Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Lady Pank na chwilę obecną udało sie pozyskać: KRYZYSOWA NARZECZONA, NA NA, VADEMECUM SKAUTA, NA CO KOMU DZIŚ, TO CO MAM, MŁODE ORŁY

"Na na" i "Na co komu dziś" to są dla mnie hity - przydałyby się jeszcze "Mała wojna", "Prawda i serce" i "Zostawcie titanica", ale i tak jest coraz lepiej - brawo! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam jeszcze "Fabrykę małp", "Sztukę latania" i wymienione wcześniej "Zawsze tam gdzie ty".

A te 6 klipów - rewelacja. Nawet nie wiedziałem, że te piosenki mają teledyski (poza "Kryzysową narzeczoną" oczywiście). :)

 

Wiem, że nie chcecie za wiele zdradzać, ale miałbym jeszcze jedno pytanie. Z Perfectu dojdzie tylko "Autobiografia" czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę też że rozdajecie koszulki firmowe,

jak można taką zdobyć?

tylko bez facebooka

 

Co do miejsca w nc+, w sumie nie jest takie złe... obok najchętniej oglądanego kanału muzycznego w Polsce :)

może faktycznie masz rację

najchętniej oglądany kanał muzyczny, ale nie widziałem żeby ktoś go oglądał (np znajomi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 teledysków i reklamy w HD - niektóre bardziej promowane kanały mają mniej materiału native HD

Na przykład VIVA Polska. :lol: A wiem to z tego, że MTV Live HD nie puszcza teledysków w HD, a reklam raczej nie opłacałoby się w HD kupywać dla paczki kanałów SD.

 

PS: A wśród Polskich teledysków na waszym kanale znajdzie się także Kombii? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teledysków HD w MTV Live HD jest tyle co kot napłakał, w sumie to dziwne bo oni grają głównie nowe materiały a takie są już powszechnie dostępne w HD.

Natomiast reklam się nie kupuje :)

Nasz broker czyli Atmedia ma serwer ftp. A tam są dwa foldery, HD i SD i my pobieramy to co mamy wyemitować. I większość reklam jest dostępna w HD.

 

A Kombi ( przez jedno i na końcu czyli to stare klasyczne ) coś się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być grzecznym jak ja, dlatego dostałem :) Już wczoraj w niej latałem po Starachowicach - nie ma to jak reklama i przy okazji odrobina wazelinki niczym moi koledzy z forum :)

kiedyś dużo wygrywałem w konkursach, teraz praktycznie wcale bo wszystko przez facebooka

nie pomyśleli o osobach których nie interesuje ta metoda inwigilacji

 

dzisiaj dwa razy włączyłem na starsa i dwa razy reklamy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci jakość obrazu i dźwięku dopasowuje się do możliwości twojego łącza, na satelicie jest masz takie wartości, jakie zostały wyznaczone podczas wykupu pasma na transponderze... W każdym razie odbierając Stars.tv z neta, przy wysokiej przepustowości łącza możesz liczyć na jakość transmisji (nie nagrań!) zbliżoną do HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teledysków HD w MTV Live HD jest tyle co kot napłakał, w sumie to dziwne bo oni grają głównie nowe materiały a takie są już powszechnie dostępne w HD.

I to jest właśnie dziwne dla mnie. Jedyny teledysk, który spotkałem w HD na MTV Liveie, to ten:

Natomiast reklam się nie kupuje :)

Nasz broker czyli Atmedia ma serwer ftp. A tam są dwa foldery, HD i SD i my pobieramy to co mamy wyemitować. I większość reklam jest dostępna w HD.

Możliwe. :-P Mi się ostatnio wiele pojęć/rzeczy myli.

 

A Kombi ( przez jedno i na końcu czyli to stare klasyczne ) coś się znajdzie :)

To nawet lepiej, że tylko te przez jedno "i", bo jest więcej przebojów . :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...