Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie coś o History SD? Ewentualnie, jak długo będzie można zostać bez migracji. Nie jestem w stanie płacić najwyższych pakietów z History HD. Z trudem płaciłem pakiet Optimum tylko i wyłącznie dla tego kanału w SD! Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc nie byłoby tej przymusowej migracji w ciągu 14-30 dni. Teraz interesuje mnie jak będzie wyglądać kwestia MR dla obecnych abonentów Cyfry+. Co do ceny to jak pisałem, Platinium + HBO z MR to maksimum 110-120 zł a należy się raczej spodziewać, ze sam Platinium spadnie do 90 zł dla obecnych abonentów.

 

Platinum z Multiroom typu n to 89zł + 10zł

Platinum z Multiroom typu C+ to 89zł + 20zł

Chodzi o migrację oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie Polsatu sd nie ma kanał 213 (na którym był wcześniej) nie istnieje. Czyli teraz co? 2 tygodnie nie będę miał Polsatu ?? czy muszę mieć pakiet za 59 zł żeby mieć Polsat ??

Z innej beczki patrząc na ofertę jaką mam, a jaka będzie w tej samej cenie to uważam, że co ciekawsze kanały (nsport sd, Nikeleodion, Wojna i Pokój, MGM, Comedy Centrer) zostają przeniesione do wyższego pakietu, a za tą samą cenę dają mi paczkę kanałów Polsatu (play, news, film i Polsat hd), które można mieć w Cyfrowym Polsacie za 15 zł plus kilka mniej znaczących kanałów. Naprawdę wygląda to bardzo słabo i chyba będzie trzeba wrócić do "tego złego" Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie coś o History SD? Ewentualnie, jak długo będzie można zostać bez migracji. Nie jestem w stanie płacić najwyższych pakietów z History HD. Z trudem płaciłem pakiet Optimum tylko i wyłącznie dla tego kanału w SD! Pomóżcie.

 

Ludzie pisali, że na dekoderze PAce w Cyfrze+ po aktualizacji listy kanałów na kanale 267 jest History SD.

 

Niech ktoś cyknie fotkę C+ HD lub C+ Film HD z nkowców którzy migrowali. :D

 

JAk tylko mi włączą to cykne fotki :) bo właśnie migracja się rozpoczęła u mnie:) ale pani z ncplus powiedziała mi, że to może potrwać do 5 dni roboczych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum z Multiroom typu n to 89zł + 10zł

Platinum z Multiroom typu C+ to 89zł + 20zł

Chodzi o migrację oczywiście.

Czyli rozumiem, że przechodząc z CYFRY+ do nc+ będzie można sobie pozostawić obecny Multiroom w postaci dwóch niezależnych kart, jak to było w CYFRZE+? Nawet za tą wyższą opłatą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A Miszczak dyrektor programowy TVN-u rano podczas prezentacji to sam do końca nie był przekonany o powodzeniu tej telewizji, mówił, że czas pokaże jak telewizja wejdzie w rynek, dlatego wolał nie podawać żadnych cen ... Na pewno Solorz może spać spokojnie, bo przy takim obrocie sprawy klienci zasilą ale POLSAT a nie nc+ ... Solorz w przyszłym roku wyprzedzi Kulczyka na liście najbogatszych Polaków ! A to mu zrobili niespodziankę, jakby tu nie mówić pieniądze same spadają z nieba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk tylko mi włączą to cykne fotki :) bo właśnie migracja się rozpoczęła u mnie:) ale pani z ncplus powiedziała mi, że to może potrwać do 5 dni roboczych :/

 

Nie rozumiem? Co to znaczy 5 dni ? To już zwykłe włączenie uprawnień nie starcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum z Multiroom typu n to 89zł + 10zł

Platinum z Multiroom typu C+ to 89zł + 20zł

Chodzi o migrację oczywiście.

Czyli rozumiem, że przechodząc z CYFRY+ do nc+ będzie można sobie pozostawić obecny Multiroom w postaci dwóch niezależnych kart, jak to było w CYFRZE+? Nawet za tą wyższą opłatą?

 

 

ODPOWIE KTOŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że oni mogą dość dużo spuścić z ceny byleby obecny abonament który płaciliśmy był mniejszy od tego na który przyjdziemy do nc+( powiedzmy o te 20-30zł) bo tylko w takim wypadku będą mieli zysk na kliencie. Ja do tej pory płacę 59 zł w telewizji n, narazie czekam bo umowę mam do lipca, z tego co czytałem to mają niedługo udostępniać opcje dokupienia paczki kanałów, to może warto poczekać i zaoferują np. pakiet za 79 zł z wszystkimi kanałami sportowymi a bez kanałów filmowych bo na takie coś bym poszedł ale nie płacić więcej niż 80 zł, bo jak tego się nie uda dotrzymać to w**b.tv i TNKHD witaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawo24, Otrzymasz C+ Family HD oraz C+ Family 2 HD wzamian za kanały nPremium.

PLAYZONE, Wrzucasz na hosting zdjec, i podajesz linka :D

Coś jeszcze bo w komunikacie przy fakturze jest wyraźnie napisane, że będzie to 6 kanałów.

 

dokładnie-było mówione,że w n od 5 kwietnia będzie 6 nowych kanałów canal+,więc pełna paczka.To samo będzie w cyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum z Multiroom typu n to 89zł + 10zł

Platinum z Multiroom typu C+ to 89zł + 20zł

Chodzi o migrację oczywiście.

Czyli rozumiem, że przechodząc z CYFRY+ do nc+ będzie można sobie pozostawić obecny Multiroom w postaci dwóch niezależnych kart, jak to było w CYFRZE+? Nawet za tą wyższą opłatą?

 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...