Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pytał wcześniej, co wnosi eNka do Canal+:

 

FILMY:

- 20th Century Fox

- Monolith Films

- MGM

- DreamWorks

- Paramount Pictures

 

SPORT:

- Liga Mistrzów

- Liga Europejska

- Liga Włoska

 

Uczciwie - wg mnie należy przyznać, że jest to BARDZO dużo. Do tego wiele amerykańskich seriali, takich jak "Dexter", czy obecne nowości z nSeriale typu: "The Following", "Revolution", "Person of Interest" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał wcześniej, co wnosi eNka do Canal+:

 

FILMY:

- 20th Century Fox

- Monolith Films

- MGM

- DreamWorks

- Paramount Pictures

 

Dremworks już nie. Znaczy też, ale nie bezpośrednio :D

Dreamworks podpisał umowę na dystrybycję w Polsce we wszystkich mediach z Monolithem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, mówisz, że dekoderów nie będzie można kupić, czyli trzeba będzie dzierżawić.

Możesz powiedzieć, czy będzie to dodatkowa kwota do abonamentu, czy wynajem będzie już wliczony w cenę pakietu? :>

Widze że nie rozumiesz... ceny jeszcze nie są znane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miragepl: Może i "n" wnosi dużo. Ale to nie oznacza, że drogo. Przypomnę, że te wszystkie prawa były "upchane" w nSport (pakiet podstawowy) oraz nPremium (za 9,90 zł w promocji). :D

Dodatkowo do tej pory treści te były dostepne w "n" (1 mln abonentów), teraz koszty można rozdzielić dodatkowo na abonentów Cyfry+ (1,5 mln) oraz sieci kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duda007, ktoś wcześniej rzucił cenami, Hugo stwierdził, że dużo się nie różnią od tych, co będą, więc śmiem twierdzić, że skoro tak mówi to całkiem prawdopodobne jest, iż cenę zna, tylko nie może jej powiedzieć. Ja nie proszę go, aby rzucił mi cenami dokładnie, 5, 10, czy 15, tylko, żeby powiedział, czy trzeba będzie coś dopłacić, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może zadam pytanie trochę nie na temat może ktoś wie ile trzeba będzie kabli od anteny do dekoder nc+ bo robię remont w domu i chce wtorek pociągnąć kable sat i nie wiem ile trzeba czy dwa czy jeden ?

 

pozdrawiam.

 

minimum 2.a ja bym puścił 4, bo co zrobisz jak ci odbiorników sat. w domu przybedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv - jasne, masz rację. Problem w tym, że C+ przez ostatnie 12 miesięcy w ofercie filmowej nie istniał. Przez to połączenie oglądanie filmów na C+ nabierze jakiegoś sensu przynajmniej. Poza tym - ciekaw jestem, czy jako nowa platforma nC+ pokusi się o zdobycie jakichś nowych praw telewizyjnych. Nie orientuję się aż tak bardzo w dystrybutorach filmowych, by wiedzieć, czy jakieś wytwórnie są dostępne "do kupienia". A w sporcie to chyba jedynie NHL. Póki co kupili Ekstraligę Żużlową i ciekawe czy na tym zakończą, czy... czymś zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może zadam pytanie trochę nie na temat może ktoś wie ile trzeba będzie kabli od anteny do dekoder nc+ bo robię remont w domu i chce wtorek pociągnąć kable sat i nie wiem ile trzeba czy dwa czy jeden ?

 

pozdrawiam.

 

minimum 2.a ja bym puścił 4, bo co zrobisz jak ci odbiorników sat. w domu przybedzie?

 

Witam, jezeli mam jeden kabel sat z talerza z cyfry to do nc+ bede potrzebowal pociagnac drugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby podłączyć nc+ to potrzebuję 2 kabli z konwentera? Pod warunkiem, że się chce nagrywać? Bo jeśli tylko oglądać bez nagrywania to jeden kabel wystarczy?

Będę brał nc+ i chciałbym podłączyć do 2 odbiorników i nagrywać czy to oznacza, że będę potrzebował 4 kabli aby stworzyć taki multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo,

Ty się lepiej ustosunkuj do tego, co ostatnio pisałeś (jako info pewne), iż "CANAL+Family będą w drugim pakiecie od dołu, potem w wyższym pakiecie będą kanały CANAL+Film a CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2 będą tylko w dwóch najwyższych (najdroższych) pakietach" - dalej to potwierdzasz i jednocześnie bierzesz na siebie odpowiedzialność przyjęcia bana na klatę, jeżeli w czwartek twoje rewelacje (dość przykre) się nie potwierdzą ? ;)

Nie odwołuje więc potwierdza, trzeba Ci więcej? Jak wszystko co napisał do tej pory. Chcąc nie chcąc stałem się jego rzecznikiem prasowym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv - jasne, masz rację. Problem w tym, że C+ przez ostatnie 12 miesięcy w ofercie filmowej nie istniał. Przez to połączenie oglądanie filmów na C+ nabierze jakiegoś sensu przynajmniej. Poza tym - ciekaw jestem, czy jako nowa platforma nC+ pokusi się o zdobycie jakichś nowych praw telewizyjnych.

 

Nie ma co mówić. Jasne, że fuzja z "n" spowoduje, że do Cyfry+ dołączą dodatkowe treści w zakresie praw filmowych i sportowych. Bez dwóch zdań, to jeden z największych plusów tej fuzji. Sam pamiętam dobre czasy, gdy na rynku był Cyfrowy Polsat i Cyfra+ z silnym Canal+, który później "rozbiła" platforma "n". Ale teraz wszystko wraca do normy - dwie platformy, która jedna bardziej stawia na klienta premium.

 

Jak tylko chciałem zwrócić uwagę, że pojawienie się nowych praw po "n" niekoniecznie od razu musi oznaczać duży wzrost abonamentu, bo te treści w "n" można było mieć już od 9,90 zł. Z kolei fuzja z Cyfrą+ pozwoli rozbicie tych kosztów na większa liczbę abonamentów (łącznie 2,5 mln) plus sieci kablowe. Więc nie ma potrzeby zwiększania na siłę abonamentu o więcej niż kilka złociszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...