Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie do dyrektora. Może deko nie w temacie, ale spróbuje. Czy mówi się coś o jakichś lokalnych MUXach DVB-T na wschodzie Polski? Konkretnie chodzi mi o województwo lubelskie. Wtedy mógłbym Starsa dalej ogladać, bo umowa z ncplus kończy mi się w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik Zgadzam się z Tobą w 100%. Odnoszę wrażenie, że niektórzy nie potrafią już samodzielnie myśleć. Czy przez brak nazwy audycji naprawdę nie będziecie wiedzieć co oglądacie? Czy z tego powodu przestaniecie oglądać STARS.TV? No proszę. Toż to paranoja! Kiedyś nie było tego spamu na ekranie tv i każdy wiedział co ogląda. Teraz wszystko musi być zaśmiecone i dosłownie podane widzowi na tacy. Czysty ekran tv to przyjemność dla oka i okazanie przez nadawcę szacunku dla widza. Cywilizowane zachodnie kraje to wiedzą i nie mają z tym problemu. Im bardziej na wschód, tym gorzej z myśleniem ludzi i podejściem nadawcy do widza. I proszę Was, nie wysuwajcie niedorzecznych argumentów, że brak nazwy audycji wpłynie negatywnie na oglądalność. Jak ktoś lubi STARS.TV i jego muzykę, to w dalszym ciągu będzie włączał ten kanał. Tylko bezmyślne osoby zrezygnują z oglądania STARS.TV, a oznaczać to będzie, że nigdy nie byli grupą docelową dla nadawcy tylko przypadkowym widzem. Ot taki skoczek. Raz Polo TV, drugi raz Vox Music TV, potem VIVA albo STARS.TV. Żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartem jest ten twój wywód przed chwilą. Sam piszesz, że ludzie nie beda oglądac bo nie ma nazwy pasma. Zacytuj mi dokładnie kto i kiedy tak napisał. Wiesz, to jest forum dyskusyjne i jak najbardziej mam prawo wyrażania swojej opinii. Bede to oczywiście robił czy ci się to podoba czy też nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być? Ten kanał coraz bardziej przestaje być wyjątkowy. Pewnie niedługo będą tylko same nowości i Disco Polo. A tak na poważnie, to dla mnie belka z nazwą pasma jest obojętna, ponieważ jak już słusznie zauważono liczą się teledyski. Jeżeli teledysk jest ciekawy, to oglądam, jeżeli nie to wybieram inny kanał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę tego wątku aż tak dokładnie, ale wydaje mi się, że nikt nie pisał, że nie będzie oglądał Stars.TV ze względu na to, że nie będzie nazwy pasma na ekranie TV... :/ A wyciągnięcie takiego wniosku na podstawie słów, że "dziwnie się teraz ogląda" jest dla mnie dziwne. Żeby nie było preferuję jak najmniej grafiki na ekranie TV. Zatem zmiany jak najbardziej na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ipo Nie piszę wywodów, tylko wyrażam swoją opinię, gdyż jak sam to napisałeś, od tego jest forum dyskusyjne. Przy zdaniu o Twoim żarciku użyłem emotikonu, ale pomimo tego, że ich sam nagminnie używasz, to nie wiesz co wyrażają, a przynajmniej nie wiesz po co użyłem takiego a nie innego emotikonu. A co do przytaczania cytatów innych osób, przeczytaj uważnie co napisałem i do czego się odniosłem (posty sprzed kilku dni), wówczas zrozumiesz sens mojego "wywodu". Kłania się czytanie ze zrozumieniem czytanego tekstu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do dyrektora. Może deko nie w temacie, ale spróbuje. Czy mówi się coś o jakichś lokalnych MUXach DVB-T na wschodzie Polski? Konkretnie chodzi mi o województwo lubelskie. Wtedy mógłbym Starsa dalej ogladać, bo umowa z ncplus kończy mi się w styczniu.

A czy wiadomo coś nowego na temat lokalnego MUX w województwie lubuskim? Kiedyś nadawała tutaj TV Odra bodajże.

Przeczytajcie sobie to:

W związku z planami wdrożenia drugiej dywidendy, czyli przeznaczenia pasma 700MHz obecnie wykorzystywanego przez telewizję cyfrową, na internet szerokopasmowy, Prezes UKE w chwili obecnej nie widzi możliwości tworzenia nowych multipleksów lokalnych – czytamy w odpowiedzi UKE na pytanie o nowe lokalne multipleksy, które serwisowi www.naziemna.info przekazał Zdzisław Wójcik z UKE.

Jest wysoce prawdopodobne, że już nic nowego w temacie mux'ów lokalnych nie powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...