Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o teledysk "Dziwny jest ten świat" to w RMF FM leciał 1 listopada w wersji z Sopotu '67, czyli jest dostępna na płycie ta wersja. Można podmienić audio z koncertu, bo leci z płyty obecnie. :) Oczywiście tak tylko zauważyłem, bo w STARS jest wersja z płyty.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście w MUX-L4 ustawić identyfikator języka dla ścieżki dźwiękowej AC-3? Obecnie tylko ścieżka MPEG jest oznaczona jako język polski, przez co za każdym razem jak włączam telewizor, to muszę zmieniać ścieżkę na AC-3.

Edytowane przez Kamil1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam wyniki z wczoraj w grupie 16-49 bo tu się zadziały przynajmniej dwie historyczne sprawy :) Po 1 8TV po raz pierwszy wyprzedziło POLO a po 2 po raz pierwszy w historii STARS zrobiła taki wynik w grupie komercyjnej w dzień powszedni  :mrgreen:

 

8TV - 18 100
Polo TV - 17 617
Stars.tv - 9 082
4FUN.TV - 7 388
Disco Polo Music - 3 944
Muzo.tv - 2 870
Kino Polska Muzyka - 1 240
4FUN FIT&DANCE - 1 109
Power TV - 1 080
NUTA.TV - 1 053
VIVA Polska - 996
Eska TV - 844
4FUN HITS - 703
Vox Music TV - 688
VH 1 - 110
TO!TV - 28
HIP HOP TV - 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wstawiam wyniki z wczoraj w grupie 16-49 bo tu się zadziały przynajmniej dwie historyczne sprawy :) Po 1 8TV po raz pierwszy wyprzedziło POLO a po 2 po raz pierwszy w historii STARS zrobiła taki wynik w grupie komercyjnej w dzień powszedni  :mrgreen:

 

8TV - 18 100

 

Dziwne te badania, bo ja chyba na tym kanale nie obejrzałem żadnego teledysku do końca. :grin:  A niektórzy moi znajomi nawet nie wiedzą, że istnieje taka stacja. A jak już trafią na nią to od razu przeskakują na inny kanał. No ale Nielsen wie lepiej :smile:

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djclassic, tak się marudzi na to badanie a prawda jest taka, że jest to największa próba ze wszystkich takich badań w Polsce. Jak się bada słuchalność radia? Jak się robi sondaże wyborcze? To są wszystko dużo mniejsze próby :) Nie będę bronił Nielsena bo wczoraj miałem świetny wynik :) czasem też mam zero ale na serio te badania nie są kompletnie oderwane od rzeczywistości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...