Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Cp.go napisał(a):

@aroTeraz gdy przedłużysz pakiet L otrzymasz go w nizszej cenie.

L 35ZŁ

PSP 10ZŁ

Tylko nie dawno przedłużyłem umowę i teraz chciałbym dołożyć Polsat Sport Premium do obecnej umowy.Jest taka możliwość w cenie 10 zł?Teraz L jest za 35 zł przez cały czas trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aro napisał(a):

Tylko nie dawno przedłużyłem umowę i teraz chciałbym dołożyć Polsat Sport Premium do obecnej umowy.Jest taka możliwość w cenie 10 zł?Teraz L jest za 35 zł przez cały czas trwania umowy?

Ja w zeszłym miesiącu przedłużyłem.. jakbym wiedział że taki numer C+ wywinie  to wziąłbym PSP do umowy.. a tak pozostaje ON/OFF na rozgrywki.. szkoda tylko polsatbox go nie śmiga i nie ma takich funkcji tak jak C+ Online.. 

 

Ale cena za 35 zł za L wychodzi korzystniej niż 6 miesięcy gratis.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, escapers napisał(a):

Ja w zeszłym miesiącu przedłużyłem.. jakbym wiedział że taki numer C+ wywinie  to wziąłbym PSP do umow

Możesz napisać co wywinęli? 

A jeśli chodzi o PBGO to masz na myśli, że brakuje funkcji multiview? Jeśli tak to wg mnie na wszystkich platformach gdzie jest sport to tego brakuje  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Możesz napisać co wywinęli? 

Wywalili wczoraj u siebie wszystkie Polsat Sporty.. 

 

31 minut temu, Gizior89 napisał(a):

A jeśli chodzi o PBGO to masz na myśli, że brakuje funkcji multiview? 

Tak, Multi-Live to jedna z głównych funkcji która trzyma mnie w C+ online :) oczywiście całość działania appki tez mega na plus.. jakby PolsatBoxGo miał takie Multi to nie byłoby problemu.. a tak jak piszesz wszyscy mają z tym bolączkę.. aż szkoda, że nikt inny nie chce tego u siebie wdrożyć.. może teraz jak Polsat u siebie buduje chyba na nowo markę Polsat Sport Premium to mam nadzieję, że się to zmieni.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te dwa tygodnie to i tak słabo.. a to i tak nie były żadne w pełni oficjalne info i konkrety...  a ze nie będzie żadnych wymian to już w ogóle mało kto się spodziewał jeszcze dwa tygodnie temu.. 

No nic szkoda tylko, że się nie dogadali i dochodzi teraz kolejny serwis bez funkcji Multi-view.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, escapers napisał(a):

No nic szkoda tylko, że się nie dogadali i dochodzi teraz kolejny serwis bez funkcji Multi-view.. 

Jedyny plus taki, że będziesz miał LM w multiview 😉 ale bez nawet jednego meczu kolejki w 4k 😉 a tak na serio ostatnio w kwestii praw i komunikatów prasowych dziwne rzeczy się dzieją. Kompletny brak konkretów - nawet Kmita podczas wywiadów zagadkami odpowiada - komedia. Mają prawa do LE i LKE a nie potrafią jasno opisać jak będą transmitowane spotkania - C+  jasno to opisał jeśli chodzi o LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gizior89 napisał(a):

Jedyny plus taki, że będziesz miał LM w multiview 😉 ale bez nawet jednego meczu kolejki w 4k 😉 

Ale gdy Polsat Sport Premium było w C+ to tez miałem ;) a co do 4K to właśnie liczę na to że jednak  C+ przynajmniej ważniejsze rozgrywki będzie transmitował w 4K.. tak jak to było przed utratą licencji.. przynajmniej tyle co transmitował Polsat jak nie więcej.. jak to miało miejsce wcześniej.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że wszyscy idą w kierunku "ilość a jakoś(ć) to będzie" i tylko masowy odpływ abonentów jak w przypadku viaplay może coś zmienić. PB już się z tym mierzy oferując pakiet L za 35zł. Zaczynają chwytać się brzytwy walcząc o klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cp.go napisał(a):

Nie, teraz L 35 zl cala umowe

czy jesli ktos ma teraz w ICOK 6 mies  do konca umowy i  na chwile obecna pakiet L i Disney+ i filmbox + czynsz za evo bialy za wszystko placi 75 zl  ...to moze teraz przedluzyc umowe np. na pakiet L i placic 35 +czynsz    czyli 40 na miesiac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...