Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakąś godzinkę temu do znajomego zadzwonił konsultant w sprawie reklamacji braku ww. programów. Wpierw na siłę chciał odrazu kolege cofnąć na pakiet C+ Prestige za 134pln, który miał przed migracją, a jak to mu sie nie udało, to powiedział wprost, że nie ma się, co łudzić, bo tych programów i tak nie będzie mieć na swoim sprzęcie, bo kodowania nie będzie, a jak mu się, to nie podoba, to może rozwiązać umowę i już, bo o dobraniu teraz dekoderów nie mam mowy...

O co chodzi z tym dobraniem dekoderów? Znaczy, nie może wymienić deków na takie odbierające to co trza?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwania umowy z nc+ na chcwilę obecną nie można wymienić dekoderów :) Jest taka mozliwość tylko podczas migracji i jak konsultant nie poinformuje Ciebie, że na własnym sprzęcie, lub starym C+ nie będziesz odbierał paru programów, to później dekodera nie wymienisz i możesz się bujać i pisać reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@audib6, nie podawaj jako pewnik, że nic się z tym nie da zrobić, bo to według mnie nieprawda (!).

 

Tu nie tylko ITI ustala zasady, ale jej klienci również mają coś do powiedzenia.

 

Ba, nawet literalnie zapisane regulaminy, czy umowy jeśli mają klauzule naruszające prawo, albo interesy klientów, można a nawet trzeba kwestionować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sundance HD jest jakieś okno otwarte? Czy wszedł do pakietu podstawowego na stałe? Na stronie nc+, w promocjach np. w pakiecie Universe+ wśród kanałów w grupie "Film" go nie ma. Natomiast w zakładce "Kanały TV" zakwalifikowany jest do grupy "Film" a nie "Premium" tak jak np. History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chodza u kogos cinemax-y w nc+ mimo ze ich nie powinien posiadac?...bo u mnie od 2 dni i nie wiem czemu...

U mnie też świecą (nie wyłączyli) od 14 dni. Dodam, że nie powinienem mieć całej paczki C+, tylko C+ Film/Film2 i Family/Family2 a główny C+ oraz C+ Sport nadal świeci. ?????

bo jesteś w gronie wybrańców :)

Możesz rozwinąć. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...