Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Dziwny jest ten świat" Niemena w tej chwili na waszej antenie i audio zupełnie mija się z obrazem. Niemen śpiewa, a my słyszymy samą muzykę. W ogóle myślę, że audio jest zupełnie inne niż to które dostaliście do klipu. To występ z Sopotu jeśli dobrze pamiętam, a audio jest z płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek po zakończeniu powtórkowego TOP 80's rozpoczynamy miesięczne głosowanie na TOP WSZECH CZASÓW (lista wyboru + własne propozycje) który już tradycyjnie u nas 25.12 :)

A te własne propozycje do którego mogą być roku? 2000, 2006, 2011 czy jeszcze innego?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się martw żeby na coś co podasz jako propozycje własną zaglosowalo również kilkaset innych osób :) moim zdaniem pierwsza setka i tak jest na 100% na liście którą przygotowałem :)

No właśnie, to jest trochę jednak mało prawdopodobne. Jak tak przeglądałem to jak już wcześniej mówiłem nie ma tu również hitu "Always on my mind" Pet Shop Boys. Nie wiem, dla mnie by pasował przynajmniej do propozycji. Macie teledysk? Pasowało by też "Chcemy być sobą" Perfectu , ale to coś mi się wydaje, że pisałeś, że nie macie teledysku. Brakuje też "Pocałuj Noc" Varius Manx, macie teledysk?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Jest lista wyboru. Jest na niej prawie 500 pozycji. Są na niej największe sztosy :) mamy wybrać jedynie pierwszą setkę. Możliwość dodania propozycji własnej to mój święty spokój, żebym nie musiał się zmagać tekstami typu: a dlaczego nie ma czegoś na liście? Nie ma no to możesz podać własną, liczy się to jako jeden głos na tę piosenkę i już. Ale jak mówię, to sztuka dla sztuki. 100 najlepszych numerów jest na tej liście którą przygotowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście. Ja zaliczam jedynie głosy. Możesz wybrać z listy 30 i podać 3 swoje których nie ma na liście. Jeśli podasz np. Varius Manx- Pocaluj Noc (fajny numer ale raczej nie jest to top wszech czasów) i ten numer poda również 756 innych osób to on może nawet wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...