Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reaktywacja wygasłej umowy - c.d.

 

o ile pakiet familijny bez umowy to koszt 42,80 (przy 37,90 w wariancie na umowę), to pakiet familijny + relax mix to poza umową koszt 42,80 + 39,80 (przy 57,80 w wariancie na umowę). Zważ, czy rzeczywiście chcesz mieć relax mixa bez umowy.

 

A jak mam podpisać umowę, będąc za granicą? :shock: Ten drugi tuner ma być do salonu, więc wystarczy familijny.

Teraz kwestia, czy jak kupując (2 lata temu) dekoder na własność z umową, bodajże na rok, teraz po prostu wpłacę pieniądze na konto, to CP uzna to za "kontynuację umowy" licząc wtedy 37,90pln ? ?

Niestety muszę was tu nękać takimi pytaniami, bo nie mogę się dodzwonić na infolinię a jak już się uda, to odnoszę wrażenie, że oni tam wiedzą tyle co ja :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dekoder SD na HD. Przyjechał kurier, podpisałem umowę. Przelałem 57,80 (familijny + Relax Mix) a oni mi włączyli Familijny + Cinemax. Na ICOK nie ma umowy w "historii kontraktu". Czy to oznacza że jesze nie doszła do nich podpisana przez mnie umowa od kuriera ? Mam czekać aż ją zarejestrują w systemie tak ? Ile to trwa ( minęły już 3 dni od podpisania umowy przy kurierze) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki najkrótszy okres mogę podpisać umowę? Są jakieś limity ? Miałem ten darmowy miesiąc, teraz chciałbym tak jeszcze mieć niektóre kanały przez 3-4 miesiące, można na przykład podpisać umowę na pół roku? i czy te pakiety na stronie i ich konfiguracje są sztywne i nie podlegają negocjacjom? bo tak naprawdę zależy mi tylko na kilku kanałach: polsat sport, polsat sport extra, eurosport, eurosport 2 i tvn24, resztę mam w [beep]ie i nie oglądam ... ale żeby mieć to wszystko to wychodzi ponad 50 zł ... a można przedłużyć ten okres darmowy o kolejny miesiąc? kurde nie wiem, co radzilibyście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkrótsza umowa to bodajże 12 miesięcy, ale dokładnie nie jestem tego pewnien. Najlepiej wejdź sobie na stronę CP i poszukaj, a powinieneś znaleźć o tej długości umowy. Nie ma i raczej nigdy nie będzie umów na 6 miesięcy w żadnej platformie.

Gdybyś nie chciał podpisywać umowy na rok, no to możesz opłacać prepaid, ale ceny pakietów są wiele wyższe (Pakiet Familijny 42,80, a pakiet Relax Mix 39,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...