Skocz do zawartości

VOD- czy jest u was?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj tj. 07 12 2006 ponoć jest dostępna usługa VOD .

Moje pytanie czy wszyscy ją mają , bo u mnie jest jeszcze nie dostępna.

TAK wiem że trzeba ją aktywować i to zrobiłem

siła sygnału 85% jakość sygnału 45% BER 2.0E-2

Jeśli możecie proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał zwykłego nboxa to bym nikomu gitary nie zawracał, jasne ze mam recordera

 

Edycja Mr. Orbita: Powiedz to tym trzem osobom co mi zawracali gitarę i okazało się w końcu, że mają zwykłego - tym razem się upewniłem na wstępie :P:lol:

 

Czy jest w tym kraju ktoś kto mi pomoże ?

Czy siła sygnału wystarcza do pobrania tej usługi?

Oczywiście dzwoniłem do BOK-u i kazali czekać , ale jak długo jeszcze?

A może moderatorzy by coś napisali na ten temat niech pochwalą się swoją wiedzą.

LUDZIE POMÓŻCIE. PROSZĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem że nie chce mi się śmiać z takich osób które szukają podpowiedzi na forum skoro wybraliście taką platformę szukajcie tam pomocy a jeśli chodzi o n to bardzo mi się podoba jak nabija naiwnych w butelkę.

Ale jak to mówią dobrze takim fanatykom hehehe

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ta 4 dni na film. To chyba szybciej mozna z sieci sciagnac, choc to juz piractwo. No coz. Tak patrze i widze i cieszy mnie to ze Nka ktora miala byc niezwykla to niezwyly gniot. Czego sie nie tkna to spartola. Bez urazy dla abonentow. Wspolczuje wam, bo to nic milego placic i miec ciagle problemy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni po aktywacji, a na VOD dalej tylko zwiastuny. Pkt. 8 szczegółowych warunków świadczenia usługi "VOD-filmy i programy na życzenie :

8. Ze względu na techniczne wymogi satelitarnej transmisji danych Operator zastrzega, że rozpocznie przesyłanie zasobów Usługi

„ VOD- filmy i programy na życzenie” w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji Usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą nie wiem dlaczego nazywa to się VOD (Video on Demmand-Wideo na Życzenie) skoro płaci się miesięczny abonament za usługę. VOD charakteryzuje się każdorazową opłatą za wybraną pozycję. Pewnie abonament miesięczny to po części sugestie abonentów i po części możliwośći. Gdyby w VOD opłata pobierana była każdorazowo pewnie potrzebne by gbyło podłaczenie nBoxa do lini telefonicznej (w celu potwierdzenia wybrania filmu) lub kredyt (przedpłacenie usługi-pobieranie kredytu z karty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stany średnie, zawartość adekwatna do ceny,myślę że coś planują ponad to, bo ta cena jest tylko do połowy 2007 roku. Tylko czy rynek łyknie lepszą ofertę za wyższą cenę. Chyba że będą dla VOD różne warianty cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....może, ktoś podać spis tytułów ?

 

-pozdrawiam :wink:

 

W Zakładce Spi Movie Box

Chicago Frida Kate i leopild Miasto Grzechu Starsza Pani Musi Zniknąć Zły Mikołaj Śmiertelna Gorączka Godziny Jay i Cichy Bob Kontratakują

Niebezpieczny Umysł Agent z Przypadku Cube Zero Igraszki Losu Marzyciel Taxi 2

 

W zakładce ITI Cinema

Dublerzy, Dziewczyna z Perla, [beep]a, Klucze do Domu , Vinci

 

W Zakladce TVN Seriale

Rozmowy w Tloku odc. 9 do 12

Kryminalni odc. 7 do 11

Magda M odc 10 do 15

 

W Zakladce Wkrodce w Ofercie VOD

Asterix i Wikingowie , Nieustraszeni Bracia Grimm , Przekleta , Rachunek Sumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...