Skocz do zawartości

Nowy kanał 4fun Media dla DVB-T


Łukasz_Knapik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa 4fun Media, nadawca kanałów muzycznych 4fun.tv, Rebel:tv i TV.Disco, rozważa możliwość startu w drugim konkursie na cztery miejsca w pierwszym multipleksie (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej, które ma zwolnić TVP. Jednak inaczej niż w pierwszym konkursie, możliwe, iż nadawca nie zgłosi kanału 4fun.tv, ale zupełnie nową stację stworzoną na potrzebę DVB-T - informuje Rzeczpospolita.

 

- W momencie ogłoszenia konkursu na zagospodarowanie pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej możemy zgłosić się z nowym projektem. Będzie to nowy kanał stworzony tylko na tę potrzebę z treści, jakie produkujemy, bo stacji muzycznych jest już w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej dużo - powiedziała Rzeczpospolitej Ewa Czekała, prezes 4fun Media.

 

W związku z poprzepełnianymi pakietami operatorów płatnej telewizji Grupa 4fun Media nie planuje na razie uruchamiania kolejnych nowych stacji poza projektem związanym z naziemną telewizją. Chce się teraz rozwijać w Internecie i nie wyklucza przejęć na rynku nowych technologii.

 

źródło: Rzeczpospolita/satkurier.pl

więcej tutaj:

https://satkurier.pl/news/78051/4fun ... dvb-t.html

 

Szykuje się nam więc mieszanka 4fun.tv, Rebel:tv i TV.Disco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie NIE dla kanałów 4fun Media w DVB-T! 4fun Media to straszni spamerzy! Czasami zdarza się na 4fun.TV, że aż 1/5 ekranu zasłonięta jest dеbilnymi konkursami SMS. Dobrze, że KRRiT w pierwszym konkursie dała miejsce Esce, a nie zaśmieconej 4fun.TV. Mam nadzieję, że żaden kanał od 4fun Media nigdy nie dostanie się do naziemnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah możliwe,że będzie to młodzieżowy....a jeżeli nie to jaki....chyba coś takiego,bo nie sądzę,aby zrobili kanał o tematyce dla osób ze starszej grupy wiekowej niż młodzi.

A co jeżeli kolejny muzyczny,to będzie to co?

Classic&jazz.tv?

 

Myślę,że może będzie i to coś jak MTV ( kanał dla młodzieży) tylko co w nim będzie?

Kartony i rozrywka,tylko jaka?

Raczej nie wysokich lotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rowniez zaznaczyc, ze TV Disco wprowadziła najgorszy konkurs SMS w historii telewizji muzycznych, a mianowicie dodala "Cztery słowa na ekran". W tej audycji nie dosc, ze u dolu ekranu wyswietla sie belka przez caly czas trwania audycji, to jeszcze pojawiaja sie pozdrowienia (duza czcionka) na srodku ekranu. Nie chcialbym w przyszlosci czegos podobnego zobaczyc w DVB-T na jakims z siostrzanych kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na nie ... Niby co 4Fun Media może zaprezentować ??? "Interaktywną stację dla młodzieży" czytać śmietnik ekranowo-telewizyjny .

Chyba że pójdzie coś w stronę Deluxe Music(Na satelicie TAK :D ) ... ale już tej muzyki za dużo w DVB-T.

 

coś w stylu Deluxe Music jak najbardziej by się przydało....co do ilości muzyki,to mamy eskę i polo tv,ale akurat moim zdaniem polo powinno zostać zmienione na coś innego.Dlaczego 4fun media nie zgłosiło np.Rebel TV?

Muzyka z Eski+Muzyka z Rebel dałyby super połączenie.No i Rebel mógłby liczyć na wzrost oglądalności...

 

Nie wiem,czy się dało zgłosić do konkursu 2 kanały od tego samego właściciela,raczej tak,a jeżeli była taka opcja,to 4 fun media zmarnowało szansę na poprawę sytuacji Rebel TV

 

Zobaczymy jak z ewentualnym nowym kanałem.Ja jednak na nic specjalnie OK bym nie liczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...