Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Jak tylko dostaniesz to najpierw starannie ze zrozumienim przeczytaj. Po podpisaniu jeden egzemplarz odsyłasz do CP.

Prawdopodobnie będzie tam też napisane, kiedy masz zrezygnować telefonicznie (chyba) z pakietu MINI MAX - by pozostać tylko z pakietem MINI :wink:

 

Witam ponownie. Coś mnie męczyło ze sprawą umowy zawartej niby na odległość :read: , więc przed chwilą znowu zadzwoniłem bo CP i ustaliłem następujące fakty: tuner zakupiony w sklepie aktywowany został wczoraj na 1 m-c w pakiecie familijnym gratis i muszę dopiero wtedy (jak się zdecyduję) podpisać umowę na abo. Pani przekazała mi informację (po sprawdzeniu w systemie), że mogę zawrzeć umowę na minimalny okres 12 m-cy (z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia) na pakiet MINI. I o coś takiego mi chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego w tym, że CP o niczym nie wie, skoro Poczta "zjadła" list. "Przesyłka pobraniowa priorytetowa" idzie dzień + 1 (lub plus jeszcze dzień, jak nadana była po godzinie 15). Na co Ty jeszcze czekasz :?: Twoje wypowiedzenie powinno dojść do CP do dnia 13 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego w tym, że CP o niczym nie wie, skoro Poczta "zjadła" list. "Przesyłka pobraniowa priorytetowa" idzie dzień + 1 (lub plus jeszcze dzień, jak nadana była po godzinie 15). Na co Ty jeszcze czekasz :?: Twoje wypowiedzenie powinno dojść do CP do dnia 13 grudnia.

 

Jakoś po kolejnej rozmowie w dniu dzisiejszym moje wypowiedzenie jednak się "znalazło" także plus dla poczty za doręczenie w terminie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę tutaj w dość nietypowej sprawie. Za prośbą mojego dziadka :P . Od marca ubiegłego roku wysyłano do niego kartę N3, ostatecznie wysłano 5 grudnia :shock: , która niestety.... nie doszła! Na stronie CP (ICOK) jest już napisany numer nowej karty wysłanej do niego. Dziadkowi nie działają żadne kanały z oferty CP. Czy w tej sytuacji jest możliwe zerwanie umowy? Pytam bo nie wiem co ma robić. Kartę wysłano, najwyraźniej poczta polska zagubiła ważny list polecony.

 

Proszę o jakieś sugeste :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja musi znaleźć się w CP najpóźniej 4 lipca. Umowa wygasa z dniem 5 lipca.

ja podpisywałem na 24 miesiące i w umowie stoi że 3 miesiące przed musi przyjść wypowiedzenie.Nawet mailem mi to potwierdzili.Umowę mam zawartą 31.12.2007 więc wypowiedzenie(rezygnacja) musi się u nich znaleźć do 30.09.2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem podpisałem umowę na 17 miesięcy i jeszcze mam im kasę bulić niech sp******

(...)

ale jestem wkurzony :twisted:

 

Raczej głupi. Umowę, regulamin czytałeś? Nie, olałeś sprawę, podpisałeś w ciemno.

Jasno i wyraźnie jest zaznaczony termin w jakim należy wypowiedzieć umowę i należy się do tego zastosować - przecież wyraziłeś zgodę na takie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem podpisałem umowę na 17 miesięcy i jeszcze mam im kasę bulić niech sp******

(...)

ale jestem wkurzony :twisted:

 

Raczej głupi. Umowę, regulamin czytałeś? Nie, olałeś sprawę, podpisałeś w ciemno.

Jasno i wyraźnie jest zaznaczony termin w jakim należy wypowiedzieć umowę i należy się do tego zastosować - przecież wyraziłeś zgodę na takie warunki.

 

 

 

głupi ... :lol2::lol2: nie obrażaj innych pomyśl o sobie mądralo :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...