Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką karę? kosnultant nic o żadnej karze nie mówił. Stwierdził że wypowiedzenie widnieje na moim koncie tylko jeszcze nie jest zarejestrowane.

Wydaje mi się że konsultant o przejściu umowy na czas nie określony i ew. karze powinien poinformować.

Jeden wielki [beep] na tej infolini CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Umowa mi się końcy w kwietniu 3 miesiace wczesniej planuje wyslac wypowiedzienie i mam pytanie Czy jakbym w tej chwili zadzwonił na infolinie i powiedzial ze chce przedluzyc z nimi umowe na okres 36 msc za 14.90zł czy w/ogóle ze mną chcieli by rozmawiać czy powiedzieli ze musze czekac do konca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą chcieli rozmawiać , ale jak poczekasz do stycznia i sam wyślesz wypowiedzenie umowy to masz szansę na lepsze warunki do negocjacji i ewentualnych promocji w postaci kilku darmowych miesięcy . Niech CP powalczy o abonenta , a nie odwrotnie . Jak sam zgłaszasz chęć przedłużenia umowy to już na starcie stoisz na straconej pozycji bo przystajesz na warunki CP , bez jakichkolwiek negocjacji . Twój wybór .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką karę? kosnultant nic o żadnej karze nie mówił. Stwierdził że wypowiedzenie widnieje na moim koncie tylko jeszcze nie jest zarejestrowane.

Wydaje mi się że konsultant o przejściu umowy na czas nie określony i ew. karze powinien poinformować.

Jeden wielki [beep] na tej infolini CP.

jezeli miales do 2 wrzesnia umowe to na\pewno Ci sie nie przedluzyla, natomiast moze byc sytuacja i tak raczej bedzie ze za okres od 2.09 do 2.11 zaplacisz troche wiekszy abonament bo na te dwa miesiace umowa przejdzie na czas nieokreslony np jezeli masz Familijny to za okres od 2.08-2.09 37,90zł a za okres od 2.09 - 2.10 i 2.10 - 2.11 po 39,90zł/msc. Bez zadnej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kelo nie jest tak jak piszesz.Umowa @ReyMysterio przeszła na 12 mies.okres dodatkowy,płaci to samo.Gdy zrywa umowę to płaci karę w wysokości różnicy ceny abonamentu umowy na czas określony,a nieokreślonym pomnożoną przez ilość okresów rozl.do końca tego okresu 12 mies.Na czas nieokreślony się nie przechodzi,chyba że po oświadczeniu złożonym wcześniej.

 

Edit-przepraszam,to dotyczy umowy @garfield_79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz przy zawieraniu nowej umowy na uslugi telewizyjne DTH potrzebne sa 2 dokumenty ze zdjeciem. Ewentualnie jako drugi dokument moze byc tez karta platnicza/kredytowa lub legitymacja zus. Kwota 50 pln ktora ci podali to pewnie aktywacja za dekoder, kwota ta zalezy od tego jaki dekoder wybierasz i przy jakiej konfiguracji umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50zł - antena z lnb

49zł- aktywacja dekodera cpt sd przy mini hd i przy f hd dekoder bez dysku, chyba że ten zewnetrzny

1zl- od f hd +1 wzwyż

lub

99zł - dekoder z dyskiem sagemcom - f hd - poźniej 5zl do abonamentu

49zl - f hd +1, pozniej 5zl do abonamentu

1zl- premium i 5zl do ab/ 99zl - bez dzierżawy

 

i teraz z 99,90 można zmniejszyć na 69,90(familijny hd+cinemax hbo hd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Kończy się umowa (abonament) mojemu teściowi z CP posiada on Moduł CI oraz kartę do niego (na wypożyczenie) umowę wypowiedział , czy istnieje taka możliwość aby teściu nie oddawał modułu oraz karty zapłacił karę umowną w wysokości 200zł za moduł oraz za kartę 30zł. Kartę oraz moduł CI przekazał mi oraz zrobił na mnie CESJĘ abym ja mógł korzystać z oferty CP za pomocą Prepaid. ? Tak się zapytuję ponieważ po co kupować na allegro za ponad 300zł jak można dostać za darmo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem na infolinie i gościu powiedział że nie ma problemu jak teściu karę zapłaci za moduł i kartę. Da się również przeprowadzić cesję na mnie w formie prepaid. Moduł CP nie mają na sprzedaż ani w abonamencie ani na prepaid.

 

 

Jeśli się mylił to pozostanie znany portal aukcyjny, znalazłem na nim sam moduł CP bez karty czy w takiej opcji da się go wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zrobiłem cesje i mam familijny hd, ale zamówiłem dodatkowy extra hd ze względu na ofertę bajek dla mojego krasnala ale zauważyłem w cenniku pakietu że mogę dokupić sam pakiet bajeczka?? czy to tylko pic taka informacja :?::?: czy rzeczywistość :?::?:

 

 

419_gggyy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 17

1. Cyfrowy Polsat może zawiesić świadczenie w całości bądź w części Usług Abonentowi/

Użytkownikowi, albo wypowiedzieć Umowę ze skutkiem natychmiastowym, jeżeli Abonent/

Użytkownik:

a) opóźnia się z zapłatą całości lub części opłaty za Aktywację, Opłaty Abonamentowej lub dowolnej

innej opłaty okresowej lub opłaty niebędącej opłatą okresową, przewidzianej Umową

Abonencką, Promocyjnymi Warunkami Umowy, Regulaminem lub Cennikiem, o co najmniej 14

(czternaście) dni,

 

§ 10

2. Za dzień dokonania zapłaty uważa się dzień uznania rachunku bankowego wskazanego

przez Cyfrowy Polsat lub dzień uiszczenia należności w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży.

3. W przypadku opóźnienia w płatności jakiejkolwiek opłaty, w całości lub w części, Cyfrowy

Polsat ma prawo naliczyć odsetki ustawowe i zawiesić świadczenie Usług w części bądź w całości

albo zawiesić świadczenie Usług w części bądź w całości i dochodzić jednorazowych opłat przewidzianych

w Cenniku.

4. Rozwiązanie Umowy Abonenckiej bądź zawieszenie przez Cyfrowy Polsat świadczenia Usług

w części bądź w całości nie zwalnia Abonenta od uiszczenia należności za wykonane na jego rzecz

Usługi.

 

§ 11

W przypadku zaległości płatniczych Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo do przekazania informacji

o zaległościach do podmiotów wskazanych stosownymi przepisami prawa, w szczególności

do biura informacji gospodarczej.

 

źródło: Regulamin Cyfrowego Polsatu

 

Dodam tylko, że jeśli nastapi rozwiązanie umowy z winy abonenta w okresie podstawowym lub dodatkowym Cyfrowy Polsat dodatkowo naliczy kare umowną za zerwanie umowy przed czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...