Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz ile jest dekoderow u ludzi a kazdy ma inny soft?

no to Ci zmiany,hahaha

Przypominam Ci że ten dział o takich jest a mimo to off top'ów tu nie brakuje, ale do rzeczy...numer odcinka w EPG jest nowością bez względu na to czy Ci się to podoba czy nie. Propo softu..mam dekoder po N 5800s i tutaj ta zmiana jest wprowadzona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas nie podawali numerów odcinków seriali.Być może ma to jakoś poprawić wygodę EPG po tym jak wykastrowali go ostatnio z pełnych opisów ;]

Podawali, tylko że w rozszerzonym EPG, a te zostało wykastrowane i stąd ta zmiana.

 

Jak dla mnie zmiana na plus

Zmiana na plus (a raczej powrót do normalności) to by była jakby powrócili do pełnego EPG na wszystkie dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to żeby jak programuje nagranie mieć ten pełny opis, a lubię planować z wyprzedzeniem żeby o niczym nie zapomnieć.

 

Po to że lubię sprawdzić na tydzień do przodu co będzie leciało a obecne okrojone EPG nie daje mi dostępu nawet do takich podstawowych rzeczy jak tytuł oryginalny, kraj produkcji czy rok produkcji filmu.

 

Skoro taka funkcja działała prawidłowo przez tyle lat istnienia Nki to dlaczego teraz nagle trzeba było ją wykastrować?

 

Może od razu usuńmy kanały HD? Po co one komu? W SD więcej sie zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jak widać korzystasz z internetu, to co za problem znaleźć sobie opis filmu, który będzie za tydzień??

Jak będziemy tak tłumaczyć regres technologiczny nc+ to jak pisałem wcześniej, niedługo zamiast kanałów HD dostaniemy wersje SD bo dzieki temu będzie można dołączyć więcej śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, rozumiem jakby ograniczyli pełny opis programowy do 1 dnia, to można by robić problemy. Poprawili działanie EPG na innych dekoderach i dobrze się stało. Nie ma co w to mieszać kanałów HD i SD. Zawsze możesz napisać do nich reklamacje bądź złożyć skargę na obniżenie poziomu jakości świadczonych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...