Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie ma czegoś takiego jak splajtowanie HBO z Polskiego rynku. Jest wycofanie się z PL rynku. Prawdą jest, że HBO prócz Gry o Tron nic ciekawego nie ma.

Dobra oferta filmowa na kanałach premium i po krzyku, nie potrzeba HBO. Ale musi być też kanał z filmami niezależnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dając takie rabaty chcą mniej zarobić, czy mieć więcej klientów i więcej zarobić? Fuzja jest dla zwiększenia liczby abonamentów, czytaj większej kasy. Uzyskując identyczne rabaty nie znaczy mniej płacić

 

fuzja jest do zwiększenia ABONENTÓW a nie abonamentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dając takie rabaty chcą mniej zarobić, czy mieć więcej klientów i więcej zarobić? Fuzja jest dla zwiększenia liczby abonamentów, czytaj większej kasy. Uzyskując identyczne rabaty nie znaczy mniej płacić

 

fuzja jest do zwiększenia ABONENTÓW a nie abonamentów

 

Liczba opłacanych abonamentów jest zdecydowanie ważniejsza, jest ich odrobinę więcej niż abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widze klientów CP ustawiających się w kolejkach po nc+ :D

Klientów, którzy w życiu nie płacili więcej niż 89 zł za Full opcję :)

 

Rachunek jest prosty:

Full opcja w CP = 89 zł.

Filmbox w N i C+ kosztuje 15 zł, w CP zaś to szmelc i ochłapy w pakietach.

HBO = 25 zł w C+ i N

Cinemax - 10 lub 15 zł

 

Czyli 89 zł w CP za Full Premium - 15 zł za Filmboxy - 25 HBO - 10-15 Cinemax = 39 zł.

 

Dajcie mi za 39 zł Wszyskie pakiety w nc+ w N lub C+ oprócz HBO, Cinemax, Filmboxów? Aa i dajcie mi Polsaty Sport i Viasaty :) Za 39 zł. Czyli tyle kosztuje oferta bez Premium praktycznie w CP. Bo filmboxy to ochłapy w CP, a w N i C+ kanały PREMIUM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie :)

 

Grupa TVN S. A.

PREZENTACJA WYNIKÓW ZA IV KWARTAŁ 2012 ORAZ ZA ROK 2012

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone prezentacji wyników za IV kwartał 2012 oraz za 2012 rok, które odbędzie się w

Czwartek, 28 lutego 2013 roku, o godz. 10.00

w naszej siedzibie

przy ul. Wiertniczej 166 w Warszawie.

Dodatkowo prezentacja będzie dostępna poprzez webcast pod adresem:

http://www.investor.tvn.pl

Pytania prosimy przesyłać na:

investor-relations (malpka) tvn.pl

 

Może i coś sie wyjaśni, tak przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywać oferty full nc+ z CP? Raz, że oferta filmowa będzie biła tą od Solorza pod każdym względem, a dwa, że dla fanów sportu nie ma nawet, co porównywać obu ofert, bo Premier League, La Liga, Serie A, Liga Mistrzów i Liga Europejska miażdżą wszystko. Problemem może być jedynie cena, ale jeśli chce się ofertę, która naprawdę będzie Premium, to nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

... CO do sportu to owszem, NC+ będzie miała jeszcze przewagę, ma Premier League ale jeśli pojawi się liga w Al Jazeera Sport to już NC+ będzie zbędna. Bo teraz w JSC brakuje mi Premier League, a tak mam wszystko + CP gdzie mam interesujący mnie sport (siatka, ręczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam ochoty oglądać meczów w necie i ściągać filmów... Chce je mieć na telewizorze

 

To bedziesz bulił jak kot. Ale to chyba nie o to chodzi.

Jeżeli Wszystkie kanały + Canal+ będą kosztowały rozsądnie to wiadomym jest, że każdy to kupi. Ale jak będzie kosztowało to 100-120 zł to będziesz tyle bulił?

 

hanys - uwierz, że dużo ludzi przyszłych w nc+ nie chce Premium :) I jak ich zadowolą władze nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywać oferty full nc+ z CP? Raz, że oferta filmowa będzie biła tą od Solorza pod każdym względem, a dwa, że dla fanów sportu nie ma nawet, co porównywać obu ofert, bo Premier League, La Liga, Serie A, Liga Mistrzów i Liga Europejska miażdżą wszystko. Problemem może być jedynie cena, ale jeśli chce się ofertę, która naprawdę będzie Premium, to nic za darmo.

jeszcze raz powtórzę - nie samymi Canalami plus człowiek żyje tym bardziej, jak w nowej platformie trzeba będzie płacić za nie kosmicze pieniądze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ale nie chodzi mi o Premium, tylko o wszystkie kanały, bez Premium.

 

Premium to sobie moga wsadzić......

 

Filmy możesz ściągnąć, mecz obejrzeć w necie.

 

Widzisz, ja wolę sobie odpalić C+ w HD i w konkretnej jakości zobaczyć mecz ligi angielskiej z komentarzem Twarowskiego. Co kto lubi. Jedni mecz w HD na telewizorze, inni streamy. Myślę, że tych pierwszych jest więcej. Dla mnie najważniejsza jest oferta sportowa i jeśli tutaj cena będzie w granicach 65-80 zł, to tyle zapłacę bez marudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedziesz bulił jak kot. Ale to chyba nie o to chodzi.

Jeżeli Wszystkie kanały + Canal+ będą kosztowały rozsądnie to wiadomym jest, że każdy to kupi. Ale jak będzie kosztowało to 100-120 zł to będziesz tyle bulił?

 

hanys - uwierz, że dużo ludzi przyszłych w nc+ nie chce Premium :) I jak ich zadowolą władze nc+?

 

Samych kanałów premium ci nie dadzą - razem z pozostałymi kanałami tematycznymi dlatego ich cena będzie gruba ponad 100 zł

 

Byłaby nowość gdyby dało sie wykupić tylko kanały premium nawet bez podstawowych kanałów,ale jest to mało prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wracając do tematy, czyli nic ciekawego nie macie do napisania :). Wałkowanie tematu o tym, co, ile ma kosztować, zaczyna być nudne. Na jakiś czas znów milknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cidik - to, że będziesz bulił jak Ci zagrają to Twoja sprawa. Ja na bank nie będę bulił niewiadomo ile za coś, czego nie będe oglądał, lub mało bym oglądał :)

 

Ale chcesz bulić 150 zł to proszę bardzo :) Czy ja Cię trzymam?:) każdy ma rozum, nikt Ci pistoletu do głowy nie przystawi :)

 

Edit. Uważasz, że jak ktoś ściąga filmy z neta to to grozi karą?:) To wytłumacz mi czemu nadal jest serwis Chomikuj i się trzyma bardzo dobrze i Ci którzy wstawiają filmy mają się dobrze, a Ci którzy ściągają również :)

Skoro są takie serwisy to znaczy, ze legalne :) streamy tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...