Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili płacę w N-ce 99 zł za wszystkie pakiety + HBO + NPremium + Multiroom na dwa dodatkowe telewizory. Dzisiaj miły Pan na infolinii zaproponował mi pakiet Canal+ Platinum + HBO + MR na dwa dodatkowe tv za .... 149 zł ewentualnie All Incluive za jedyne ... 189 zł jednocześnie przekonując mnie, że jest to wyjątkowo atrakcyjna oferta :crazy: . Faktycznie grzechem byłoby nie skorzystać - podniosą mi abonament o 50% i dostanę praktycznie taką samą ofertę jak w tej chwili. Jednocześnie wytną kilka kanałów i dodadzą coś (np. MiniMini) na czym kompletnie mi nie zależy. Nie przekonuje mnie fakt, że będę mógł oglądać wszystkie mecze Ekstraklasy, ligi angielskiej, hiszpańskiej itd. Lubię od czasu do czasu posiedzieć przy dobrym meczu jednak jeden, góra dwa mecze w tygodniu to dla mnie ilość wystarczająca i to co było do tej pory w N-ce w zupełności mi wystarczało. Według ich założeń mam płacić kilka dych więcej i nie mam żadnej możliwość wybrać to co mi odpowiada - oni mają swoją elastyczną ofertę i wiedzą lepiej co jest dla mnie dobre. Gratuluje pomysłu :brawo: i proponuję zmianę hasła reklamowego na NC+ nowa definicja promocji - dla inteligentnych inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys tak naprawdę doszły tylko prawa LM i LE ale to nie powód,żebym musiał płacić ponad 50 zł więcej niż do tej pory.Jak do N przeszły prawa filmowe i Serie A z Cyfra+ to abonamentu nie obniżyli nawet o 50 groszy a teraz te prawa wracają i za to mamy tyle więcej zapłacić?Jak o to zapytałem konsultanta to przestał juz nawijać tą swoją wyuczoną formułkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Optimum HD+HBO+ wynajęty tuner PVR za 123 miesięcznie zadzwoniłem i zaproponowali mi c+ platinum + hbo za 149 pln 18 miesięcy (dekoder ten co mam na własność) i to stargowaliśmy do 129 miesięcznie za całość. Jak sądzicie? Opłaca się?

Podwyzka tylko 6zl w porownaniu do poprzedniej umowy i do tego masz jeszcze paczke canal+, to akurat dla ciebie sie oplaca ale ja bym takiej oferty nie przyjal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer - też mi się wydaje niezła na tle pozostałych propozycji. dlaczego byś jej nie przyjął?

 

Żal mi Trace i TCM bo często je oglądałem, ale Sundance HD, MGM HD i przede wszystkim Fox HD z nawiązka odpokutują brak TCM. Trace przeboleje, choć będzie to dotkliwa strata. Żałuję też że nie będzie Wojny i Pokój HD którą swego czasu oglądałem na TNK HD pasjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer - też mi się wydaje niezła na tle pozostałych propozycji. dlaczego byś jej nie przyjął?

Poniewaz za to co mam w podpisie place 89zeta i powiedzialem sobie ze nie dam zlotowki wiecej za taka sama oferte, bo uwazam ze jesli konsultant zgodzil sie na takie warunki w tej cenie tzn. ze tyle jest warta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antyncplus na fb napisał:

MAM TAKIE PEWNE 2 PROPOZYCJE!

- pierwsza: wchodźcie na oficjalny profil @nC+ (http://www.facebook.com/ncplus) i klikajcie tam, że nie lubicie ich strony

- druga: jak dzwoni do Was konsultant przedstawiajcie się jako użytkownicy Anty nC+ :) i możecie nawet im podawać adres naszego facebooka/strony WWW.

 

Wchodzę na konto na fb oficjalne nc+ i patrzę, a tam lajki spadają :)

 

z 29.387 zrobiło się 29.309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to się ma do tego fragmentu wywiadu?

 

'Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować, a nowa platforma zachęcać będzie ich klientów do dobrowolnej migracji. Każdy z nich będzie mógł rozwiązać dotychczasową umowę i zostać abonentem nowych pakietów.'

 

Jasne, poczytajcie TUTAJ:

viewtopic.php?f=174&t=30889&p=746361#p746361

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Obecność Romance TV w ofercie nowej platformy nc+ jest dla nas dużym wyróżnieniem. Romance TV idealnie wpisuje się w tę ofertę. Cieszymy się, mogąc wysokiej jakości treścią zaspokoić oczekiwania abonentów nc+. W czasach kryzysu gospodarczego wzrasta zapotrzebowanie na romantyczne, pozytywne treści w programach. Widzowie pragną w wolnym czasie oderwać się od rzeczywistości i przenieść do świata pełnego ciepłych uczuć i harmonii. To właśnie daje im Romance TV.

:) Jesteś głodny? Nie masz kasy? Pooglądaj romans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...