Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, taka możliwość pojawi się tylko do oferty MiniHD do FamilijnegoiHD zostanie to rozbite na MiniHD <-> Rodzinny i Rodzinny <-> Familijny

 

Czyli dla Familijnego + Sloty (możliwe pakiety dodatkowe) takiej opcji nie ma bo już z założenia masz najniższy możliwy w Twojej umowie pakiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na wstępie przepraszam jeśli powielam pytanie ale nie przeczytałem tych prawie 300 stron tematu, przerosło to mnie :smile:

 

Mam kilka pytań odnośnie umowy z CP.

Obecnie mam umowę na pakiet Familijny (stary cp) i płacę 37,90 + 5zł czynszu za dekoder HD (skorzystałem z promocji wymiany). Umowa kończy mi się na początku kwietnia 2012r.

 

Chciałbym skorzystać z usługi Multiroom. Chciałbym zawrzeć nową umowę już na nowy CP, na pakiet Familijny HD, ponieważ w starym familijnym mam mniej kanałów HD (chyba 5) dostępnych, wraz właśnie z usługą Multiroomu. Czy aby to zrobić, muszę poczekać do kwietnia aby umowa wygasła i zawrzeć nową ? Czy da radę wcześniej renegocjować obecną umowę tak aby odnosiła się już do nowych pakietów ?

Inne pytanie, czy gdyby udało się już jakoś mieć nową umowę, muszę płacić opłaty za dekoder HD i dodatkowy (chodzi o opłaty jednorazowe 49 + 29, nie o tą 5zł czynsz) , mimo że mam obydwa urządzenia w domu? (SD jeszcze ze starej umowy stoi bezczynnie z kartą)

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie ciemny jestem w tych promocjach. Coś gdzieś słyszałem że umowę można renegocjować na 3 miesiące przed końcem....

 

Czy dobrze rozumiem:

gdybym wziął nową umowę z MR z pakietem FamilijnHD to opłata wynosiła by 49,90 (i jednorazowo 29+49zł) (gdybym nowy dekoder HD też wziął) Obecny dekoder oddaję i nie płacę już czynszu 5zł

Gdybym wziął nową umowę ale na obecny dekoder HD, płaciłbym 49,90 + 5zł (i jednorazowo 29zł) ?

 

To lepiej opłaca się brać nowy a stary oddać, w sumie zapłacę mniej. :smile:

 

A pytanie, czy przy zawieraniu nowej umowy można samemu wybrać dekoder HD ? Bo z tego co widzę tylko jeden dostępny w ofercie CP posiada przelotkę sygnału,co wykorzystałbym dla drugiego dekodera pod MR (ponieważ mam dekoder monoblock, z jednym LNB) o ile tak się da podłączyć? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kończy mi sie umowa na FM+1. Czy w APS-ie będę mógł podpisać umowę na FM+2 z możliwością zejścia do samego FM czy też muszę najpierw starą umowę rozwiązać pisemnie i dopiero podpisać nową ??

W APSie możesz przedłużyć na taki sam pakiet. Czyli na minimum Familijny hd + 1 za 59,90.

Możesz dzwonić na infolinię czy Ci zmniejszą do samego FHD. A jak nie to będziesz mógł zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramzes

Możesz wziąć później, ale to dużo później, a i ceny też nikt Ci nie zagwarantuje.

@arteros889

W Cyfrowym Polsacie przy nowych umowach nie ma czegoś takiego i nie jest istotne, którego dnia miesiąca podpisujesz umowę. Ale możesz poczekać do grudnia na tzw. promocje świąteczne, o ile takie będą. Jeśli będą to możesz spodziewać się większej ilości miesięcy w gratisie niż jest to obecnie, na tańszą aktywację, itp., itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym bardzo na więcej miesięcy gratis. W zeszłym roku jak Cyfra+ dawała TV (czytaj monitor) to Cyfrowy Polsat dawał 6 miesięcy gratis. Już od kilku tygodni jest 6 miesięcy gratis. Obecnie sprzedaje się premium z i bez multiroom. Familijny praktycznie nie istnieje w sprzedaży. Jedynie co to ewentualnie niższa aktywacja i wypozyczenie dekodera SD do multiroom. Chyba, że jeszcze się pojawi multiroom HD. To jest wszystko co można się spodziewać moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...