Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Canal+ Platinium dawali za 89zł to jeszcze bym pomyślał na przejściem. Tak to szans nie ma. Tylko głupi da się tak doić z pieniędzy.

Za paczkę HBO wołają 30zł, ja rozumiem za 15zł bo tyle jest według mnie warta ale za 30zł to kto ją kupi??

Będą zmuszeni do obniżenia cen za pakiety, chyba że chcą pożegnać się z licznym gronem abonamentów. To się nazywa "Atak na portfele".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec lipa totalna, history hd (dobrze ze mam go w cp, to samo tcm ale juz tego do nc+ nie mieli zamiaru dac) w all inclusiv paranoja

ceny nie takie tragiczne ale zmuszenie jednak do wziecia np. wiekszego pakietu canal+ zeby moc miec canal+ filmx2 czy tez canal+sport

inna sprawa ze nie stworzyli pakietu start nc+ hd tj.( canal+ calej paczki, plus kanaly wlasne po c+ i n) taka opcja bylaby super dla wielu abonentow!

 

potwierdzilo sie to co mowilem parowania nie bedzie, bedzie tylko dla tych co beda na nowym sprzecie adb

 

i ostatnia sprawa nie wie ktos czy mozna przechodzic na nizsze pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wstrzelić w okno :D Żenujące są przymusowe wymiany dekodera gdy jest się abo. C+ i za to mam bulić 200 stówy :D a co z ludźmi którzy np. mają internet radiowy ?? Co trzeba wydawać kasę na router aby mieć multiroom) sam musiałbym kupić drugi router i wiercić 2 dodatkowe dziury w ścianie (na które nie mam absolutnie ochoty, nie po to człowiek robi remont i chowa kable) aby z tego skorzystać. Naprawdę cud techniczny wszystko po kablu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymalem nastepujaca oferte (migracja z n) Pakiet Platinum + HBO + Cinemax - 144zl. Poczatkowa cena zaproponowana przez konsultanta 119 + 30 +15 = 164zl...

 

 

Ps

Lista kanalow sie wlasnie zaktualizowala. Strzsznie duzo dubli w pierwszej 50... Kuchnia HD na 9 i 45, TVN24 HD na 6 a TVN24 na 29, Ale Kino na 41 i 50... To jakas masakra....

 

Ps2

 

Widze ze Cyfra zrezygnowala z Trace Music... Dosc dobry kanal muzyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na infolinię c+ (tylko ci odbierają) 22 310 45 45 ;-) Jeżeli nie będzie promocji na canal+ platinium plus HBO za góra 120 zł i migracja na dotychczasowym sprzęcie, bay bay "nowa definicjo rozrywki" i dylematy się skończą definitywnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po ile bedą sprzedawać cały pakiet Canal+ w kablówkach? A może go tam też rozbiją?

 

W każdym razie jeśli sama paczka HBO chodzi po 30 zł to by dawało 150 zł za obecną zawartość Superpremium HD, czyli na czysto podwyżka o 50% nie licząc zmian w kanałach non-premium i opłat za MR.

 

Nie orientuje się ktoś może czy wszystkie te serwisy internetowe są dodatkowo płatne za dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż 27 kanałów jest niegwarantowanych w pakiecie UNIVERSE+ (i wyższych - to 1/3 odliczając FTA):

 

Kanały VIACOM (CC,CC Family, muzyczne typu MTV, VH1, dziecięca paczka Nick, Viacom Blink)

Kanały powiązane z POLSATEM (w tym TV6, TV4, Superstacja ,P.Biznes, P.NEws)

RELIGIA TV, PSN, Orange Sport, Animal Planet, Eurosport 1 i 2 HD, Disney Junior, BBC Cbeebies, Discovery Historia

 

Co to ma znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena (no może z 19zł rabatem "Lojalnościowym" za zostanie) byłaby pewnie DLA WIELU do przyjęcia, gdyby pozwolili zostawić swój stary sprzęt (sporo ludzi jedzie na Ferdkach, czy innych tunkach) i zostawili multiroom na starych zasadach, dwie niezależne karty. Mam nadzieję, że to będzie główna karta przetargowa przy próbie pozostawienia przy sobie starych klientów. 100 złotych, jeden tuner swój, PVR od nich, dwa Cameleony i zostaję abonentem nc+ z pakietem Platinum. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i czy coś zmiękną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż 27 kanałów jest niegwarantowanych w pakiecie UNIVERSE+ (i wyższych - to 1/3 odliczając FTA):

 

Kanały VIACOM (CC,CC Family, muzyczne typu MTV, VH1, dziecięca paczka Nick, Viacom Blink)

Kanały powiązane z POLSATEM (w tym TV6, TV4, Superstacja ,P.Biznes, P.NEws)

RELIGIA TV, PSN, Orange Sport, Animal Planet, Eurosport 1 i 2 HD, Disney Junior, BBC Cbeebies, Discovery Historia

 

Co to ma znaczyć?

Pewnie jeszcze nie podpisali z w/w nadawcami umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...