Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie ma chyba kanału który gra hit za hitem tak by dogodzić każdemu z telemetrem? No chyba, że czegoś nie wiem i na przykład widzowie kanałów disco polo oglądają co leci byle tylko w tym rytmie było. Zawsze można bazę ograniczyć, ale właśnie nie ma pewności czy to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym będziecie się kierować przy cięciu playlisty ? W końcu to co gracie w best 80's to same duże przeboje. A może będziecie tylko puszczać piosenki z TOPu 80's ? Nie będziecie już ściągać nowości z lat 80 - tych  ? Playlistę lat 80-tych macie największą ze wszystkich stacji ale i tak brakuje części megahitów (np. Thompson Twins - Hold me now,Abba - The winner takes it all, TFF - Everybody wants to rule the world). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ma chyba kanału który gra hit za hitem tak by dogodzić każdemu z telemetrem? No chyba, że czegoś nie wiem i na przykład widzowie kanałów disco polo oglądają co leci byle tylko w tym rytmie było. Zawsze można bazę ograniczyć, ale właśnie nie ma pewności czy to pomoże.

No jak muzyka za bardzo zacznie się powtarzać, to z oglądalnością wcale aż tak lepiej może nie być i dodatkowo zaczną się żale, że na Starsie ciągle muzyka się powtarza tak jak na VIVIE ;)

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz. I tu mamy sedno. To co wymieniłeś nazywasz hitem a to nie są hity. Przed chwilą z puli 80 odstawiłem na półkę bez mrugnięcia okiem 273 numery. Czas tylko hitów nadchodzi :)

w wypadku Abby to był jeden z jej największych hitów, a w wypadku TFF I TT największe hity w ich dorobku... prawie wszystkie polskie stacje radiowe grają te piosenki a w latach 80-tych np. na trójce TFF  z tym utworem było znacznie częściej puszczane i na wyższym miejscu na liście niż np. część utworów MJ które gracie cały czas . Faktycznie,skoro to nie są hity to w waszej playliście może z 10 piosenek to hity

Edytowane przez pechowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka to nie to granie. Wiesz, znam takich którzy twierdzą że absolutnie każda piosenka Abby jest mega hitem. No nie jest po prostu. :)

 

4Fun dance idzie ładnie bo ktoś z telemetrem zaczyna zdradzać VIVA z nimi. :) a 4Fun hits generalnie ze mną przegrywa. Po prostu mój wynik mnie nie satysfakcjonuje.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, nie każda ich piosenka była mega hitem . Obecnie owszem Trójka to nie to granie ale w tamtych latach większość dużych przebojów zagranicą było tam granych. A poza tym w latach 80-tych ludzie nie mieli wielkiego wyboru jeśli chodzi o stacje radiowe (w przeciwieństwie do obecnych czasów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet miło było przypomnieć sobie takie dziwactwa typu Solid Base - This is how we do it, które widywałem ostatnio w Stars TV (choć ogólnie drapałem sie po głowie, że Pan Dyrektor nie zagra nowożytnej Kieszy czy Sigmy bo to nie "hity", ale takie rzeczy tak). No ale skoro wyniki nie są dobre.. Z drugiej strony 4fun Dance zaczął grać straszną wixo-nisze i idzie ladnie do góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że jak Stars ograniczy play-listę, to będzie jeszcze większa maniana, bo będzie więcej powtórek. No chyba że ludziom się już w głowach po przewracało i wolą słuchać np. „The Best” Tiny Turner co 2-3 godziny zamiast raz na jakiś czas nie wspominając już o innych jej czy innego artysty hitach. Ja do takich słuchaczy czy widzów nie należę, wolę większą paletę przebojów. A przebojów i to dużych na pewno jest więcej niż obecnie posiada ta stacja. Dariusz1980 wg.mnie ma rację, ale... :wink: . Jeśli Stars zredukuje jeszcze bardziej play listę (a obecna i tak była dla mnie trochę za mała), to uciekam do 4fun Hits albo przestaje oglądać muzyczne TV.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że 4Fun hits ma szerszą playlistę? To ciekawe.. Teraz The Best Tiny gram co 5-6 dni, to jest często? Kurcze chyba oglądamy inne stacje.

teraz,ale po cięciu playlisty codziennie lub co 2 dni pewnie zaczniecie grać te same utwory... w końcu wycięliście już ok. 300 utworów a codziennie są 4 godziny best 80's,a do tego w innych pasmach też dajecie utwory z tamtych lat. 4 Fun Hits od niedawna gra więc ma czas na zwiększenie playlisty (o ile po tych cięciach ma mniejszą playlistę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka przykladów piosenek z 4funa Hits na które nie trafiam w Stars (jeśli lecą - przepraszam, ale dzieje się to na pewno rzadko): Chemical Brothers - Hey girl, hey boy, Armand Van Helden - Hear my name, Notorious BIG - Mo money, mo problems, Fatboy Slim - Praise you, 2 Pac - Changes etc.

 

I to są hity, które katowały stacje muzyczne, które królowały na ówczesnych listach Hop Bęc itd - i wolę to niż eurodance albo Tinę Turner :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że 4Fun hits ma szerszą playlistę? To ciekawe.. Teraz The Best Tiny gram co 5-6 dni, to jest często? Kurcze chyba oglądamy inne stacje.

Nie twierdzę, że 4 ma większą playlistę, nic takiego nie napisałem. To po pierwsze, po drugie czytaj dokładniej co pisze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...