Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Awarie się zdarzają. Artykuł jak zwykle napisany tendencyjnie. "Zagorzali " - rozumiem,że Ci co oglądają TVN24 to też zagorzali. Czy redaktor media2 nie może napisać po prostu TV Republika ?? Rozumiem,że to przerasta jego możliwości intelektualne. Jakoś nie pisze Liberalno-lewicujący TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Republika nie jest kanałem konserwatywnym?

 

Oj nieeeeee. TV Republika to kanał mówiący "prawdę"

 

Najbardziej rozbawiał mnie wpis na Fjsie TV Republika jednego z widzów... wracajcie szybko, bo czekamy na prawdę :D

 

PS.

Dlaczego w tej parodii nie pokazał faktur?

 

Jeśli potrafisz czytać zawsze możesz wejść na WOŚP i zapoznać się ze szczegółami rocznych rozliczeń. Może znajdziesz coś ciekawego przed TV Republika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy demokrację, więc zróbmy głosowanie, czy można :D. A co do awarii w TV Republika - takie rzeczy nie do pomyślenia w TV Trwam i innych poważnych stacjach ;).

 

EDIT:

Z artykułu na media2.pl:

"Zagorzali widzowie TV Republika w poniedziałek (10 lutego 2014 roku) nie mogli obejrzeć porannego programu stacji"

Czyli wg pana Szewczyka (dziennikarzem go nie nazwę, tym bardziej panem redaktorem - jemu by nawet na Wikipedii nie pozwolili być redaktorem) widzowie przelotni, nie przywiązani do stacji, tacy jak np. ja, mogli oglądać poranny program z nowego studia? Co za niedobra stacja, zagorzałym widzom chce dopiec :D.

"o godzinie 19.00 zaplanowani transmisję Mszy Świętej"

To chyba po czesku, albo słowacku. Widzę, że pan Szewczyk czegoś się nauczył od czasu, jak nie zaglądałem na jego portal (głównie wchodzę na forum), ale akurat nie tego, czego oczekiwałem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można napisać, że dzwięk z nowego studia jest beznadziejny czy to też będzie [beep]wo?

 

Z fejsbuka TV Republika: "Przepraszamy za przejściowe problemy z jakością dżwięku, są spowodowane pracami nad akustyką nowego studia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszanie psów na Polsacie z problemy z przejściem na HD Polsatu News, jakoś wam nie przeszkadzały. Nie rozumiem na czym niby ma opierać się manipulacja, Republika nie jest kanałem konserwatywnym?

 

Nowe studio TV Republika z problemami. Brak emisji na żywo

 

"Zagorzali widzowie TV Republika w poniedziałek (10 lutego 2014 roku) nie mogli obejrzeć porannego programu stacji, który miał być nadawany z nowego studia. Zamiast programu na żywo widzowie musieli zadowolić się powtórkami."

 

Źródło: http://media2.pl/media/109206-Nowe-stud ... -zywo.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Każdemu może przydarzyć się awaria. Co ważne - już od kilku dni osoby z TV Republika zapowiadali, że w związku z przenoszeniem do nowego studia widzowie mogą napotkać problemy.

 

Jestem ciekawy dlaczego z "niepohamowaną przyjemnością" piszą o awarii TV Republika, ale nie piszą o problemach innych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Interii tak jak na wp.pl przeważającą grupą czytelników są zwolennicy PiS, dlatego też wysoki wynik Republiki nie powinien dziwić. Poza tym te sondy można łatwo manipulować, trzeba tylko widzieć jak.

 

 

A czy to nie jest tak, że może ludzie nareszcie "przejrzali na oczy"?

 

Kolejna hipokryzja - czy wg ciebie wszystkie osoby mające negatywny stosunek do prorządowych mediów muszą popierać PiS? (sic!)

 

Młodzi ludzi nie interesuje taka stacja,uwierz mi.

 

Dlaczego śmiesz pisać za wszystkich? Sam mam 21 lat i bardzo chętnie oglądam TV Republika - najlepszy kanał informacyjny w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Interii tak jak na wp.pl przeważającą grupą czytelników są zwolennicy PiS, dlatego też wysoki wynik Republiki nie powinien dziwić. Poza tym te sondy można łatwo manipulować, trzeba tylko widzieć jak.

 

A czy to nie jest tak, że może ludzie nareszcie "przejrzali na oczy"?

 

Kolejna hipokryzja - czy wg ciebie wszystkie osoby mające negatywny stosunek do prorządowych mediów muszą popierać PiS? (sic!)

 

 

przejrzeli na oczy i wybrali drugą propagandę? [beep] zawsze da się zmanipulować, a najlepszym dowodem na to jest ogrom myślących, że tylko oni się nie dali, bo oglądają/słuchają tych drugich. Tak jest zarówno z elektoratem PiS skupionym wokół mediów rzekomo niezależnych, jak i elektoratem PO skupionym głównie wokół mediów takich jak TVN, GW itp.

Możesz mi powiedzieć, gdzie napisałem, że każdy kto nie jest prorządowy jest "pisowcem"? Już mi tu jeden zarzucał, że nazwałem go tak, ale za [beep]ę moich słów nie potrafił przytoczyć.

Jeżeli mas 21 lat i wierzysz w rzetelność internetowych sondaży to sorry ale zbyt mało wiesz o świecie. Z tym, że to nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...