Skocz do zawartości

Nie będzie superstacji ??


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wcale nie jest dziwne, że mają kłopoty finansowe.

Jeszcze nie wystartowali, a już chcą pobierać opłaty o kablooperatorów, zapowiedzieli kodowanie via sat... Nikt kota w worku kupować nie będzie. Niech najpierw pokażą czy warto cokolwiek za to płacić. [beep]ość ich zgubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym artykule była także mowa o tym,że będą nadawać albo na satelicie Hellas Sat 39 E,albo na Amos 4W,więc to jeszcze nic pewnego,czy będą nadawać na Amosie,mogą wybrać tego pierwszego satelitę.

 

Oto fragment tego artykułu:

 

Sygnał stacji na początku nie będzie kodowany, ma pojawić się jednak na mało popularnym satelicie Hellas Sat lub Amos, podczas gdy większość polskich odbiorców ma anteny satelitarne skierowane na Hot Birda i Astrę.

 

press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle maja, bo juz sie okreslili jako konkurencja dla tvn24.. odpada.

 

Intuicja tylko cos mi mowi, ze moga wejsc w jakis zwiazek ze SportKlubem, tylko nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parrę tygodni temu, jak nasz prezydent się wypowiadał stał tam mikrofon superstacji.Biały napis na czerwonym tle.Czyli może coś będzie....
Ja pierwszy raz ich mikrofon zobaczyłem w tv podczas konferencji prasowej Włodzimierza Cimoszewicz chyba gdy ogłaszał, że nie będzie jednak startował w wyborach prezydenckich-jeśli dobrze pamiętam we...wrześniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey nadawaly ale na jakich odległych satelitach. Moja TV nadawała od kwietnia 2005 na pozycji orbitalnej 36E do końca września 2005. Hippika na pozycji 45E ok. dwóch lat.Powiedzcie panowie kto to oglądał jeśli nawet niedystrybuoała ich sygnału żadna kablówka. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak wiec startuja 1 pazdziernika. Bardzo dziwna jest dla mnie ta telewizja, najpierw calkowicie niekodowana, pozniej kodowana, pozniej niekodowana przez pierwszy misiac, pozniej fta przez trzy miesiace a teraz w planach maja znowu miesiac nadawania fta. I tyle razy przekladali termin startu. Tak wiec dzien 1 pazdziernika zapowiada sie wogole ciekawie bo podobno startuje tez TVP Sport. Poczekamy, zobaczymy!!!

 

http://www.media2.pl/media/12314,supers ... rnika.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I widac ze data 1 pazdziernika jest kolejna data niewystartowania Superstacji. A moze juz sie pojawila gdzies na satelicie??? Ostatnio dosc czesto widac mikrofon tego kanalu, chodz jeszcze nie nadaje ale dziennikarze

juz intensywnie pracuja. Ciekawe kiedy sie pojawia? Bo na razie nie ma zadnych konkretnych informacji na temat Superstacji.

 

http://www.superstacja.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...