Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy już dane oglądalności za I półrocze i troszkę Wam się pogorszyło - Wasza średnia widownia to 3199 osób (0,12%). Rok temu oglądało Was niecałe 3,8 tys. widzów :) Ale będzie dobrze, po za tym, oprócz podium, wyprzedza Was KPM i VIVA (o dziwo). Może Wasze ostatnie obecności na podium to poprawią w tym półroczu :P Wszystkie informacje podawane są dla grupy 16-49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujesz mnie o moich wynikach?? Dzięki :) Ale musisz nauczyć się to czytać. Otóż takie zestawienia dla kanałów muzycznych są mało sensowne o czym redaktorowi z WM już mówiłem. Bo jaki sens ma pisanie - ogromny spadek TV DISCO i podniecanie się tym faktem? Przecież dziś to już zupełnie inna stacja :) Mi się pogorszyło ale tylko na papierze, wynik za 1 półrocze 2014 był po prostu fałszywie wysoki, miałem nie wiedzieć czemu 3 pierwsze miesiące na jakimś mega wypasie i dlatego tak wyszło. Ja wolę swoją sytuację porównywać miesiąc do miesiąca bo to pokazuje realną sytuację. A sytuacja na dziś STARS.TV jest całkiem sensowna, za chwilę lokalny mux we Wrocławiu i okolicach, dwa dodatkowe nadajniki w mux Łużyce tak więc liczę, że dobrą obecną sytuację da się utrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZeTek

A jakie to ma znaczenie? Przecież to nie jakieś notowanie czy coś..

JANET JACKSON - MISS YOU MUCH

WHAM - WAKE ME UP BEFORE YOU GO GO

BONEM M - RIVERS OF BABYLON

BLONDIE - HART OF GLASS

WHITNEY HOUSTON - I WANNA DANCE WITH SOMEBODY

MILLI VANILLI - GIRL YOU KNOW IT'S TRU

OTTAWAN - HANDS UP

 

 

AMANDA LEAR - ENIGMA

INNER CITY - GOOD LIFE

BAD BOYS BLUE - A WORLD WITHOUT YOU

HOLLY JOHNSON - AMERICANOS

KIM WILDE - KIDS IN AMERICA

K C & THE SUNSHINE BAND - THAT'S THE WAY (I LIKE IT)

BOB MARLEY - COULD YOU BE LOVED

 

 

@misiek2000wp

Pewnie jakiś pracownik nas lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy w jednej chwili spadnie na człowieka 3 tony farta to efekt jest taki:

 

Sobota 11 lipca 2015, 992 dzień nadawania STARS.TV, najlepszy wynik w historii w grupie 16-49 :)

 

AMR: 24.476

3 miejsce w rankingu muzycznym, 21 miejsce w Polsce na 143 monitorowane stacje, 2 miejsce w Polsce pod względem spędzonego czasu ze stacją, czas ten wyniósł 2 godziny 51 minut i 28 sekund, przegraliśmy tu jedynie z Canal+ Sport 02:54:16 :)

 

No co tu dużo gadać, podoba mi się ta statystyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...