Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Stars.TV, nie obraź się tylko, nie chcę Cię hejtować czy coś, ale merytorycznie odnieść się do tego co mogło się przyczynić do Waszych spadków. Kilka tygodni temu pisałem, że 4Fun Hits zaczyna grać lepiej niż Wy. U nich czuć świeżość, grają o wiele więcej numerów, których Wy nie gracie, albo na które u Was nie trafiałem. I odkąd ruszyli to zauważyłem, że Wy popadacie w jakąś rutynę. Jeśli o mnie chodzi, to za bardzo się skupiasz na latach 80. To mnie skłoniło do tego, że częściej zerkam na 4Fun Hits niż na Stars.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że jak Stars ograniczy play-listę, to będzie jeszcze większa maniana, bo będzie więcej powtórek. No chyba że ludziom się już w głowach po przewracało i wolą słuchać np. „The Best” Tiny Turner co 2-3 godziny zamiast raz na jakiś czas nie wspominając już o innych jej czy innego artysty hitach. Ja do takich słuchaczy czy widzów nie należę, wolę większą paletę przebojów. A przebojów i to dużych na pewno jest więcej niż obecnie posiada ta stacja. Dariusz1980 wg.mnie ma rację, ale... :wink: . Jeśli Stars zredukuje jeszcze bardziej play listę (a obecna i tak była dla mnie trochę za mała), to uciekam do 4fun Hits albo przestaje oglądać muzyczne TV.

 

No jednak tak to działa. Taki RMF FM czy RMF Maxxx (to moja ulubiona) puszcza w kółko to samo, ale mnie to w sumie pasuje, bo lubię słuchać tego co znam i troszeczkę, minimalnie nowości.

W większości korpów na open-space'ach leci RMF, bo po prostu Trójka, cz yjakieś Złote przeboje nie przejdzie bo ja i młodsi jej nie strawią, a strarsi nie zdzierżą RMF Maxxx ;)

 

Tak więc pozostaje RMF i rzadko ZET, no ale dlaczego? Bo grają hity i w kółko to samo, więc potwierdza się to o czym mówi @STARS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak tak to działa. Taki RMF FM czy RMF Maxxx (to moja ulubiona) puszcza w kółko to samo, ale mnie to w sumie pasuje, bo lubię słuchać tego co znam i troszeczkę, minimalnie nowości.

W większości korpów na open-space'ach leci RMF, bo po prostu Trójka, cz yjakieś Złote przeboje nie przejdzie bo ja i młodsi jej nie strawią, a strarsi nie zdzierżą RMF Maxxx ;)

 

Tak więc pozostaje RMF i rzadko ZET, no ale dlaczego? Bo grają hity i w kółko to samo, więc potwierdza się to o czym mówi @STARS ;)

 

na RMFie czy ZETce (m.in. leci   to co STARS napisał że to nie hit) też są lata 80-te... tak więc też nie jest wymarzoną stacją młodych (w przeciwieństwie do Eski)...  ale z tego co piszesz wynika że STARS powinien zrezygnować ze starszych piosenek i puszczać same młodsze (od 90 wzwyż) bo młodzi nie zdzierżą starszych piosenek ...  na Złotych Przebojach też lecą same hity a jak napisałeś młodzi nie mogą go zdzierżyć (playlista zagranicznych piosenek w Złotych Przebojach nie różni się aż tak bardzo od STARSowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I RMF i Zet mają w playliście znacznie mniej niż ja dziś. To raz. Dwa jest takie że ja nie gram dla młodych ludzi, najwięcej widzów mam w 30-40. Trzy jest takie że możemy tu napisać kolejne 500 stron a i tak nie ustalimy czego chce te kilka telemetrow które mnie włącza. Doświadczenie pokazuje że im więcej braw tutaj to słabiej w oglądalności i odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zastanówcie się jak macie z nową muzą ? Od razu Wam się podoba, czy trzeba trochę jej posłuchać i potem już większość się podoba :) Tak to działa i przez to granie w kółko robi taki sukces. Ja np. lubię odpalić 4fun w trakcie ćwiczeń, bo wiem co będą grali numery, które dobrze znam. Natomiast jak leci coś co mi nie pasuje to 1 dam radę, ale 2 już przełączam i tak samo robi się z radiem (Muzo praktycznie przełączam od razu, ich polityki grania nie rozumiem :P) - przez to granie w kółko jest bezpieczne, bo rzadko zdarza się, żeby dwa pod rząd utwory nie były ok ;)

