Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mezzo nie zniknie, ale będzie jako opcja dodatkowa, nie będzie go w żadnym pakiecie, nawet w AI+. Tak powiedział mi wczoraj konsultant nc+.

Będzie niebawem 51. kanał w HD, czyli TLC HD. Kanał nie będzie więc na wyłączność w Cyfrowym Polsacie. Oferta jest coraz lepsza, nc się rozkręca, tylko gratulować :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki już widzę.......kuźwa ale tvn dalej na jedynce

 

 

 

 

 

P.S. Wiadomość do grona moderującego. Jeśli wywalasz moje posty, napisz co zrobiłem źle czym zawiniłem. Takie wyrzucanie postów bez żadnego "be ani me" ani pocałuj mnie w 4 gwiazdki jest wg. mnie trochę niegrzeczne i nieprofesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy NC+ o TVP 1 HD i TVP 2 HD na kanałach 1 i 2 oraz nie powtarzanie kanałów po 2-3 razy!!! Dlaczego muszą was zjechać znów żebyście znów robili korekte!!! Zróbcie listę początkowo tak jak na dawnej Cyfrze+.

 

Też jestem za powrotem do starej listy kanałów ale pewnie zostanie nam tylko przyzwyczaić się do tego bałaganu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co Wy macie za problem z ich listą jak dekoder można kupić za ok 200 zł (pod warunkiem że ktoś ma karte po Cyfrze+). Dopóki nie będzie 100% parowania kart i będę miał możliwość używania swojego dekodera z kartą nc+ temat listy dotyczy mnie średnio (w sypialni mam Pace ale jakoś to przełkne). Zrobią parowanie bez możliwości używania modułu to się pożegnamy bo nie ma opcji żeby ktoś mi narzucał że TVP1 mam mieć na 11 skoro od zawsze miałem na 1,a druga sprawa jest taka że u mnie świat się nie kończy na Hot Bird 13E i Astra 19,2. Dwóch dekoderów nie zamierzam używać tylko dlatego że platforma tak chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM :) dodam,że jeszcze trzeba być skazanym na ŁASKE operatora,aby dodał do listy jakiś kanał FTA,jak np.supertenis HD i inne.....

 

Dodawanie do listy nowych kanałow FTA to w ogóle dramat, praktycznie za każdym razem po pojawieniu się nowego wartego uwagi kanału na orbicie jest jazda na techników że śpią :D . Szansa na pojawienie sie TVP1 na 1 w NC+ jest taka sama jak w CP. Z tą różnicą że dekodery dedykowane CP dają możliwość ustawienia listy po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zostanie to poprawione w ciągu najbliższych godzin. Ewentualnie do następnej zmiany na liście. Tak było w przypadku w kanałów CANAL+. Do 5 kwietnia nie było dopisków "HD". Jedynie napis na banerze. Na rebrandingu "HD" się pojawiło przy nazwach.

;)

 

@ircios Zdjęcie zrobiłem od razu po pojawieniu się kanału w EPG. Nie zwracałem uwagi na to, co jest emitowane.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP na pierwszej pozycji jest Polsat, w nc+ jest TVN. Każdy promuje swoje.

 

Jeśli chodzi o dublowanie kanałów na liście, tłumaczą to tym, ze każda paczka tematyczna, np. film, sport itp rozpoczyna się na jakiejś pozycji i kanały są skupione obok siebie. Ponieważ nie zawsze da się dany kanał jednoznacznie przypisać do jednej tylko kategorii, stąd duble. Np taki Canal+ Family jest filmowy i sportowy zarazem.

 

Inne pytanie, to czy rzeczywiście ich układ jest adekwatny do naszych odczuć.

 

Własne dekodery? Gdyby mieli wystarczające zapasy sprzętu ADB, to wszystkich zmusiliby do przejścia lub rezygnacji. Obawiam się, że wcześniej, czy później zechcą to uczynić. Stąd biorą się te wysokie opłaty za sprzęt ADB. Każda nowa skrzynka jest kosztem dla nich.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...