Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobny problem ale z pakietem HD. Przy telefonicznym zawieraniu umowy poinformowano mnie, iz cena pakietu HD to 15 zł. Kiedy otrzymałem warunki przedłużenia umowy, okazało się iz pakiet HD kosztuje 20 zł. Złozyłem reklamację. W dniu dzisiejszym wyłaczono mi pakiet HD, bo jak ponformowała mnie trzecia konsultantka, umowa ta nie została wprowadzona, ponieważ wytąpił błąd. Więc zapytałem ją czy czasem cała umowa nie jest nieważna, ponieważ nie podpisywałem dodatkowego porozumienia na pakiet HD, a na końcu pisma jest zapis: ”Z uwagi na Pana zgodę wyrażona w trakcie w/w rozmowy telefonicznej Cyfrowy Polsat SA rozpoczęła świadczenie usług zgodnie ze zmienionymi warunkami od dnia 09.04.2010r"

Więc skierowałem stosowne zapitania do Pano ZOMMER, do Inspekcji Handlowej oraz do rZecznika Praw Konsumenta. Czekam n aodpowiedź. Niestety do Cyfrowego Polsatu trzeba mieć zdrowie i cirpliwość.

Pakiet HD kosztuje 15zł.Ale kiedy wybierasz naprzykład discovery HD wtedy będziesz płacił 20zł.Dlatego że dicovery HD jest traktowane jako osobny pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja bym zerwal umowe zaplacil kare ktora nie bedzie bardzo duza podejrzewam 150 zl :P i podpisal nowa umowe jak Ci zalezy no chyba ze mega prezent dostales to moze byc wieksza ta kara :P zadzwon do BOK i zapytaj ;] to odrazu trzasniesz tego pvr-a bo duzo drozszy nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 20 przeprowadzili na mnie atak w związku z moim wypowiedzeniem.

Oferowali mi pakiet familijny i nowoczesny dekoder PVR echostar jakiś tak

do tego aż 2 miesiące abonamentu bez opłat, a przez niesamowite 3 miesiące kanały HD za free!!!!

 

Podziękowałem, umowa kończy mi się 3 sierpnia i zostawię sobie na pre-paid i zobaczę co wyniknie z multiroom w n.

 

Będę mógł na ostatnie dwa miesiące promocji dla pre-paid się zgłosić? Bo po przeczytaniu tego wątku o promocji dalej nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam, mam pytanie podpisalem umowe dnia 7.06, na 24 miesiace pakiet familijny + hbo i dekoder hd, mam pytanie czy mam mozliwosc zrezygnowania z umowy ( nie minelo 10 dni) i jak to by przebiegalo? czy moge sie zglosic do APS z tym. ?

Może przed podpisaniem umowy warto się dobrze zastanowić. Z tego co wiem to umowę można rozwiązać w ciągu 10 dni, ale gdy została zawarto na odległość. A z tego co napisałeś to taka sytuacja w Twoim wypadku nie miała miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe zawarlem telefonicznie, dekoder w umowa do podpisania przywiozl mi kurier w dodatku UWAGA po MIESIACU oczekiwania.. Mam juz ich dosc, chcialbym zerwac ta umowe jutro i asp i wziasc Nke, wie moze ktos jak to przebiega musze wziasc ze soba odrazu dekoder, zdac im w asp i oni reszte zalatwia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...