Skocz do zawartości

Premiership w C+


slawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli angielską i włoską przedłużyli.

 

A polską lige do kiedy mają ?

 

Bo moim zdaniem powinno sie zrobić coś na wzór niemiecki tj. chociaz w niedziele pokazywać FTA jakiś mecz i studio konkretne a nie tak jak TVN o 23:30 z przygłupami.

 

Trzeba uleczyć naszą lige. A pierwszym krokiem jest to zeby ludzie ją ogladali, interesowali sie nią. Co z tego że Wisła zagra super mecz z Legią ?

Jak większość ludzi bedzie wiedzieć o wyniku z gazet albo nawet nie bedą o tym wogóle wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl do kupienia min pakiet meczow derbowych i chetnych nie bylo:(

Nikt nie chce wywalic naprawde grubych milionow nie majac pewnosci ze sie to oplaci.

lepiej kupic lige grecka i szkocka za 1/10 ceny i zapchac ramowke.

Co innego C+ ktory na OE postawil i mu sie to oplaca.

kazdy szanujacy sie kibic jak chce to OE oglada wlasnie w C+ a reszcie prawde powiedziawszy to wisi.

 

C+ ma polska lige jeszcze ten i nastepne dwa sezony i mysle ze wygra nastepny skoro inwestuje i od najblizszego sezonu bedzie pokazywac OE w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop masz racje

Posypuje glowe popiolem:)

Ale te lata leca:)

 

Nie wiem czego sie czepiacie kazbuda

Fakty was wkurzaja?

Nie robcie sie tacy delikatni bo nie chcialbym czytac tu postow gdyby C+ przegral jakies prawa.

Pouzywalibyscie sobie co?

Ale fakty sa jakie sa.

C+ ma oferte wypasioną :)

A Solorz robi platforme dla biedniejszej czescie spoleczenstwa i sie nie zdziwie jak za pol roku bedzie miec 1,5 mil abonentow (wedlug niego bo i tak nikt tego nie sprawdzi,hehehe)

Platform i ofert nie da sie porownywac bo to tak jakby porownywac Merola z Trampkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawop i hanys nie wolno zle pisac o CP - jesli krytycznie to najlepiej wogole- a juz o N to wogole zakaz jest- bo zaraz zostaniecie zjedzeni przez tych , ktorzy tyle lat na swoich wypasionych lcd musieli liczyc pixele- a teraz licza dalej za wyjatkiem 2 programow :P:P:P:P:P:P:P pozdrawiam

ps: michał akurat w tych postach kolegów nie bylo nic o wyzszosci jednej platformy nad druga - poprostu napisali prawde- a gdyby CP wygrało przetarg na PL i Serie A to bys sie dopiero naczytał- poczytaj wątek o nowych cenach w CP - tam dopiero jest walka w obronie taniości jedenj platformy wzgledem 2. ciebie tez pozdrawiam:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Solorz robi platformę dla biedniejszej części społeczeństwa.

.....może nie tyle biedniejszej, co platformę bardziej przystępną. Znam wiele ludzi, którym, to wystarcza: TVN24, TVP1,2, Polsat, TV4, TVN - w stosunkowo dobrej jakości obrazu i dźwięku - a i tak nie mają czasu na telewizję.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiership to chyba najciekawsza i najbardziej wyrownana liga, co wazne godziny nadawania meczow sa dobre, sobota: 13.45; 16.00; 18.15 niedziela: 14.15 i 17.00 poniedzialek 21.00 mozna pokazac 5 meczow z kazdej kolejki, moze cyfra bedzie bardziej wykozystywac c+sport2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....może nie tyle biedniejszej, co platformę bardziej przystępną. Znam wiele ludzi, którym, to wystarcza: TVN24, TVP1,2, Polsat, TV4, TVN - w stosunkowo dobrej jakości obrazu i dźwięku - a i tak nie mają czasu na telewizję.

 

 

Ależ właśnie ja nie mam czasu na oglądanie i dlatego mam Cyfrę. Mam gwarancję, ze ok godz 20-21 napewno obejżę jakiś porządny film albo dokument. I nie będę skakał po reklamach. A niestety tak mają właściciele Polsatu Cyfrowego. Przychodzi godzina 20 i na wszystkich kanałach są długie reklamy. Może tylko na Cinemaxie nie ma.

Nie jestem szalikowcem Cyfry i naprawdę zmieniłbym ją, gdyby inna platforma miała lepszą ofertę, ale jak narazie to `N` z PC nie mają razem tyle co Cyfra. Niestety. :cry: A już jeśli chodzi o ofertę sportową - to szkoda gadać.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia do Bruno. Nie mam zbyt wiele czasu na oglądanie telewizji a czasami chciałbym coś obejrzeć. Na TVN lecą dobre filmy ale niestety nie da się tego oglądać ze względu na dużą ilość reklam. Pojedyńcze bloczki są nawet 20 minutowe a podczas całego filmu dają nawet do 50 min reklam łącznie!!

Ostatnio kilka nagrałem i stwierdziłem to podczas wycinania reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....może nie tyle biedniejszej, co platformę bardziej przystępną. Znam wiele ludzi, którym, to wystarcza: TVN24, TVP1,2, Polsat, TV4, TVN - w stosunkowo dobrej jakości obrazu i dźwięku - a i tak nie mają czasu na telewizję.

 

 

Ależ właśnie ja nie mam czasu na oglądanie i dlatego mam Cyfrę. Mam gwarancję, ze ok godz 20-21 napewno obejżę jakiś porządny film albo dokument. I nie będę skakał po reklamach. A niestety tak mają właściciele Polsatu Cyfrowego. Przychodzi godzina 20 i na wszystkich kanałach są długie reklamy. Może tylko na Cinemaxie nie ma.

Nie jestem szalikowcem Cyfry i naprawdę zmieniłbym ją, gdyby inna platforma miała lepszą ofertę, ale jak narazie to `N` z PC nie mają razem tyle co Cyfra. Niestety. :cry: A już jeśli chodzi o ofertę sportową - to szkoda gadać.

 

PZDR

Ty widzisz tylko filmy i sport, a innym, głównie chodzi o politykę - a ta jest na okrągło w zacytowanych kanałach.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty widzisz tylko filmy i sport, a innym, głównie chodzi o politykę - a ta jest na okrągło w zacytowanych kanałach.

 

-pozdrawiam :wink:

Płacić abonament za oglądanie polityki?

Przepraszam - nie wpadłem na to. Ale to jest logiczne wtłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...