Skocz do zawartości

Oprogramowanie 1.21B4 dla 52E/102mini/102E/150/202E/250


pacyfic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz lepszy ten ich changelog nie ma co :/ :

Nowa wersja oprogramowania systemowego wprowadza wiele usprawnień i poprawek błędów zgłoszonych dotychczas przez użytkowników. Zalecamy aktualizację do nowej wersji, a następnie przywrócenie ustawień fabrycznych w celu "wyczyszczenia" ustawień odbiornika.

 

Uwaga: przy tej aktualizacji zalecane jest sformatowanie dysku/pamięci lub usunięcie wszystkich katalogów tworzonych przez odbiornik w celu uniknięcia ewentualnych błędów związanych z wprowadzonymi zmianami.

Ja nie aktualizuję bo jak ich znam to i tak pewnie nic nie poprawili :cry: z tego co widzę to ostatnio zajmują się bzdurami, a nie udoskonaleniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tym razem ferguson poprawił błędy w tym sofcie, ja tego nie zauważyłem jak na razie od wgrania go.

@armas. niestety (ale pewnie już nigdy tego nie będzie) nie wyłącza głowicy w trybie standby co powoduje gdy mamy podłączony drugi tuner przez przelotkę konwertera.

Na pewno kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jaką przelotkę chodzi, chyba w tunerze. Mam podłączony przez tą przelotkę [zegar na czuwaniu wył.] TV z tunerem sat. od dawna i żadnych problemów nie mam. Po prostu jak korzystam z TV to wyłączam tuner i na odwrót.[mogą być wł. oba urządzenia ale w tej samej polaryzacji i będzie obraz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się soft nie jest najgorszy, nawet napisy działają, niestety (ale pewnie juz nigdy tego nie będzie) nie wyłącza głowicy w trybie standby co powoduje gdy mamy podłączony drugi tuner przez przelotkę konwertera.

 

W jakim sensie napisy działają? Poprawili coś w funkcji playera plików multimedialnych (np ten nieszczęsny standard iso dla polskich znaków)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mnie chodzi o napisy DVB nadawane np na C+ czy HBO w ostatnich softach potrafily znikac w ulamku sekundy. Tylko ze przed kazdym wylaczeniem bede musial wchodzic w opcje wylaczenia zasilania LNB to jest troche "chore" wylaczenie tunera nawet w trybie standby powinno odlaczac zasilanie LNB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Prosze o pomoc! Jestem posiadaczem kilku sztuk 220-ek, na ktorych mam pierwsze oprogramowanie jakie tylko bylo. 220-ka wiesza mi sie lub calkiem wylancza na programach HD, wiec postanowilem wgrac nowy soft, a dokladnie 1.21B4. Niestety na stronie producenta znalazlem tylko najnowszy 1.21B6 i nigdzie nie moge znalezc dokladnie tego. GDZIE MOZNA GO POBRAC? Nastepna sprawa, czy musze to robic bezposrednio z komputera, czy moge go pobrac na pendriva i potem na 220-ke? Z gory DZIEKUJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem kilku sztuk 220-ek, na ktorych mam pierwsze oprogramowanie jakie tylko bylo. 220-ka wiesza mi sie lub calkiem wylancza na programach HD, wiec postanowilem wgrac nowy soft, a dokladnie 1.21B4. Niestety na stronie producenta znalazlem tylko najnowszy 1.21B6 ....

 

Ten soft o który pytasz w tym temacie jest dla Ariv 52E/102mini/102E/150/202E/250, a nie dla 220 ! Jeśli go wgrasz to będziesz miał ASH na wyświetlaczu(czyli uwalony tuner, choć nadający się do odratowania w razie głupoty) Najnowsze oprogramowanie dla 220 Combo jest tu: http://www.ferguson-digital.eu/en/downl ... 220-combo/ (nazwa: A220Combo_2.18B6.zip )

Soft możesz wgrać przez USB (pendrive) jako Allcode+Bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...