Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem wczoraj do nc+ w sprawie Sundance HD - chciałem go dokupić. Pani z nc+ po 3 krotnym dopytaniu o nazwę kanału, prośbie o przeliterowanie oraz pytaniu czy jestem pewien że "ten kanał" jest w ofercie poprosiła o chwile czasu (konsultacje z posiadającymi większą wiedzę). No i po niecałych dwóch minutach dowiedziałem się że "przecież Pan ma ten kanał na pozycji (bodajże - przyp. ja) 59". Wychodzi na to że oferta która jest na stronie ma błędy. Jestem ciekaw czy History HD też jest dla mnie dostępne - nie sprawdzę bo tam ciągle ten problem z CAS'em nie dodanym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo o tych programach tak na prawde Wczoraj dzwonili do mnie z oferta i powiedzialem ze bez tych programow oferta jest niepelna, konsultant powiedzial ze to jakies przejsciowe problemy A ja uwazam ze to jakas sciema Jesli podpisaliscie umowe/aneks to dzwoncie i upominajcie sie

EDIT

To moze tylko na sprzecie cyfry takie szopki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tym obiecanym CAŁYM pakietem PLATINUM do końca kwietnia ?

bo ja póki co nie widzę żadnych zmian (c+optimum HD) poza zamianą kanałów Canal +

 

Tłumaczą się że chodziło o Paczkę Canal+ czyli Canal + Family 1i 2, Canal + Film 1i 2, Canal + i Canal + Sport.

 

aha. to co takiego zyskują wszyscy abo /cyfry którzy do tej pory mieli canal + wszystkie ?

wielkie G. ?!

żenujące francuziki. ostatnie 3 tygodnie z tymi szmaciarzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tym obiecanym CAŁYM pakietem PLATINUM do końca kwietnia ?

bo ja póki co nie widzę żadnych zmian (c+optimum HD) poza zamianą kanałów Canal +

 

Tłumaczą się że chodziło o Paczkę Canal+ czyli Canal + Family 1i 2, Canal + Film 1i 2, Canal + i Canal + Sport.

 

aha. to co takiego zyskują wszyscy abo /cyfry którzy do tej pory mieli canal + wszystkie ?

wielkie G. ?!

żenujące francuziki. ostatnie 3 tygodnie z tymi szmaciarzami

 

Niby nSport .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy jest szansa że mając platinum na dekoderze sd z kodowanienagra nagra zobaczę wszystkie mecze lm i le bo słuszałem że te dodatkowe kanaly są tylko dla dekoderów hd czy jest szansa, że będą też dostępne w sd ?

Proszę o szybką odpowiedź.

Na chwilę obecną tak, bo wszystkie HD premium mają swojego klona w wersji SD. Co będzie później to tylko Żulian raczy wiedzieć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banda złodzieji.

 

czas się pożegnać bez żalu.

szkoda jedynie sportu na najwyższym poziomie

 

Taka jest ich taktyka.

Nie zważać na nic. Wg nich durne polaczki i tak w końcu kupią.

Inna sprawa, że pewnie mają rację.

To będzie znienawidzona firma, ale 2 mln ludzi będzie płaciło na ich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...