Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast pracować to chyba nic nie robią w tym NC+.Co się zmieniło od startu nic!!!Ile osób już zrezygnowało?? W ogóle nie słuchają ludzi!!!Na wszystkich portalach,pod każdym artykułem każdy jest na nich wk...!!!!

1.Obecna lista kanałów to jakieś nieporozumienie( TVN na 1,Manngo...i po 3 razy się kanały powtarzają...)Syf...

2.Wszędzie ludzie piszą o pozostawieniu takich kanałow jak:Travel Channel, TCM, CN i dodaniu jakiś nowości a oni mają to gdzieś...

3.Ceny z kosmosu dla nowych i stałych abonentów + zero bonusów dla stałych abonentów.

a ludzie dzwonią... Nie w końcu coś zaczną robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj i płać, to nc+ wlasnie

 

amatorszczyzna a nie platforma, moim zdaniem za taka sytuacje odpowiada zarzad i to wlasnie Ci ludzie powinni byc odwolani natychmiast ze swoich stanowisk

 

wizerunek nc+ juz w dniu startu polecial na leb i ciezko bedzie teraz odbudowac marke - juz zawsze pozostanie w glowach - nc+ drogo, brak elastycznej ofert i bez nowosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując - w nowej platformie wycofano kanały :

 

- Universal Channel

- Sci Fi Universal

- 13th Street Universal

- TCM

- CBS Action

- CBS Drama

- CBS Reality

- Zone Romantica

- Cartoon Network

- Travel Channel

- Trace Urban

- Mezzo

- Wojna i Pokój

- History i Sundance uczyniono kanałami premium

 

Wszystko? Czy coś pominąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że powoli ubijają wszystkie kanały muzyczne bez reklam: najpierw dokleili reklamy do VH1 Euro, potem podmienili VH1 Euro na nafaszerowaną 5 minutowymi blokami reklamowymi VH1 PL. Teraz zabierają Trace, mój ulubiony kanał odkąd VH1 Euro zeszło na psy. (wiem, inny rodzaj muzyki, ale nie lubię jak muzykę przerywa mi bełkot reklamowy)

 

Niby bez znaczenia bo i tak olewam nc+, ale i tak tego kanału mi żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...