 

Disco polo wiadomo ludzie lubią z prostego powodu, ta muza łatwo wpada w ucho i nie trzeba specjalnie znać bitów, bo one są wszystkie na jedno kopyto i to chyba cały sukces. Z kolei disco polo doskonale słucha się będąc już grubo pod wpływem :P W pracy disco polo jest nie do zdzierżenia, bo po 1h masz wrażenie, że leci ten sam utwór....

 

Sukces to chyba granie powerplayów aktualnych + klasyka - tak jak to robi RMF czy ZET ;) Dla mnie takim telewizyjnym RMF jest aktualnie VIVA, która doskonale, że wróciła do korzeni. Natomiast odpaliłem teraz POWER TV i powiem szczerze 3 bity pod rząd i mi super pasowały ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem tak bowiem w Polsce nie wprowadzono żałoby. I proszę tylko mi nie pisać zaraz, że jestem mało wrażliwym palantem bo tam tragedia. I owszem, wielka tragedia ale..

p.s. czy VIVA wprowadziła zmiany w swojej playliście gdy ostatnio terroryści wysadzili rosyjski samolot? Albo wtedy gdy zestrzelono malezyjski samolot? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy mieć na uwadze, że w kanałach CHR rotacja mimo wszystko wygląda trochę inaczej. I nie ma nic dziwnego w tym, że Eska, RMF Maxxx itd grają te swoje "a listy" po 5-6 razy dziennie bo tak się robi. Jednak te kawałki mają taką karierię dwa-trzy tygodnie i tyle, potem grają coraz mniej i w końcu spadają. Natomiast stacje oldies dające ten sam zestaw przebojów od iluś lat to trochę inny problem - ZP to zauważyły i grają nowości, Zet Gold średnio i mają słuchalność na poziomie 1%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatecznie porównywanie radia do tv muzycznej ma mało sensu. Tu jest sytuacja bardziej złożona. Głównie dlatego, że wynik oglądalności przychodzi codziennie, jest w nim dokladna liczba widzów. Oczywiście jak wiemy jest to jedynie jakaś tam statystyka ale na tym pracuje rynek i tyle, nie ma nic innego. W radiu mamy %, tu mamy dokładną liczbę w setkach, tysiącach i milionach. I teraz tak: jeśli np jutro rano zobaczę, że dzisiejsze BEST 00's o godzinie 18:00 oglądało zero osób to teoretycznie mogę sobie dzisiejsze zerowe wydanie skopiować 1 do 1 na jutro. Bo żaden "telemetr" jeszcze tego seta nie widział. Oczywiście tak się nie robi ale w sumie czemu nie. Krótko mówiąc, tu można debatować latami a odpowiedź i tak przyniesie jedynie sprawdzenie tego na antenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na VIVie

Usunięto takie bardziej imprezowe piosenki jak Tiësto - Split (Only U). Obecnie lecą spokojniejsze jak Felix Jaehn - Ain't Nobody (Loves Me Better). Jedynie w późnych porach lecą bardziej imprezowe piosenki.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa oferty STARS.TV to 80's i 90's. Reszta w jedną jak i drugą stronę jest uzupełnieniem oferty więc skrętu w 70's lub jeszcze starsze nie planuję. Tym bardziej że ilość klipów jest mocno ograniczona.

Wlasnie pasma  80's i 90's sa najlepsze i sam ogladam tylko te na tym kanale.Bo jak na Muzo leci mniej znany kawalek to zmieniam stacje dobrze,ze na STARS sa emitowane NAJWIĘKSZE HITY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięto takie bardziej imprezowe piosenki jak Tiësto - Split (Only U). Obecnie lecą spokojniejsze jak Felix Jaehn - Ain't Nobody (Loves Me Better). Jedynie w późnych porach lecą bardziej imprezowe piosenki.

Tak? To zabawne, bo ja wczoraj z ciekawości tej rewolucyjnej zmiany playlisty włączyłem VIVE koło 21 i odziwo ten klip ujrzałem :) no ale zostawmy to , nie o VIVIE tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...