Jump to content

Recommended Posts

Nowy przewodnik filmowy w którym prezentujemy wszystkie filmy fabularne (wyjątek stanowi polskie kino, którego wykaz jest dostępny w cyklu Przewodnik po polskich filmach w PL TV ), emitowane w kanałach oferowanych przez Naziemną Telewizję Cyfrową (DVB-T).

 

Gwoli wyjaśnienia publikacji:

Obecnie cykl będzie publikowany w weekendy. Jeżeli przewodnik będzie cieszył się zadowalającą popularnością, to docelowo będzie on dodawany codziennie na naszym portalu SATKurier (szukaj w: "MEDIA News" i "Propozycje").

 

Pozdrawiam, Sentence.

Link to post
Share on other sites

Super pomysł,wiele osób ograniczyło swoją ofertę telewizyjną do DVB-T więc na pewno coś takiego się przyda.Nie będzie trzeba wertować programów telewizyjnych tylko wszystko przejrzyście.Gratuluje Sentence :smile:

Link to post
Share on other sites

Mam propozycję w razie wypalenia pomysłu, aby przenieść go w bardziej czytelne miejsce np. tam obok Futbol w Tv i Sport gdzie aktualnie znajdują się info o N i Trwam. Takie jedno pod drugim razem z Przewodnikiem po polskich fimach w PL TV. Postaram się zrobić screena jak bym to widział.

 

EDIT:

satkr.jpg

 

Przepraszam za jakość.

Link to post
Share on other sites

Raczej kierowałbym się w stronę dodania po jednym linku (byłoby trzy po lewej i trzy po prawej) i „Przewodnik po polskich...” trafiłby na prawo, a DVB-T z uwagi na weekendowy status eksperymentalny - raczej bez zmian. Ale wygląd strony już nie ode mnie zależy. Podpowiedź: można kierować głosy poparcia na redakcja (malpka) satkurier.pl Jeśli pojawi się oddolne ciśnienie, to w redakcji zapewne wezmą to pod uwagę ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...