Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tepe

ale tego nie ma jeszcze potwierdzonego , ponadto myślę że jak będą mieli świadomość że jak na prośbę abo ( w trakcie przejścia) nie zmniejszą mu pakietu i będą wciskać mu coś dla niego niepotrzebnego i za dodatkową kasę to powie im właśnie papa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy Ty widzisz, co napisałeś? Przecież jak przedłuży teraz z C+, lub ma już przedłużoną umowę, to może zostać na tych warunkach do samego jej końca

i nikt nie będzie nikogo zmuszał do przejścia.

 

Niestety nie, mając C+ od razu a automatu migruje do NC+. Niestety. Albo akceptuje że już jest w NC+ albo ma prawo do rezygnacji z abonamentu. Swoboda wyboru (nie na zawsze) dla tych co nie maja opcji C+.

Pisał o tym Hugo a jest wiarygodny.

 

Nike będzie starego i nowego premium ani w N ani w Cyfrze+. Będzie jedna oferta premium i to raczej droższa, o tym p. Tellenbach już informował.

Nie będzie migracji na etapy najpierw migracja opcji premium do NC+ a reszta do decyzji. Albo od razu albo nie jak masz coś co będzie już jedyni takie jak w NC+. Zejdźcie na ziemię a nie bujajcie w obłokach. Tacy sami byli i tak sami się łudzili jak była fuzja Cyfry+ i WizjiTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, zgadza się. Ja jeszcze takiego tel. nie otrzymałem ale sąsiad, który ma Cyfrę mówił mi o tym, że dostał telefon z taką informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z platformy C+ znikają: religia.tv , kanały Universal i Sportklub? Narazie komunikatu brak. No nieźle - kanał religia.tv nie bedzie dostepny dla abonentów platformy , z którą jest powiązany nadawca (ITI)

 

CP będzie miał radochę - szansa na pozyskanie klientów. W najbliższych dniach bedzie pewnie specjalna promocja dla tych osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi przedłuża teraz umowy z C+ a pytanie jest takie czy dla migrujących i podpisujących nową umowę z NC+ będą takie same warunki.Czy znów chodzi o to by nachapać nowych abonentów.Ci co migrują,albo się godzą na warunki NC+,albo płaca to co mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, obecnie mam umowę C+Superpremium z PVR HD Pace. Wyczytałem, że Cyfra włącza kanały N Sport i MGM dla wybranych. Postanowiłem wysłać do nich e-mail z informacją i dostałem takie coś.

 

Szanowni Państwo,

 

odpowiadając na email uprzejmie wyjaśniamy, iż kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

 

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

 

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

 

Czy jest możliwość abym jeszcze wynegocjował włączenie tych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle - kanał religia.tv nie bedzie dostepny dla abonentów platformy , z którą jest powiązany nadawca (ITI)

Tyle że ITI już postawiło krzyżyk na ten kanał. Po prostu zniknie a ew. jak bedą chcieli to zaprezentuja nowy kanał.

 

CP będzie miał radochę - szansa na pozyskanie klientów. W najbliższych dniach bedzie pewnie specjalna promocja dla tych osób

 

Taaaak będzie ruch w ilości kilku tysięcy może około dwudziestu tysięcy. Znacznie więcej pożegna się z platformą nie pójdzie do Polsatu.

Na razie Polsat to ma wręcz przysłowiową [beep]zkę ze swoimi terminalami że oszukał dystrybutorów oferując dekodery Mobilnej TV w sieci Biedronka sporo taniej od dystrybutorów. Solorz ma jeszcze dług do spłaty za kupno Plus GSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Witajcie, obecnie mam umowę C+Superpremium z PVR HD Pace. Wyczytałem, że Cyfra włącza kanały N Sport i MGM dla wybranych. Postanowiłem wysłać do nich e-mail z informacją i dostałem takie coś.

