Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@asiafan napisał cytuje

 

"Ktos wie jaka sytuacja z kanalem History HD? bo tylko on zostal niedostepny dla cameleonowcow. Blue Hustlera w ogole nie licze ten kanal dla mnie nieistneiej nawet jakby go dawali za 0.10zl

 

Nadal SD to koszt 1.99zl bo HD i SD ta sama zawartosc programowa"

 

A oto odpowiedz :)

 

@ AveSilesia1977 Bo do tych kanałów nadal nie dołączono S4/N3 dla kart byłej C+ :D

@ szakmakrs1 Pakiet All Inclusiv+ to pełna oferta nc+ razem z usługami Vod których nie ujrzysz na sprzęcie po byłej Cyfrze+ mi proponowano go ostatnio za 179 zł Multiroom w cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum musisz mieć ofertę nc+mix lub abonamentową szczegóły na www.ncplus.pl w zakładce promocje najedz nie naciskaj i wybierz odpowiednią jeśli masz już to o czym wspomniałem zadzwoń do CTA 22 310 47 47 lub w ica.n.pl zaloguj się lub zarejestruj i wybierz opcję sprzęt i tam powinna być funkcja reaktywacja jeśli nie poszukaj kliknij i poczekaj max 1h i będą nowe kanały chodziły w/w kanały są dostępne od pakietu Univers+ oprócz Polsat Romans i Polsat Film HD te są w pakiecie Comfort+

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ,ja myśle .ze teraz moze bedzie latwiej go "przepchac"- po odkodowaniu Polsatu HD -a moze to tylko moj nadmierny optymizm..przeciez ten kanal procz tego ze leci z transpordera CP nie ma chyba nic wspolnego z Panem Solorzem podobnie jak Sundance HD -chyba ze sie myle to mnie poprawcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie spadly uprawnienia i dziala mi Polsat HD oraz Sport news a w podpisie mam to co mam czyli jeszcze nie jestem w nc+ jak widac losowanie. Nie dziala mi natomiast CN ale to juz dawno mi nie dzialalo oraz Polsat Romans co ciekawe ten kanal jest w zastepstwie Zone Romantica ktory swiecil . Sprawdzilem tez Polsat Film HD tkaze nie dziala ale to juz jest logiczine czemu. Trafilem na zawartosc programowa w HD leciala akurat PM bitrate 10mbit widac seriale sa puszczane w natywnym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...