Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy w UE, łatwo robić biznes. Koncesje mamy czeską ale płacimy tantiemy na rynku na którym kanał promujemy czyli w Polsce. Gdybyśmy chcieli zacząć się promować także np. w Hiszpanii to musielibyśmy zacząć płacić także tam. A nawet tu tyle że podwójnie za kolejny kraj, a później potrójnie itp. Generalnie mówienie dziady borowe na Zaiks, Zpav i Stoart już jest bezcelowe, oni też się cywilizują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana przeglądarki pomogła tylko na chwilę. Piosenka Britney poleciała przez 15 sekund. Nadal brak streama (chyba że to problem po mojej stronie)...

BTW - nie myśleliście nad zmianą technologii streamingu? Silverlight co prawda dostosowuje się do możliwości technicznych łącza, ale jest za to dosyć obciążający w porównaniu do np. RTMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również stream nie działa. Wskakuje coś na parę sekund i koniec - czarny ekran, odżywa i znowu czarny ekran. Do tego dochodzi fakt dużego opóźnienia w stosunku do tego co można zobaczyć na ekranie telewizora. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.TV już nie wiem co robić ... atakuję swoją sieć kablowa (Jarsat Trójmiasto) aby dodali waszą stacje do swojej oferty.Dzwonię , piszę , nagrywam ... a tu w zamian waszej stacji w miejsce TV 1000 dostałem "Kino Polska Muzyka" :evil::evil:

Już jako jednostka wyczerpałem wszystkie możliwe narzędzia nacisku na moja kablówkę. Jest nas ok 40.000 abonentów w trójmieście więc jest o co walczyć (tu do Stars.TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura pozyskiwania jest w trakcie. Zamówione przez nas klipy przechodzą teraz proces licencjonowania i jak ten proces się zakończy to rozpocznie się zgrywanie zamówionych materiałów. Mamy nadzieję, że w lutym uda się ten proces zakończyć.

 

Natomiast tak czy inaczej pasmo BEST POLISH nie powróci. Będziemy grali dwa polskie teledyski w każdej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy sobie tylko tyle ile chcemy i właśnie tyle chcemy :)
Nocne granie coś nie ten tego . . . Nieśmiało zwracam uwagę że nie gracie dla siebie :D Oby to sobiegranie nie zaprowadziło was tam gdzie są inne stacje, czyli w martwy punkt ( nie mylić z mitycznym jak Yeti punktem G). Qurde a może się mylę, poważnie, dopuszczam taką myśl :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, w nocy źle gramy?? Czyli cały czas źle gramy bo w nocy gramy tak samo jak w dzień :)

 

JazonX, dobrze że zakładasz możliwość pomyłki w takim osądzie. Uwierz, nie gramy dla siebie tylko dla ludzi. Pograć dla siebie to możemy sobie w samochodzie w drodze do pracy :) Ale tak szczęśliwie się składa, że to co gramy dla ludzi nam osobiście także bardzo się podoba, jesteśmy widzami STARS.TV nie dlatego bo musimy tylko dlatego, ze nas to kręci! A co do ilości polskiej muzyki na antenie i dlaczego tylko dwie a nie 8?? Po pierwsze: tak to czujemy. Po drugie: podobnie czują to odpowiednie badania.. Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...