 

Szanowni Państwo,

 

odpowiadając na email uprzejmie wyjaśniamy, iż kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

 

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

 

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

 

Czy jest możliwość abym jeszcze wynegocjował włączenie tych kanałów?

Napisz, że chciałbyś poznać zasady na jakich przyznawane są te kanały i chcesz się w tej grupie znaleźć. I czekaj na telefon z zastrzeżonego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle - kanał religia.tv nie bedzie dostepny dla abonentów platformy , z którą jest powiązany nadawca (ITI)

Tyle że ITI już postawiło krzyżyk na ten kanał. Po prostu zniknie a ew. jak bedą chcieli to zaprezentuja nowy kanał.

 

CP będzie miał radochę - szansa na pozyskanie klientów. W najbliższych dniach bedzie pewnie specjalna promocja dla tych osób

 

Taaaak będzie ruch w ilości kilku tysięcy może około dwudziestu tysięcy. Znacznie więcej pożegna się z platformą nie pójdzie do Polsatu.

Na razie Polsat to ma wręcz przysłowiową [beep] ze swoimi terminalami że oszukała dystrybutorów oferując dekodery Mobilnej TV w sieci Biedronka taniej od dystrybutorów. Ma jeszcze spory dług do spłaty za kupno Plus GSM.

 

1.Ty chyba nieuważnie czytasz posty na forum: kanał RELIGIA.TV znajdzie sie w nc+! To potwierdzone przez przedstawiciela stacji!

 

2. To nie CP,a Z.Solorz kupił Plusa i oni nie spłacają za nich długi.

3. Część pójdzie do CP, część do DVB-T, część może skusi się na nc+. CENA w tym wszystkim bedzie najWAŻNIEJSZA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Odebrałem tel. od eNki bo już miałem dosyć tego nękania. Gość "niech Pan zostanie z eNką, zrobimy wszystkie pakiety tematyczne za 49 zł" Ja "nie, dzięki", Gość "to do usłyszenia" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy Ty widzisz, co napisałeś? Przecież jak przedłuży teraz z C+, lub ma już przedłużoną umowę, to może zostać na tych warunkach do samego jej końca

i nikt nie będzie nikogo zmuszał do przejścia.

 

Niestety nie, mając C+ od razu a automatu migruje do NC+. Niestety. Albo akceptuje że już jest w NC+ albo ma prawo do rezygnacji z abonamentu. Swoboda wyboru (nie na zawsze) dla tych co nie maja opcji C+.

Pisał o tym Hugo a jest wiarygodny.

 

 

A jakiś Hugo to dla Ciebie guru ? Jak czytam takie bzdury, to nie wiem czy śmiać się z lekko szurniętych proroctw, czy płakać nad ludzką głupotą. Nikt w normalnej firmie nie pozwoli sobie zwłaszcza w aktualnych czasach na to, by były rezygnacje na wiekszą skalę aniżeli skala normalnych odejsc. I nie ma tak, że wczoraj byłeś w C+ a jutro się budzisz w nc+. I nie piszcie mi proszę, ze tylko garstka ludzi jest kumatych o to w tym wszystkim chodzi, a inni i tak polecą i wezmą co im wcisną. Odpowiedzcie sobie sami, czy "obslugujecie" tylko swoją umowę ? Ja odpowiem za siebie: nie. "Obsługuję" jeszcze 4 inne umowy. I o ile kiedyś wlaściciele tychze umow nie mieli pojęcia co i jak, o tyle ta świadomość sie zmieniła. Znajomy mial jakis archaiczny tematyczny i Philipsa SD (tego "uśmiechniętego) po Wizji TV. Uświadomienie go kilka lat temu pozwolilo zrozumiec mu, ile tracił. Płacił więcej, a miał mniej. Teraz już się leszczyć nie daje. Pozostali identycznie. Wiec niech mi ktos nie gada głupot, że operator tak ad-hoc pozwoli sobie na stratę. Nie na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychooo

Jest i tak zmiana pakietu C+. Będzie raczej drożej - masz info p. Tellenbacha bardzo szczerze powiedział że za więcej trzeba będzie płacić więcej nie mnie i nie tyle samo.

