Skocz do zawartości

Kiedy będzie Portal !!!


zak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Wszystkie platformy cyfrowe mają usługi interaktywne a nasza N-ka coś z tym ma problemy . Może by się nam przydało pare gierek i inne usługi jakie mają konkurencyjne platformy.....

 

Edycja Burli: Poprawiłem błędy i gramatykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkim nie dogodzi wszędzie usługi ineraktywne są i TV N też mi się wydaje że coś wymyśli P. Sojka na prezentacji mówił że dekoder jest wykożystany w 10% swojej możliwosci i też widzimy ze ma gniazdo telefoniczne to coś tam będzie nowego , tylko tyle że może na następne Swięta .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym bardziej, bo w porównaniu z grami na komputerze, czy choćby na podróbkach Pegasusów "u Ruskich" to te Kulki marnie w moim odczuciu wypadają (a i samo granie pilotem zbyt wygodne nie jest...)

 

W każdym razie tak, czy siak kółko fanów gier oferowanych przez platformy cyfrowe jest raczej skromne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba aż komputera i internetu - wystarcza podróbkę Pegasusa zwaną też "gry telewizyjne" kupić - na wymiennie cardridge, z wygodnymi joystickami (a cena nie przekracza 100 zł; kiedyś wziąłem coś takiego za 60 zł bodajże) - można grać na całego i gier jest znacznie więcej, a i bardziej wciągające niż tetris są (choć i tetris też tam jest) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kwiatek napisał:

,,Fakt faktem usługi interaktywne ma każda platforma! "

 

Może i ma, ale dekodery ich nie obsługują, np. Echostar i Samsung, a jest ich coraz więcej. Więc szkoda klikać w klawiaturę na ten temat!!! :wink:

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a jeżeli w N pojawi się ATeleDOM to ile może kosztować korzystanie z tej usługi?

 

w zasadzie to tak jak wyzej ...jesli ktos ma komputerek z laczem to po co komu TeleDom .

Niby ADB stworzylo juz cos takiego ale mi sie wydaje ze jeszcze mozna to traktowac jako bajer a nie standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...