Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chcesz Familijny z pakietem HD to podczas zamowienia internetowego wybierz opcje Familijny+RelaxMix + pakiet HD. W tej opcji powinno ci sie potem pokazac ze dostaniesz te dwa pakiety (Familijny+Relax Mix) gratisowo przez:

 

3 misiace jesli zawierasz umowe na 29 miesiecy

lub

1 miesiac jesli zawierasz umowe na 15 miesiecy

 

i do konca tego okresu gratisowego masz mozliwosc podjecia decyzji, czy po gratisie bedziesz mial pakiety Familijny+Relax Mix i placil 57,80 czy jedynie sam Familijny z platnoscia 37,90 (plus platnosc za pakiet HD oczywiscie).Trzeba pamietac o tym, aby decyzje podjac przed uplywem okresu gratisowego.

Nawiasem mowiac pakiet HD tez powinien byc przez jakis okres gratisowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder który pamięta jeszcze czasy darmowego Polsatu :D i chciałbym go wymienić tylko tu jest problem ponieważ

Osoba która miała podpisaną umowę z CP nie żyje. Jak taka wymiana będzie teraz wyglądać? czy może lepiej rozwiązać umowę i zawrzeć nową? nie będzie jakiś dziwnych problemów coś im trzeba przynieść no nie wiem.

Bo mam nadzieje że jak nie wymiana, to rozwiązanie umowy z powodu śmierci dotychczasowego klienta jest możliwe.....choć znając życie to różne cuda mogą się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy a da się przy wymianie na HD podpisać umowę tylko na familijny i oglądać promocyjne wyższe pakiety a potem jak się spodoba do rozbudować ofertę o relax mix,HD lub sam sport? Nie zależy mi bardzo na ich pakiecie HD ale przydałby mi się dekoder Hd od nich- Polsat HD , Eska TV i DVB-S2 oraz MPEG4.Jakie są opcje żeby wyrwać tego Echostara 7400 bez comiesięcznych opłat za niego,po prostu od razu wywalić kasę a potem tylko abonament.I tak muszę z tą wymianą zaczekać do września,no bo co teraz będę oglądał...? No i jeszcze nie wiadomo czy będą mieli Serie A ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder który pamięta jeszcze czasy darmowego Polsatu :D i chciałbym go wymienić tylko tu jest problem ponieważ

Osoba która miała podpisaną umowę z CP nie żyje. Jak taka wymiana będzie teraz wyglądać? czy może lepiej rozwiązać umowę i zawrzeć nową? nie będzie jakiś dziwnych problemów coś im trzeba przynieść no nie wiem.

Bo mam nadzieje że jak nie wymiana, to rozwiązanie umowy z powodu śmierci dotychczasowego klienta jest możliwe.....choć znając życie to różne cuda mogą się zdarzyć.

Akt zgonu i do udaj się do najbliższego APS. Można przepisać dekoder lub rozwiązać umowę.

Bardziej opłaca się podmiana tzw. czarnej skrzynki bez rozwiązywania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet Mini. Dostałem od CP ofertę przejścia na wyższy pakiem. W przysłanej umowie piszą, że nowy pakiet będzie włączony od nowego okresu rozliczeniowego, który rozpoczyna się nie wcześniej niż 8 dni przed dniem zawarcia umowy a w załączonej ulotce, że wyższy pakiet będzie włączony zaraz po zarejestrowaniu umowy przez CP Jak jest w rzeczywistości ? I druga rzecz, okres minimalny nowej umowy jest liczony od daty zarejestrowania przez CP, czy od najbliższego pełnego okresu rozliczeniowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder który pamięta jeszcze czasy darmowego Polsatu :D i chciałbym go wymienić tylko tu jest problem ponieważ

Osoba która miała podpisaną umowę z CP nie żyje. Jak taka wymiana będzie teraz wyglądać? czy może lepiej rozwiązać umowę i zawrzeć nową? nie będzie jakiś dziwnych problemów coś im trzeba przynieść no nie wiem.

Bo mam nadzieje że jak nie wymiana, to rozwiązanie umowy z powodu śmierci dotychczasowego klienta jest możliwe.....choć znając życie to różne cuda mogą się zdarzyć.

Akt zgonu i do udaj się do najbliższego APS. Można przepisać dekoder lub rozwiązać umowę.

