Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z laptopem mialem nortona (moim zdaniem najlepszy), bawiłem się też pandą (bardzo dobry, ale zasobożerny), Avast z darmowych najlepszy. Ewentualnie NOD32, ale bedzie was [beep] i doprowadzać do białej gorączki "dynnnn" i komunikat że nie udało się pobrać aktualizacji ;).

 

Edycja Burli: Poprawiłem nazwę programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff,być może teraz uda mi się napisać tego posta...

Otóż wygląda na to,że złapałem jakiegoś Adware-Virtumonde.Do tego przez ten plik mam różne trojany,które NOD 32 usuwa,ale one chyba powracają.

Mój system antywirusowy NOD32 nie może,nie daje rady usunąć tego pliku:

 

Infekcja Program Win32/Adware.Virtumonde.FT została wykryta w pamięci operacyjnej. Nie można podjąć żadnej akcji do zainfekowanej pamięci. Należy wybrać opcję "pozostaw" i kontynuować proces leczenia wszystkich dysków lokalnych. Pamięć systemu została zainfekowana z pliku C:\WINDOWS\system32\wqiywtsy.dll
.

 

Właśnie taki komunikat mi się ukazuje.Do tego strasznie wolno mi przez to(chyba to jest przyczyna) chodzi Internet i wogóle caly komputer.Proszę pomóżcie.Znacie jakieś programy antywirusowe,które by sobie z tym poradziły? Czy pozostaje już tylko instalacja systemu operacyjnego na nowo i nic sie z tym nie da zrobić?

 

Błagam o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Najlepszy program antywirusowy to Kaspersky : Jego dobra wersja to Kaspersky Anti-Virus 2009 , lecz najlepsza na rynku wersja to Kaspersky Internet Security 2009, ten 2 zawiera po za tym co pierwszy Moduły Ochrona Systemu,Ochrona online i Flirtowanie zawartosci umozliwiajace

całkowitą kontrole nad systemem..

Polecam ci kupno antywirusa Kasperski ale nie anti-virus, Lecz Kaspersky Internet Security 2009.

choc Kaspersky Anti-Virus 2009 tez jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...