Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj znajdziecie analizę reklamy telewizyjnej. http://hdtvpolska.com/topic/30156-platforma-satelitarna-nc-pierwsza-zapowied/Widać w niej nowe kanały i nowy dekoder.

 

50808164.jpg

 

Kanały to żadna nowość bo juz od dawna wiadomym było że Family, Sport i Film będą w opcji Canal+.

Mnie bardziej ciekawi co to za dekoder był przedstawiony, nie przypomina nBoxa Turbo jakiego miałem.

Za tydzień, dwa będzie znana dopiero oferta szczegółowa, wcześniej się jej nie spodziewajcie.

Miałem napisać że zapewne dziś lub w poniedziałek ruszy kampania telewizyjna ze spotami, ale to już wiemy.

W tym momencie ruszyła kampania wizerunkowa i potrwa ona około dwóch tygodni. Obecni klienci obu platform zostaną dzięki niej poinformowani o zmianach i fakcie połączenia platform Cyfra+ i n, 80% klientów obu platform nie wiem bowiem nawet o tym iż połączenie miało miejsce i że będą jakieś zmiany. Abonentów należy uświadomić i przygotować do zmian, należy także wypromować nową markę czyli nc+, takie zadanie ma właśnie kampania wizerunkowa. Ponad to kampania wizerunkowa nie przedstawiająca żadnych konkretnych szczegółów dot. zawartości i cen, a mająca na celu tylko prezentację nowej marki działa jak bomba zegarowa- obecni i potencjalni klienci widząc tego rodzaju spoty będą z wielką niecierpliwością czekać na szczegóły co jeszcze bardziej wzmacnia rozpoznawalność marki. bardzo sprytny zabieg marketingowy zastosowali i niezwykle skuteczny.

Na szczegóły musicie poczekać od tygodnia do dwóch kiedy już 90% obecnych abonentów jak i posiadaczy PAY TV innych operatorów dowie się o nowej platformie. Rozpoznawalność marki to priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad to kampania wizerunkowa nie przedstawiająca żadnych konkretnych szczegółów dot. zawartości i cen, a mająca na celu tylko prezentację nowej marki działa jak bomba zegarowa- obecni i potencjalni klienci widząc tego rodzaju spoty będą z wielką niecierpliwością czekać na szczegóły co jeszcze bardziej wzmacnia rozpoznawalność marki. bardzo sprytny zabieg marketingowy zastosowali i niezwykle skuteczny.[/b]

 

Tak jak swego czasu reklama "Pedros Twoim Prezydentem". Pamiętacie? Pół Polski zachodziło w głowę o co chodzi. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i leję :lol2: Najlepsze są wasze "psychologiczne" analizy tekstów z reklamy. Szkoda że nie słychać orgazmicznych jęków gimbusów napalonych na nową platformę, za którą to oczywiście będą płacić ich starzy.

 

Nie każdy jest taki mądry żeby tak ładnie analizować. Ktoś chyba po coś studiował żeby umieć to ładnie omówić daną reklamę. Jeśli ty tak nie potrafisz to nie śmiej się z innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne na 100 % zaczną 21 marca !! W tej chwili członek zarządu nC+ w TVN potwierdził informacje . Wiec nie ma tu już co spekulować jaka będzie data. Na temat cen odpowiedział "oferta będzie bardzo elastyczna " , więc wiadomo , że tanio nie będzie jeżeli chodzi o pełna ofertę , ale to było wiadomo od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem wywiad z dyrektorem NC+. Nie wiem kto to był. Wywiad był po angielsku w dzień dobry tvn. Startują 21 marca. Wybrali taką symboliczna datę ponieważ wtedy wystartował w Polsce Canal+. Ma być jeden dekoder. Ma być liga NBA!!

 

Natomiast ja mam jedno pytanie - czy zamiast dekodera będą moduły CAM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet spoko taka paczka Canal+ Family, Canal+ Family2, Canal+ Family3, Canal+ Film, Canal+ Film2, Canal+ Sport..., ale Canal+ Sport2 też by się przydał zamiast np. Canal+ Family 3, nie dojrzałem w reklamie np. ESPN America??? no i trzeba czekać na zawartość tej paczki Canal+, czy rzeczywiście znajdą się w niej filmy z wytwórni...Sony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie kończy się bajkopisarstwo! uff..

 

 

czekaj , czekaj jeszcze trochę czasu, teraz mogą się pojawiać czarodzieje i wklejać oficjalną liste kanałów :lol:

 

Taka mała wskazówka, bo już wczoraj tu jedna lista krążyła wiec następny jak bedzie układał to niech nie zapomina, że jednym z głownych udziałowców nc+ jest grupa TVN wiec jak układac bedzie sobie ktoś liste piszac że to oficjalna nc+ to niech pamieta, że głowny TVN pewnie będzie wcześniej na liście niż Polsat a patrząc na obecną liste n może nawet TVN pod numerem jeden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wystarczy już tylko poczekać parę dni i wszystko się wyjaśni. Martwi mnie tylko ogromny chaos dot. C+. Jeden kanał stricte sportowy od C+ oraz nSport, natomiast mnóstwo (wychodzi, że aż 3) C+ Family (co za nazwa...), które mają być chyba do wszystkiego, a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...