że Ty jesteś zadowolony, znajdą się też tacy którzy będą zadowoleni z platinium+HBO nawet za 149 zł bo mają przecież ofertę premium! Tylko ilu Was będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem niektorzy nie mogą zrozumiec ze są tacy co potrzebują 3 dekodery a nie 2 karty jak dawała Cyfra

 

OK ja Cię rozumiem - stać Cie to płać - twoja kasa, twoja sprawa, ale Ty też zrozum, że posiadaczy n i C+ jednocześnie było jedynie 100tys. NC+ uszczęśliwiła ich kosztem pozostałych 2mln abonentów, zwłaszcza tych z niższymi pakietami. Oni 100% podwyżki na pewno nie zaakceptują, a Ci z wysokimi pakietami nie odczują tego tak dotkliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządne dekodery?ok. jak kto lubi.zobaczymy jaki będziesz uszczęśliwiony z MR,jak oczywiście go podłączysz.ale i tak o tym nie napiszesz

 

Ja mam MR z N od ponad roku połączone LANem i wszystko śmiga jak ta lala. Jak widzisz ja napisałem :P Choć i tak pewnie nie uwierzysz no bo ja pewno pracownik N jestem :P

 

Nie wiem niektorzy nie mogą zrozumiec ze są tacy co potrzebują 3 dekodery a nie 2 karty jak dawała Cyfra

 

Tez od roku mr po lanie i jak tala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90 nie,nie myślę że jesteś od n.masz szczęście,że ci śmiga,bo dużo osób niestety nie jest zadowolona z tej usługi.widzisz,ja rozumiem tych co potrzebują 3 dekodery,lub więcej.sam jestem w tej sytuacji,mam właśnie 3 i wszystko też mi śmiga jak ta lala.2 po kablu,a 3 tuner po wifi.w dodatku mogę sobie na każdym z nich z osobna nagrywać to co chcę.każdy ma to co chce i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy mógłby mi ktoś napisać na co mogę liczyć z oferty programowej i za ile.Tylko tak jak blondynce :)

Mam Canal+Optimum HD,z HBO HD na 6 miesięcy ,dekoder PVR ,płacę 83zł ,umowa od stycznia 2013 na 18miesięcy ( chyba , juz nie pamiętam bo był to aneks do poprzedniej ummowy ).

Mieszkam zagranicą i jadę w poniedziałek do Polski. Umowy przedłużam telefonicznie. Czy jest jakaś opcja,że podpiszę umowę i dostanę nową umowę w punkcie nc z nowym dekoderem ?

Nie wiem czy pakować to [beep]stwo i wymieniać lub czy wogóle będą chcieli mi wymienić .

 

Będę wdzięczna jeśli ktoś mi napisze na jaką kwotę się targować np. aby mieć gold bo znów z mojej niewiedzy konsultant coś mi wciśnie. Nie zależy mi na kanałam sportowych i multiroomie .

Czy można zejśc na niższy kanał bo w sumie starczyłoby mi Universe+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was jestem tu nowy i mam do was pytanie, w lutym przedłożyłem umowę z C+ na pakiet opticum oraz wszystkie canal + za 72 zl, i teraz moje pytanie czy po tej zmianie canal+ sów jak ma być do 5 kwietnia , czy po tym terminie dalej bede miał wszystkie canal + czy trzeba zmieniać umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKIEGO BAŁAGANU w historii nowożytnej Polski a może i świata jeszcze nie było!!!

 

WSTYD na cały świat. KOMPLETNIE NIEPRZYGOTOWANY START - co dzień to jeszcze gorsza kompromitacja władz nc+

 

PRowsko polegli na całej linii. BRAK SŁÓW ! Liczą sobie dodatkową opłate za dostep do swoich kanałów(+10 zł dla pakietu Comfort jak ktoś chcę mieć ich własne kanały!) zamiast umieścić je w podstawowym pakiecie

 

WSZYSCY z zarządu do wylotu a spółka powinna ZOSTAĆ ZAMKNIĘTA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja wysłałem e-mail'a do nc+ i grzecznie zapytałem czy w moim obecnym pakiecie (Kompakt hd za 59 zł) będę miał wszystkie kanały Canal+ (te nowe) bo jeśli nie to grzecznie wypowiem im umowę. Otrzymałem odpowiedź też oczywiście grzeczną że 6 kanałów Canal+ będę miał nadal w swoim pakiecie. Więc dla mnie to żadna różnica póki co zwłaszcza że mam umowę ważną jeszcze przez 1,5 roku. Jeśli zabiorą mi jakikolwiek kanał to znowu grzecznie napiszę żeby mi dali inny (np nSport w zamian za eurosport gdyby wyłączyli) bo oczywiście grzecznie wypowiem im umowę :locked::read: Ludzie nie dajcie się zwarjować nie migrujcie do nc+ na gorszych warunkach niż macie teraz i nie martwcie się zabraniem tego czy innego kanału bo pod wpływem grzecznego oczywiście proszenia jak coś zabiorą muszą coś dać a jak nie to są podstawy do zerwania umowy. A tego oni na pewno nie chcą. Trzeba poczekać na pewno pękną i zniżą ceny. Gorzej jak komuś kończy się umowa niedługo ale to już wasza decyzja. Tym którzy mają choćby 2 miesiące umowy radzę spokojnie poczekać coś na pewno się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentom C+ z dostepem do kanałow C+ raczej nic się nie zmieni z dostępem. Więc oni lepiej niech nie migruja jak im zależy na kanałach Premium - bo tam maja naprawdę dobrze Szczególnie zazdroszczę posiadaczom C+ Start HD. Być może początkowo mieli plany żeby skutecznie zmusić ich do migrowania ale teraz to już nic niewiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

rotalplus popieram, pseudo "prezesiki" z bożej łaski, i tacy ludzie są na górze, zakłamana Monka Warley czy jak im tam jest, szkoda sobie strzępić na nich języka.. darmozjady powinni wziąć łopatę do ręki i zabrać się za uczciwą robotę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tych kanałów za dopłatą 10 zł do podstawowego pakietu skoro z interesujących mnie tam kanałów jest tylko nsport a znając życie teraz na nsport nie będzie ligi mistrzów a jak będą to mecze trzeciego sortu... a prawdziwe mecze przeniosą do canalów sport itp. zrobią tak jak zrobili w n że z nsport hd przenieśli na npremium i trzeba było dopłacać do interesu...!!! Walcie się na łeb!!! Chyba sobie odpuszczę i wezmę na telewizję kartę bo nie ma sensu w tym dziadostwie z oszustami na czele siedzieć!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tak nie będzie że wybierzesz to co chcesz oglądać i nic poza tym - operatorzy twierdzą, że by im się to nie opłacało - chociaż nikt nie spróbował systemu a la carte co proponował kiedyś prezes TVP (Farfał - wg wielu najlepszy prezes TVP w historii). Te kanały to może są i 10 zł warte ale to wstyd że abonent najniższego abonamentu musi płacić dodatkowo za kanały własne nadawcy a w najniższym pakiecie dostaje kanały konkurencji. Kompletny brak logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...