I tak może odejść abonent przy zmianie. pakietów. zobacz jak kastrują ofertę Nki. A zresztą jak ma C+ to chcętnie pozostanie zwłąszcza jak będzie miał więcej w oferie tego pakietu (nowe wytwónie, LM itd...). Wiekszość się zgodzi. Odejdą tlyko Ci co i tak chcą zrezygnować z opcji C+ czy Cyfry+ i mają akurat dobrą okazję (ich nie zatrzymasz).

Twierdzisz ze będzie dwuetapowa migracja do NC+? Bo to już byłaby jakaś nowość wśród tych dywagacji. Nadal chcesz tkwić w złudzeniach? Ich celem jest jak najszybciej przepchnąc do NC+.

Jeszcze w tym tygodniu dojdą pisemka do abonentów Cyfry+ więc się okaże.

 

A co do strat dla nadawcy. Przy zmianie ciennika, pakietów, fuzji zawsze odchodzą abonenci. Teraz też odejdą. Ile - kilkanaście tysięcy? Reszta zostanie. Odejdą ci co i tak chcą odejść niezależnie od fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tepe: niestety konwencja KE mówi, że nie można zakazać posiadania własnej anteny. Ni [beep], jak odwołasz się i załączysz odpowiednie wykładnie, nie ma szans. Potem odwołanie do Sądu Administracyjnego i masz własną antenę.

Żadna WM, Spółdzielnia itp. nie może zakazać montażu anteny. Może natomiast kazać zapłacić, naprawić elewację budynku, jeżeli ta została zniszczona podczas montażu ww anteny.

Tutaj uzupełnienie kolegi:

art. 54 Konstytucji RP w braku wolności do pozyskiwania informacji,

art. 49 traktatu Wspólnot Europejskich czyli zasadę swobodnego przepływu i odbioru usług na rynku wewnętrznym oraz programów radiowych i telewizyjnych we Wspólnocie Europejskiej. Również potwierdziła to Komisja Petycji Parlamentu Europejskiego w sprawie anten satelitarnych z dnia 27 VI 2001 r. oraz w komunikacie z dnia 28 III 2006 r, że możliwość zainstalowania anteny powinna być w zasadzie przyznana każdej osobie, określając je jako tzw. "prawo do anteny". Zobacz wypowiedź Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego z dnia 28 III 2006 r

art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (przez Polskę ratyfikowana w 1993 r), który zgodnie z interpretacją Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w wyroku z dnia 22 V 1990 r. (12726/87) stwierdził, że:

Art. 10 ma zastosowanie do "każdego" zarówno osób fizycznych jak i prawnych. Co więcej art. 10 ma zastosowanie nie tylko do treści informacji, lecz także do środków transmisji lub odbioru, ponieważ każde ograniczenie nałożone na środki przekazu jednocześnie ingeruje w prawo otrzymywania i przekazywania informacji.

Odbieranie programów telewizyjnych za pośrednictwem talerza lub innej anteny jest objęte prawem wyrażonym w pierwszych dwóch zdaniach art. 10 ust. 1 bez konieczności ustalania przyczyny i celu korzystania z tego prawa.

 

Ponadto zgodnie z art. 6 ust. 2 Traktatu UE który wyraźnie przewiduje, cytuję "Unia szanuje prawa podstawowe zagwarantowane w europejskiej Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, podpisanej w Rzymie 4 XI 1950 r. oraz wynikające z tradycji konstytucyjnych wspólnych dla państw członkowskich, jako zasady ogólne prawa wspólnotowego". Komisja Parlamentu Europejskiego w komunikacie z dnia 28 III 2006 r. stwierdza, że niedopuszczalne są utrudnienia w podejmowaniu wolnego wyboru lub dyskryminacja względem alternatywnych środków korzystania z usług ani pośrednie ograniczania prawa użytkowników do korzystania z anteny satelitarnej i dlatego niedopuszczalne byłoby nałożenie na obywateli obowiązku odbierania programów telewizyjnych przez sieć telewizji kablowej a nie przez anteny satelitarne.

