Skocz do zawartości

Bon z Plusa na VOD oraz abonament


adam.gola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Podpisałem miesiąc temu umowę z CP za 74,90 (udało się trafić dekoder Samsunga + HD3000).

 

Jako, że mam telefon w Plusie dostałem Bon na VOD o wartości 30 zł, ale nie bardzo wiem jak go wykorzystać.

 

Miałem wcześniej Platformę N oraz kablówkę lecz nie bawiłem się w wypożyczanie filmów - ogólnie mało tv oglądam ;d

 

Czytałem na stronie CP oraz na forum o VOD, ale nadal jest to dla mnie niejasne.

 

Co to za płatności? SMS? Nie działa to w prosty sposób doliczając opłaty do rachunku po prostu?

 

Czy muszę coś aktywować?

 

 

Zalogowałem się do ICOK i tam widzę Bon o wartości 30 zł, czyli już został przyznany. Muszę coś robić czy wystarczy wejść na te kanały VOD i coś na pilocie kliknąć?

 

Jak to się odbywa.

 

 

Druga sprawa:

 

Czy jest jakiś bonus jeśli zapłacę od razu abonament za pełne 12 miesięcy? Jest z tym związane jakieś ryzyko? Zyskam coś?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podpisałem miesiąc temu umowę z CP za 74,90 (udało się trafić dekoder Samsunga + HD3000).

 

Jako, że mam telefon w Plusie dostałem Bon na VOD o wartości 30 zł, ale nie bardzo wiem jak go wykorzystać.

 

Miałem wcześniej Platformę N oraz kablówkę lecz nie bawiłem się w wypożyczanie filmów - ogólnie mało tv oglądam ;d

 

Czytałem na stronie CP oraz na forum o VOD, ale nadal jest to dla mnie niejasne.

 

Co to za płatności? SMS? Nie działa to w prosty sposób doliczając opłaty do rachunku po prostu?

 

Czy muszę coś aktywować?

 

 

Zalogowałem się do ICOK i tam widzę Bon o wartości 30 zł, czyli już został przyznany. Muszę coś robić czy wystarczy wejść na te kanały VOD i coś na pilocie kliknąć?

 

Jak to się odbywa.

 

 

Druga sprawa:

 

Czy jest jakiś bonus jeśli zapłacę od razu abonament za pełne 12 miesięcy? Jest z tym związane jakieś ryzyko? Zyskam coś?

 

 

Pozdrawiam

Witaj.

Ja używam tych bonów.

Wystarczy wejść na ICOK, następnie w zakładkę VOD,wybrać film (zobaczysz w jakich godzinach i na jakim kanale możesz go obejrzeć) i dodać go do koszyka. W podsumowaniu jako formę płatności wybierasz opcję zapłaty bonem filmowym,finalizujesz zakup i tyle za jakiś czas automatycznie dostaniesz uprawnienia do oglądania wybranego filmu.

Co miesiąc dostajesz kolejny bon na kwotę 30 zł i kwota nie wykorzystana nie przechodzi na następny miesiąc. Do wybranego filmu masz dostęp przez 24 godziny od nadania na niego uprawnień.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...