Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Starsie a ja mam takie pytanie, czy zarobek z reklam puszczanych w sylwestra byl rzeczywiście taki duży że musiały one być? (oczywiście nie pytam Cie o konkretne kwoty, tylko Twoja ocene). Nie dało się wyłączyć reklam od np 18 do 2 w nocy i puszczać samej muzyki? Tam gdzie byłem na imprezie domowej leciał właśnie Stars TV...do pierwszej reklamy. Potem gospodarz imprezy zmieniał kanał na inny i powrócil do Stars po kilku godzinach, gdzie po chwili leciała znowu reklama. Tyle było Starsa w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obierając ziemniaki miałem w Horizon Go do wyboru albo STARS.TV albo KINO POLSKĄ MUZYKĘ. U Was leciał wtedy David Bowie, a na KPM Reni Jusis no i wybrałem tą drugą :( Później śpiewała Brodka i jakaś Łobaszewska. Ale jak skończyła to przełączyłem na Was i akurat leciała ABBA. Po niej akurat weszły reklamy, gdzie na KPM były już nieco dłużej :/ Trudny wybór jest między Wami.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obierając ziemniaki miałem w Horizon Go do wyboru albo STARS.TV albo KINO POLSKĄ MUZYKĘ. U Was leciał wtedy David Bowie, a na KPM Reni Jusis no i wybrałem tą drugą :( Później śpiewała Brodka i jakaś Łobaszewska. Ale jak skończyła to przełączyłem na Was i akurat leciała ABBA. Po niej akurat weszły reklamy, gdzie na KPM były już nieco dłużej :/ Trudny wybór jest między Wami.

Zgadzam się, a najgorsze było jak na dwóch stacjach o tej samej godzinie leciał Top Wszech czasów i weź się człowieku zdecyduj które obejrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że gdyby ktoś mi powiedział z pięć lat temu, że tak będzie wyglądał rynek kanałów muzyczny w Polsce to bym nie uwierzył. Dzisiaj - z perspektywy czasu widać, że kanały, które wtedy były w czołówce - poszły nie w tę stronę - i dzisiaj już praktycznie się nie liczą. Mam na myśli szczególnie VIVĘ, Eskę i VH1; O ile ta druga po prostu straciła znaczny zasięg i to jest powodem jej wyników to pozostałe dwie to wynik fatalnych rebrandingów. VIVA pewnie wiele by nie zyskała zostając przy tym co było do 2012 roku. Widać to po wynikach 4Fun TV, który ma raczej stałą widownię i niewiele w tej kwestii się zmienia. VIVA raz porządnie straciła i tak zostało. Nie do odzyskania publika. VH1 poszło w nowszą muzykę co patrząc po wynikach Starsa można uznać, ze było kompletnym nieporozumieniem. Plus, że Muzo TV jakoś delikatnie się podnosi. Ciekawe, kiedy i która ze stacji zacznie się jako pierwsza zwijać z rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda i jak widać wielka nierówność, bo inne stacje jednak mogą liczyć na lepszą jakość (przykład stacji Muzo.tv). Obawiam się że nie teraz ale za kilka lat może mieć to kluczowe znaczenie na popularność stacji STARS.TV o czym usługodawca zdaje sobie sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...