Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli teraz kolejny miesiac wszystkie dzieci beda bluzgac ze drogo i w ogole...

i przybylo tylu zwolenikow kanalow ktore zostaly wywalone bo nie spelnialy podstawowych warunkow (przyzwoita zawartosc + jakosc) ze az glowa boli...ciekawie ilu tych krzykaczy ogladnelo chocby 1 film na CBS czy Universalu czy sci-fi...

pewno zaden bo ogladac sie tego nie dalo.

 

no ale to polska wiec wlasciwie nie powinno mnie to dziwic..

dobrze ze juz ten caly cyrk z domyslami sie skonczyl-mozna oddac sie teraz ogladaniu tv a nie denerwowac sie pisanina na tym forum.

 

szczesliwy abonent nc+ bo za 109 (10zl rabat ma wszystko co mu do szczescia potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie żużla to będzie on na nSport i czasami TVN Turbo.

 

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34592 ... na-jakosci

 

Odnośnie cen... Ludzie spokojnie! Nie jest tak źle. Było pewne, że będzie drożej no, ale w końcu dochodzą LM, LE, Seria A, Liga żużlowa i masa nowych propozycji filmowych, premier itp.

Obecnie płacę w sumie 78,40 za Optimum Canal+ (53,50zł 10msc i 2msc po 107zł) Multiroom 0zł, Pace za darmo, Philips za 5zł i HBO za 19,90zł.

 

Teraz pewnie będzie potrzebna mi Platyna (jakieś 89-99zł) Multiroom (pewnie da się za 0zł) i HBO powinno być bez zmian, że przy zoobowaiązaniu po 19,90. więc jakiejś tragedii nie ma... Liczyłem się z takimi kosztami.

 

Odnośnie wejścia nowych kanałów:

 

"

1. Kanały: Canal + Family, Canal+ Family 2, Canal + Film, Canal+ Film 2, Canal + Sport , Canal+ , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +.

2. Usługa Muliroom z dekoderem Media Box dostępna będzie od 5.04.2013"

 

I bez napinki!!! 90% piszących, że idą już do Polsatu i tak przejdzie do nC+ :)

 

Jakie nowe kanały o czym ty piszesz?

Gdzie CN, TCM, Viasaty, Sundance HD i History w podstawowym pakicie, paczka CBS, paczka kanałów Universal?

A gdzie Travel Chanel ? No gdzie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a gdzie Ci wszyscy co mówili że c+sport w najwyższych pakietach to strzał w kolano? Od razu widać kto kieruje nc+ i można tym panom pogratulować, brak CN bo ten kanał niby propaguje przemoc świetne tłumaczenie tylko że identycznie tłumaczyła się n'ka, podział grupy canal+ w zależności od pakietu proszę bardzo identycznie rozwiązanie było w n gdzie zależenie do wielkości abo dawali przy wysokich całą paczkę npremium.1,2,3,4, a przy niższych dawali npremium.3,4. Pogratulować zarządowi... N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tak wszyscy tu od miesiąca czekali na cud, dlatego tak wszystko trzymali w tajemnicy by zawczasu nie było szoku ! A wszyscy czekali tak naiwnie, że nowa telewizja będzie miała super promocje na Wielkanoc, no i są ! Na każdym forum aż wrze, nawet na stronie TVN24 ludzie piszą co myślą o tej drożyźnie NC+ ... Polska to nie Niemcy czy Wielka Brytania, że każdy pozwoli sobie na takie abonamenty ! Chyba nc+ nie zbadała polskiego rynku ... Dobry start dla nc+ ... :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo napaleńcy. Co komentarz to lepsze jaja odchodzą. Śmieszą mnie te dziecinne ujadanie że tragedia że drogo. A to lista kanałów się nie podoba a innemu to co innego się nie podoba Według niektórych NC+ już ogłosiło upadłość. A ja sobie poczekam spokojnie. Bez nerwów bez paniki. Zobaczymy co zaproponują. A teraz dam cyfrze i n-ce spokojnie wszystko dopracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZE O PODANIE PARAMETROW NA NOWA PACZKE CANAL+ OD NC+

 

CZY WOGOLE KOMOS JUZ SWIECI TA PACZKA JAK ZMIGROWAL?

 

sorry za caps'a ale musialem z duzych bo nikt mi nie moze odpowiedziec

 

Canal+ Family wlacza dopiero 5 kwietnia wiec do tego czasu nie bedzie ci swiecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sundance HD 3 zł, History 2 zł, paczka Filmboxow 15 zł = 20 zł

 

W słoneczku 59 zł płacisz i masz naprawdę więcej kanałów niż w nc+. Dopłacasz 10 zł, czyli za 69 zł masz Familijny Sport + Film i masz tam wszystkie kanały History, Sundance, Filmboxy i wiele wiele innycj, których nie ma w nc+.

 

Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolosr, zadzwoniłem o 11:00 i mam nowa ofertę od 11:20 :) ja jestem zadowolony. Wczesniej płacilem za wszystko 176 a teraz płace 179 za wiecej premium. Ja jestem zadowolony :)

 

PLAYZONE, ja tez jestem zadowolony za 2 zl wiecej i tez mam bogatsza oferte 109zl za c+ platinium

 

Ktos wczesniej pisal ze dostal za 109 Platinum razem z HBO :)

 

To ja pisałem. I dostałem tylko propozycję, ale na nią nie przystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paru znajomych mi kiedyś mówiło, że TV "N" nie ma drogich pakietów :), że jestem głupi podpisując umowę z Cyfrą + To teraz śmiało mogę ich wyśmiać :) Teraz widzę jak to kochana "N" była "tania" :) Brawo dla Cyfry gdzie ma 51 % udziałów, a daje się dymać za przeproszeniem TVN i ITI. Proste . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...