Bardziej opłaca się podmiana tzw. czarnej skrzynki bez rozwiązywania umowy.

Nie wprowadzaj w błąd, w APSie tego nie załatwi, ksero aktu zgonu i ksero Twojego dowodu i pismo o przepisanie do CP trzeba wysłać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet Mini. Dostałem od CP ofertę przejścia na wyższy pakiem. W przysłanej umowie piszą, że nowy pakiet będzie włączony od nowego okresu rozliczeniowego, który rozpoczyna się nie wcześniej niż 8 dni przed dniem zawarcia umowy a w załączonej ulotce, że wyższy pakiet będzie włączony zaraz po zarejestrowaniu umowy przez CP Jak jest w rzeczywistości ? I druga rzecz, okres minimalny nowej umowy jest liczony od daty zarejestrowania przez CP, czy od najbliższego pełnego okresu rozliczeniowego ?

 

Wyższy pakiet będzie uruchomiony od razu po otrzymaniu porozumienia, okres minimalny będzie liczony od najbliższego okresu rozliczeniowego po zarejestrowaniu porozumienia (na rejestracje CP ma 8 dni, więc jeśli otrzymają np. 2 dni przed nowym okresem rozliczeniowym, to nowa umowa wejdzie w życie od kolejnego okresu rozliczeniowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde porozumienie ma swoją datę ważności i jeśli porozumienie nie dotrze do CP do tego dnia to nie będzie uznane. Więc najlepiej tak wysłać by dotarło jak najwcześniej po rozpoczęciu okresu rozliczeniowego, ale żeby zdążyć w terminie podanym na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w okresie dodatkowym obowiązuje cennik dla umów na czas określony, więc twoja umowa przeszła na czas nieokreślony. Jeśli wysyłałeś porozumienie, to prawdopodobnie nie było podpisu w dwóch miejscach, lub wysłałeś po terminie ważności porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zawarłem telefoniczną umowę na pakiet premium za 99 zł przeszłem z relax mix z hd na wyższy pani powiedziała ,że usługa zostanie włączona w ciągu 48 godzin dziś po właczeniu dekodera nie było uprawnień na nic ponowiłem sygnał nie pomogło . Zadzwoniłem i przy okazji przypomniałem o mojej nowej umowie a facet twierdzi ,że musi papiery wysłać i mam podpisać !!! Dlaczgo oni tak zmieniają zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek80: o dobrze że mnie ostrzegłeś,mnie też chcieli naciągnąć na tę umowe telefoniczną,gadali że bez podpisywania!!!!! :lol2::lol2::lol2: a to h :censored: je(na pakiet relax mix)konsultantka podkreślając że połowe ceny 99 zł,wiedziałem że coś tu niegra,więc poczekałem :D CIERPLIWOŚĆ POPŁACA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder który pamięta jeszcze czasy darmowego Polsatu :D i chciałbym go wymienić tylko tu jest problem ponieważ

Osoba która miała podpisaną umowę z CP nie żyje. Jak taka wymiana będzie teraz wyglądać? czy może lepiej rozwiązać umowę i zawrzeć nową? nie będzie jakiś dziwnych problemów coś im trzeba przynieść no nie wiem.

Bo mam nadzieje że jak nie wymiana, to rozwiązanie umowy z powodu śmierci dotychczasowego klienta jest możliwe.....choć znając życie to różne cuda mogą się zdarzyć.

Akt zgonu i do udaj się do najbliższego APS. Można przepisać dekoder lub rozwiązać umowę.

Bardziej opłaca się podmiana tzw. czarnej skrzynki bez rozwiązywania umowy.

Nie wprowadzaj w błąd, w APSie tego nie załatwi, ksero aktu zgonu i ksero Twojego dowodu i pismo o przepisanie do CP trzeba wysłać...

dzięki wszystkim za odpowiedź.

Czyli wysyłam te wszystkie papierki i dopiero wtedy idę do APS, dobrze zrozumiałem? i jak takie pismo ewentualnie ma wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matikmaster, po tym okresie umowa przechodzi na czas nieokreślony. W przypadku gdybyś chciał pożegnać się z CP obowiązuje cię 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Co istotne, przy umowach na czas nieokreślony ceny pakietów są trochę droższe, aniżeli dla abonentów z umowami terminowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...