Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z innego forum:

 

Na chwile obecną prawie wszystkie salony są przygotowane do startu nc+ Jednak więcej informacji jest objęte tajemnicą i zostaną pokazane 21.03

 

start platformy jutro - jednak nie jest to jednoznaczne z rozpoczęciem sprzedaży w salonach również od dnia jutrzejszego :(

 

 

Jakbyś czytał wcześniejsze posty to byś wiedział z postu cyfra.tv że o 10 jutro jest konferencja a nowe pakiety do sprzedaży będą od 12 godziny również w dniu jutrzejszym.

 

 

P.S.

 

Tak przy okazji, dobrze że ten start jest jutro, bo inaczej zagrożony by był mecz Polska-Ukraina z powodu braku kibiców na trybunach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez lanu sie nie obejdzie ale znacznie wygodniejszy jest transmiter sieciowy. Obraz mknie po kablach 230v bez zająknięcia.

 

WiFi po prostu nie ma sensu.

 

WiFi ma sens, ale tylko w sytuacji gdy przy jego pomocy są przekazywane same uprawnienia między tunerami. Tak właśnie działał Multiroom Standard w n, czyli wszystkie tunery trzeba podłączyć do satelity i wtedy obraz, dźwięk dostają drogą satelitarną a po wifi, czy też lanie, same uprawniania. Dla posiadaczy obecnego multiroomu w C+ to nie problem, bo mając niezależne karty musieli mieć również niezależne podłączenia do satelity dla obu tunerów.

WiFi nie ma sensu, ale w przypadku Multiroomu Premium.

 

Masz rację. Nie wiem tylko czy wtedy uprawnień tez nie przekazuje na jakimś porcie ktory się zmienia losowo tak jak w MR premium. Wtedy i tak rozbijemy sie o ten sam problem...

 

Nie zmienia to jednak faktu, ze IMO wiecej osób bierze MR premium bo maja do obsluzenia max 1 tv wiecej a plus w postać wspólnej listy nagrań jest jednak dość fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry

jezeli kogos tym wkuzylem,

myslalem ze w tloku tak wielu informacji, nikt nie zwrocil na to uwagi

Bo nic to nie wnosiło, dlatego nikt tego nie komentował za to Twój spam to i owszem.

Zauważyłem że cyfra.tv jak i inny user wstawili fotki nowych MediaBoxów+.

Wygląda całkiem przyjaźnie ;). Ciekawe jak z specyfikacją i oprogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak ktos nie ma polaczenia kablowego miedzy dekoderami, to to juz sie robi duzy problem wymagajacy puszczania kabli w scianach itp.. Powinni udostepnic po prostu dwa dekodery z dwoma kartami, i nie byloby problemu.

 

A co do wifi, to nie musi sluzyc tylko do multiroomu, skoro mediabox ma byc centrum multimedialnej rozrywki to wifi powinna byc w takim dekoderze podstawa.

 

 

Toteż pisałem, że nie musisz puszczać kabli :) idziesz do sklepu i kupujesz za 180pln zestaw dwóch transmiterow sieciowych. Wpinasz jeden do gniazdka z prądem w okolicy dekodera a drugi w okolicy drugiego dekodera i masz szybki jak lan transfer :) po prostu kabel 230v jest wtedy jakby przedłużeniem kabla lan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczo: Mojego znajomego wujek ma "tunelowe" połączenie wifi między dwoma Nboxami. Jeden nbox (główny) jest w Kielcach, drugi w Krakowie. Też nie wierzyłem że takie rozwiązanie jest w ogóle możliwe. Jednak jest, bo widziałem to w akcji. Multiroom Standard przekazuje TYLKO uprawnienia, nie zmienia portów.

 

Polak potrafi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak ktos nie ma polaczenia kablowego miedzy dekoderami, to to juz sie robi duzy problem wymagajacy puszczania kabli w scianach itp.. Powinni udostepnic po prostu dwa dekodery z dwoma kartami, i nie byloby problemu.

 

A co do wifi, to nie musi sluzyc tylko do multiroomu, skoro mediabox ma byc centrum multimedialnej rozrywki to wifi powinna byc w takim dekoderze podstawa.

 

 

Toteż pisałem, że nie musisz puszczać kabli :) idziesz do sklepu i kupujesz za 180pln zestaw dwóch transmiterow sieciowych. Wpinasz jeden do gniazdka z prądem w okolicy dekodera a drugi w okolicy drugiego dekodera i masz szybki jak lan transfer :) po prostu kabel 230v jest wtedy jakby przedłużeniem kabla lan :)

 

Wiem o tym, ale to tez nie na kazdej instalacji elektrycznej da sie zrobic...zalezy od faz itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cos to komus da to podziele sie tym co dzis na infolini abo. c+ powiedziala mi konsultantka.

Mianowicie chcialem odlaczyc pakiet HBO HD z tym ze mi sie dzis nie udalo, bo nie mieli zaksiegowanej jeszcze oplaty za abo. Odpowiedz byla taka ze do konca miesiaca jest mozliwosc zrezygnowania z opcji dodatkowych, pytalem to pod katem jutrzejszego startu nc+ czy w tym przypadku nie bedzie jakis zmian/problemow z odlaczaniem opcji.

Konsultantka nie byla do konca pewna wiec musiala zapytac przelozonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak na razie z tych wszystkich reklamówek to nie widzę żadnych nowości w HD chyba tylko FRANCE 2 HD, a pozostałe kanały to znamy z Cyfry+ i z N-ki ... Poza tym, że będą nowe Canaly+, w nowej oprawie ... Faktycznie nc+ będzie nowością pod tym względem, że łączą kanały i z Cyfry i z N-ki i wtedy daje te 50 kanałów HD i na dodatek dorzucą kanały HD FTA, tak jak N-ka sobie doliczała do swojej oferty ogólnie dostępny darmowy w FTA ARTE HD ... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczo: Mojego znajomego wujek ma "tunelowe" połączenie wifi między dwoma Nboxami. Jeden nbox (główny) jest w Kielcach, drugi w Krakowie. Też nie wierzyłem że takie rozwiązanie jest w ogóle możliwe. Jednak jest, bo widziałem to w akcji. Multiroom Standard przekazuje TYLKO uprawnienia, nie zmienia portów.

 

Polak potrafi! :D

 

 

A to zwraca, honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...