Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@blade1230 Prędzej czy póżniej za tyle będzie ;-) Tylko gorzej jak Julian na wiosne zaskoczy nas dodatkowymi kanałami PPV C+ EVENT i C+ EVENT 2 które tylko pewnie na koncesje czekają a my nie wiem ;-)

 

Jest dobrze ale nie wiem dlaczego rozwija sie ta platforma w kanały SD a nie w HD i co teraz wam dadzą te Mediabox+ ze będziecie zamiast dobrej jakości mieli kiepska jakość.Po prostu zrobili dwa kroki w tył i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką i miarodajną odpowiedź. Fakt, że nowe kanały są tylko dla abonentów NC+ nie jest taki oczywisty ze względów formalnych bo moja złotówka jest tyle samo warta co złotówka abonentów mających podpisaną umowę z nową Cyfrą+, czyli z NC+, ale o jeden kanał, który i tak jest dostępny w wersji SD 16:9 nie będę kruszył kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! po tej całej transformacji pozostałem w "ence" na super warunkach.

Z nowych kanałów śmigają mi tylko na nbox recorderze Polsat Romans , CBC action oraz Trance Urban.

 

Chcę się upewnić : aby oglądać pozostałe nowe-stare kanały muszę migrować do nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! po tej całej transformacji pozostałem w "ence" na super warunkach.

Z nowych kanałów śmigają mi tylko na nbox recorderze Polsat Romans , CBC action oraz Trance Urban.

 

Chcę się upewnić : aby oglądać pozostałe nowe-stare kanały muszę migrować do nc+ ?

Trezba dokonac migracji,chyba że będą protesty i się opamietają,bo to co wyrabiają to jest skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calej polsce przeciez wiatr przestawia auta logiczne ze antena moze byc rozsynchronizowana wiec trzeba dzownic po monterow :)

 

Widac ze nowe kanaly sa tylko w NC+ a nie bedzie ich w jeszcze starej cyfrze+ jesto to bardzo smieszne bo nic sie nie zmienia poza jedynie baza klienca system ten sam uprawnienia tez

 

 

smieszy mnie tez ze te kanaly sa jako pakiet extra na stronie ncplus 6 miesiecy sa free oj to sie zdziwmy jak za te stare nowe kanaly zarzycza sobie jakis grosik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blade1230 Prędzej czy póżniej za tyle będzie ;-) Tylko gorzej jak Julian na wiosne zaskoczy nas dodatkowymi kanałami PPV C+ EVENT i C+ EVENT 2 które tylko pewnie na koncesje czekają a my nie wiem ;-)

 

Jest dobrze ale nie wiem dlaczego rozwija sie ta platforma w kanały SD a nie w HD i co teraz wam dadzą te Mediabox+ ze będziecie zamiast dobrej jakości mieli kiepska jakość.Po prostu zrobili dwa kroki w tył i tyle

 

W sumie jak się płaci 100 zł za tv to trzeba oczekiwać od usługodawcy pewnych standardów i norm. Ja miałem mediaboxa przez jakiś i ręką na sercu mówię obraz po prostu koszmarny. Przykładowo wystarczyło sobie włączyć kanał FOX HD gdzie obraz naprawdę jest dobry. Owszem na mydelniczce n-kowskiej żyleta, a na mediaboxie dramat. Co do kanałów SD nie widzę racji bytu 3/4 z nich. W ogóle po co trzymać te duble SD. Wywalić to w [beep]e, bo tylko miejsce zajmuje. Bardzo bym chciał żeby jakiś nowy operator wszedł na polskie salony i mógł wyznaczać wyższe standardy. Bo narazie to zaczynamy się cofać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan.Cyfra+,n to stare platformy,których praktycznie już nie ma. Abonenci płacą za kanały,które mają w umowie. Platformy idą do likwidacji i nikt nie będzie tam ładował dodatkowych kanałów. No może w drodze wyjątku jako promo. Chcesz mieć więcej to migracja. I o to im chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zasada równego traktowania!!! Klient C+ to taki sam klient jak w NC+. Cyfra+ już dawno w całości migrowała ( została przejęta ) do NC+, pozostały jedynie umowy ze starymi abonentami, którzy są już w NC+ tyle tylko, że nie formalnie. Tak więc żadne dodatkowe inwestycje nie są konieczne wystarczy zwykła przyzwoitość tzw kupiecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blade1230 Prędzej czy póżniej za tyle będzie ;-) Tylko gorzej jak Julian na wiosne zaskoczy nas dodatkowymi kanałami PPV C+ EVENT i C+ EVENT 2 które tylko pewnie na koncesje czekają a my nie wiem ;-)

 

Jest dobrze ale nie wiem dlaczego rozwija sie ta platforma w kanały SD a nie w HD i co teraz wam dadzą te Mediabox+ ze będziecie zamiast dobrej jakości mieli kiepska jakość.Po prostu zrobili dwa kroki w tył i tyle

 

W sumie jak się płaci 100 zł za tv to trzeba oczekiwać od usługodawcy pewnych standardów i norm. Ja miałem mediaboxa przez jakiś i ręką na sercu mówię obraz po prostu koszmarny. Przykładowo wystarczyło sobie włączyć kanał FOX HD gdzie obraz naprawdę jest dobry. Owszem na mydelniczce n-kowskiej żyleta, a na mediaboxie dramat. Co do kanałów SD nie widzę racji bytu 3/4 z nich. W ogóle po co trzymać te duble SD. Wywalić to w [beep], bo tylko miejsce zajmuje. Bardzo bym chciał żeby jakiś nowy operator wszedł na polskie salony i mógł wyznaczać wyższe standardy. Bo narazie to zaczynamy się cofać...

Ja calkiem bylbym szczesliwy gdyby mozna bylo wywalic z listy WSZYSTKIE KANALY SD ale nie mam takiej mozliwosci, na mediaboxie tylko ulubione odchaczyc moge i tak sie ratuje :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...