Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż moi rodzice podpisali umowę z cp 2 lata temu pakiet relax mix i familijny 28 marca kończy się ta umowa i przejdzie ona na czas nieokreślony i moi rodzice chcieliby przejść na pakiet familijny więc wysłali tam pisemko tak jak powiedział gość z servisu cp o przejście na niższy pakiet ale oczywiście oczywiście żadnego odzewu i do tego przyszło pisemko z cp umowa abonencka na świadczenie usługi i oczywiście pakiet familijny i Relax mix . I teraz moje pytanie jak przejść na pakiet familijny :?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

16 marca skończyła mi się umowa z Cyfrowym Polsatem, do dziś mam sygnał i wszystkie kanały.

Czy mam się martwić? Miesiąc temu rozmawiałem z pewnym panem na infolinii to mnie zapewniał że wszystko jest OK i umowa zostaje rozwiązana z dniem 16 marca. Chciałem to dziś potwierdzić ale nie mogę się do nich jak zawsze dodzwonić i szkoda mi czasu na czekanie po 2, 3 razy po 15min na połączenie

Teraz mam juz nowy dekoder od Cyfrowego Polsatu i nie chcę opłacać dwóch abonamentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder po umowie, odbiera FTA.

1) Może ktoś ostatnio podpisywał umowę na Minimax, jakie aktualnie są oferty migracji z FTA ?

2) Czy możliwe jest podpisanie umowy, która wejdzie w życie z opóźnieniem, np. podpisuje umowę w APS 1 kwietnia a programy odbieram od 1 maja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w srode 10 marca podpisałem umowe na pakiet familijny i dziś byłem w aps i chciałem podpisać umowe na relax mix na wiekszy pakiet to mi powiedzieli ze musze odczekać tydzień zeby podpiszać wiekszy pakiet?

 

pan który tam był powiedział ze od 1 kwietnia w pakiecie relax mix dojdą nowe kanały ale nie powiedział jakie czekam na odpowiedz pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w srode 10 marca podpisałem umowe na pakiet familijny i dziś byłem w aps i chciałem podpisać umowe na relax mix na wiekszy pakiet to mi powiedzieli ze musze odczekać tydzień zeby podpiszać wiekszy pakiet?

 

pan który tam był powiedział ze od 1 kwietnia w pakiecie relax mix dojdą nowe kanały ale nie powiedział jakie czekam na odpowiedz pozdrawiam :)

 

Zależy czy ci powiedział że dojdzie jeden kanał czy kilka kanałów.

 

Jak jeden to dojdzie - Fox Life HD (jako opcja dodatkowa do pakietu)

Jak wiele to może dorzucą pozostałe Filmboxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie.

jak napisać do CP pismo, że chcę zrezygnować z pakietu cinemax.? przysłali nową umowę i okazuje się, że jest to teraz osobny pakiet, a ja z tego kanału nie korzystam, na dodatek wg nowego cennika będę płacić o 10 zł więcej. chcę aby został pakiet familijny i Relax mix- jak to z nimi załatwić? i najważniejsze- od jaką kwotę wpłacić w kwietni żeby nie wyłączyli mi sygnału?

 

dziękuję za odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Informuję, że z dniem (data okresu rozliczeniowego) rozwiązuję umowę na pakiet Cinemax zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mna (Imie i Nazwisko) a Cyfrowy Polsat S.A. ul. Łubinowa 4a 03-878 Warszawa

nr karty -

nr dekodera -

 

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

Wypowiedzenie wyslij priorytetem i za potwierdzeniem odbioru. Wypowiedzenie trwa 3 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymalem poczta propozycje nowej umowy. W sekcji swiadczone uslugi wymieniono Pakiet Familijny zawierajacy kanaly: Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TV4, Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Jim Jam, TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVN, TVN Siedem, TVN 24, Discovery Chanel, Animal Planet, Travel Ch. Nie ma wymienionych mnostwo kanalow aktualnie dostepnych w pakiecie familijnym. I nie chodzi tutaj wcale o kanaly FTA, jak ktos tutaj to zauwazyl. Nie ma wymienionych m.inn. AXN, Discovery Science, Discovery World, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Cbeebies, Wedding TV, Nat Wild Geo. Ktos cos wie wiecej na ten temat. Czy moze mialem szczescie trafic na nieudacznika, ktory mi przygotowal umowe. Ponadto mialem miec przez 6 miesiecy dostep do pelnej oferty, natomiast w ramach promocji napisano mi ze bez oplat pakiet familijny. W poprzedniej umowie mialem wyszczegolnione wszystkie darmowe pakiety przez jaki okres mam do nich dostep. Czy tak teraz wygladaja nowe umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Uprzejmie informuję, że w związku z podpisaną przez Pana umową dotyczącą wykupu dekodera Sagem za kwotę kaucji z dnia 23 września 2006 r. nie może ona zostać przeksięgowana na konto innego dekodera.
Jak bym podpisywal to gdzie w APSie czy cp przysyla jakas umowe :?::evil: , bo ja niczego nie podpisywalem. :read:

Ja zwykle [beep] w CP. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...