Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas akcji: sobota w godzinach 19-2

 

Wykorzystane utwory mają datę produkcji do 2005 roku.

Żadnych rozbiegówek, smętów i zwalniaczy, sam konkret :)

Klimat: jak zawsze, od sasa do lasa i dla każdego coś miłego, oby skocznie i tanecznie.

Oczywiście belka NEXT będzie w tym czasie nieaktywna, niespodzianki muszą być.

W tym czasie odbędzie się kilka "premier" na naszej antenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam prośbę. Nie mam możliwości oglądania przez SAT, więc i nie nagram. Prosiłbym aby ktoś kto może nagrywać Stars.TV nagrał i wrzucił mi jak będzie miał czas. Wrzucałem już tu na forum kilku osobom Galę 20 lecia Polsatu i Sylwestrową moc przebojów to teraz fajnie by było jakby mi ktoś wrzucił to pasmo, potem miałbym czego słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niektórzy od razu załapali, przecież pisząc powyżej od razu widać o jaki utwór mi chodziło. Dla badania wyników oglądalności kanału zapewne brakło by skali. No popatrzcie, właśnie przed meczem w Irlandii leci... :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie.

 

To piosenka która posiada duży elektorat negatywny. Z powodu tego, że jej nie gramy widzów raczej nie tracimy natomiast gdybyśmy ją zagrali to dostalibyśmy dużo braw ale przy okazji kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt % widzów by nas wyłączyło. Dlatego też, nie kierujemy się jedynie badaniami w tym co gramy ale też własnymi nosami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ale 47534224 odsłonięć "ona tańczy dla mnie" na YT - tym żadna "gwiazda" nie może się pochwalić w Polsce.Lekko irytujące jest tworzenie nie przez popularność(oczywiście w danej kategori wiekowej a nie hot 13 Bibery gagi itp bo wasza stacja nie jest kierowana raczej do takiej publiczności) ale własne "widzi mi się" ... No ale to wasz biznes :P Chyba musicie mieć ogromny kredyt tak bez reklam bez wsparcia koncernu medialnego itp Nagle wystartować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś... Idąc Twoim tokiem rozumowania to natychmiast i od jutra powinienem wywalić to wszystko co gram i zacząć grać 100% disco polo. Bo to jest najpopularniejsze w badaniach.. Mimo wszystko jednak tak nie zrobię, szukam swojego kawałka tortu na tym rynku i chyba go znajduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...