 

Dodam tylko, że kolega takie pismo przedstawił wspólnocie i już żadnego sprzeciwu nie miał. Dodatkowo nowo budowane inwestycje i tutaj nie wiem czy, to już weszło, czy dopiero wejdzie od przyszłego roku bedą musiały posiadać instalację satelitarną z co najmniej dostępem do 2 satelitów, a przypuszczam, że w naszym przypadku "Polska" będzie to HotBird i Astra. Tak więc każdy będzie miał gniazdko z dostępem SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejdą ci co i tak chcą odejść niezależnie od fuzji.

 

Nie prawda że odejdą tylko ci którzy chcą odejść, "mogą" odejść ci co mają multiroom z C+, mogą odejść ci którzy mają w tej chwili upusty w wysokości 30 zł, mogą odejść którzy nie zaakceptują podwyżki za porównywalny pakiet w wysokości 20-30 zł ze względu na nowe premium, a w przyszłości mogą również odejść ci którzy oglądają C+ na swoich tunerach i nie akceptują parowania i tunerów dedykowanych wyłącznie od operatora a jak wiemy Nagravision równa się parowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tepe: niestety konwencja KE mówi, że nie można zakazać posiadania własnej anteny. Ni [beep], jak odwołasz się i załączysz odpowiednie wykładnie, nie ma szans. Potem odwołanie do Sądu Administracyjnego i masz własną antenę.

 

Niestety jest prosty szantaż ze strony miasta bo wydział architektury nie pozwala bo traktuje kamienice jako przestrzeń o charakterze zabytkowym a przecież taki zakaz to nie powoduje niemożności odbioru bo jest kablówka.

A co bloku - ściana, zewnętrzna dach nie jest Twój. Proste - dodatkowy argument że to niszczy konstrukcje budynku.

 

Mieszkania komunalne - miasto jest górą - miasto przebiera i to wybrednie w tych co mają zostać w wyremontowanych kamienicach. Nie podoba się - won do zagrzybiałej rudery ze wspólnym kiblem w podwórku (takie luksusy są nadal w ścisłym centrum miasta - ponad półmilionowego).

Na głównej ulicy miasta posiadacze lokali użytkowych mają od niedawna zakaz naklejania czegokolwiek na okna wystawowe jak i umieszczania za oknem reklam - też podkładką jest "charakter zabytkowy" głównej ulicy miasta. Próbują walczyć z miastem i niestety bezskutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś abonentem pakietu CANAL+Start, CANAL+Kompakt, CANAL+Optimum, CANAL+Superpremium lub Canal+Prestige ?

Jeżeli TAK to po 21 marca zostaniesz automatycznie zmigrowany do platformy nc+ do pakietu, który cenowo i programowo będzie podobny ("podobny" nie oznacza, że będzie kosztował tyle samo).

Jeżeli nie zgadzasz się z warunkami migracji (nowy regulamin), przysługiwać Ci będzie możliwość jednostronnego zerwania umowy.

 

Jesteś abonentem pakietu Start, Kompakt, Optimum, lub innego nie posiadającego paczki CANAL+ ?

Jeżeli TAK to będziesz mógł pozostać przy swojej ofercie, ale również zmigrować do nc+.

 

Źródło: Hugo (wiarygodne)

 

Wniosek: Większość atrakcyjnych umów podpisanych w ostatnich dwóch miesiącach będzie regulowana i nie będzie możliwości pozostania przy dotychczasowych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...