Skocz do zawartości

Premiership w C+


slawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i pieknie.Znowu się okazuje,że C+ jest najlepszy.Co ztego,że Polsat ma ponad milion abonamentów jak nie może wywalczyć czegoś w walce z C+?żenująca jest postawa Polsatu Sport i regularne porażki.żeby oni nie stracili tego co stracili latem to za cenę jaką ma Polsat Sport nie możnamieć pretensje,ale wręcz uważać ich za super stacje.Ale tak nie jest i z futbolu na wysokim poziomie to oni mogą mieć co najwyżej komentatora.żenująca postawa PS,ale i tak będzie ta stacja pewnie miećsporą oglądalność,ale i tak powinni się wstydzić za to w jaki sposób traktuje klientów.C+ to poważna marka i nie stracił jak PS swojego dużego atutu(premiership).Profesjonalizm działaczy PS to dno.Naprawdę jak tlenu dla człowieka potrzeba tej stacji praw do porządnej ligi.Serie A nie wiem kiedy będzie przetarg,ale pewnie większych szans nie będą mieli.I stracą na dodatek swoje kilka zespołów,które pokazują live.

Teraz gdy PS stracił Bundeslige i LM może wyłącznie zrobić dobrą ofertęzporządnej ligi.Jedna liga porządna to tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro CP ma milion abonentów to jest to zła platforma i ten milion jest niezadowolony i cierpi? Nie, tego miliona raczej nie interesuje liga angielska. Może więc po prostu CP jest kierowany do innego odbiorcy???

Jeśli miałbym platformę z milionem abonentów to też nie kupiłbym żadnych drogich praw. Skoro liczba abonentów rośnie mimo utraty kolejnych praw/niekupowania praw to wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a n stac na lige mistrzow za 15 milionów euro,i ile ma abonamentó 80tysiecy?

c+ ma wieksze wplywy ale nie az tak duzo wiecej,a zatem cp powinno stac na jedną dobrą ligę,

to niech poczeka niechaj polsat traci coraz wiecej praw i zobaczymy ile wteyd bedzie mial ogladalnosci,bo bundesliga,liga mistrzow ogladalnosc miala swietną[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ sport to stacja która ma swój styl i klasę.

Postawiła na dobrą piłkę i tego się trzyma, przez tyle lat jest konsekwentna.

A PS no cóż wszystkie wrony za ogony.

Moim zdaniem chyba zaczyna łapać kierunek stawiając na siatkówkę , piłkę ręczną i wiele innych halowych grach zespołowych.

A wam abonentom CP którzy by chcieli oglądać dobrą piłkę, nie zostanie nic innego jak przenieść się do C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest,że C+ stawia na najlepsze europejskiej ligi(jednak zapominał o Bundeslidze,która była pokazywana w Polsacie Sport przez lata,a to liga silniejsza od Francuskiej).

Ale ciekawo dlaczego C+ nie stawia na Ligę Mistrzów.To wiadomo,że wielka imprezea,a widać że C+ nie planowało i nie planuje brać udział o nią w przetargu.

PS według mnie powinien zacząć od zera.Wyzerować transmisje i startowac od zera jak N.Nowy wizerunek,nowe prawa to by dobrze zrobiło.Ale napewno tak nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra ma najlepsze nie tylko komentatorów ale i również oprawę meczów - mam tu na myśli magazyny ligowe - polsat sport usiłował zrobić coś na kształt Sport+ (2x45) ale marnie to wychodziło. A w ogóle to najlepiej by było żeby trochę się skurczyła ilość kanałów sportowych na polskim rynku bo prawa do różnych rozgrywek są już za bardzo porozbijane. Najlepiej by było gdyby upadła"n"-ka ze swoim beznadziejnym nsport a Cyfra+ wykupiła prawa do Ligi Mistrzów. Byłoby Super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie mieliby kupić Ligi Mistrzów w przyszłości ?? Sam byłem abo Cyfrowego Polsatu przez 3 lata a teraz zrezygnowałem i przeniosłem się do Cyfry właśnie dlatego że Polsat stracił Ligę Mistrzów - wcześniej oferta Polsatu Sport z Ligą Mistrzów była chyba optymalna dla fanów piłki nożnej - czyli w weekendy ligi europejskie a w środku tygodnia Liga Mistrzów. - Cyferce brakuje właśnie tego środka tygodnia - a na przykład francuski Canal+ ma Ligę Mistrzów. A wracając do oceny programu 2x45 na Polsat Sport to pewnie kwestia gustu ale jak dla mnie Sport+ jest dużo ciekawszy - choćby z tego względu że do każdej omawianej ligi jest inny gość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport budował ofertę,która walczyłaby z C+ o palme pierszeństa w kanałach sportowych.W weekend Bundesliga,czasem fajny mecz się trafi w Eredivisie,Scotish Premier Leaguea,a jakby do tego doszła by Liga Portugalska to byłoby całkiem dobrze w weekendy(a jakby od c+ jeszcze wykupiliby z jedną z lig to by bylo u nich genialnie)A w środku tygodnia Liga Mistrzów,Puchar Uefa.Ale PS wszystko stracił w dodatku nie tak dawno PS miał np.Eurolige,którą teraz ma C+ to pokazuje że nie tak dawno PS rywalizował z C+.Teraz na wskutek osłabienia się samego PS to jest zdecytowanym liderem,bo ma prawa i onie dba i nie traci ich.

W PS jak się coś trafi to biorą nawet pojedyncze mecze,a w C+ są określone prawa i je trzymają.

A tak dokładnie ktoś może napisac co glosila czwartkowa GW?Czy prawa o Premiership są przesądzone?

Co do 2x45 to uważam, że jest fajny.PS jednak powinein popracowac mocno nad poniedziałkowym maggazynem GOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie 2X45 z Sportem + wogóle jest nie na miejscu. Bo są to zupełnie 2 inne magazyny. 2X45 jest magazynem ogolono futbolowym a Sport to podsumowanie wydarzeń z danych ligi z bramkami z wszystkich meczów. 2x45 przypomina mi trochę Piłkarska gorączkę z Wizji Sport. Wiec nie ma co porównywać tych magazynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tuner się nie nadaje. Musiałbyś kupić swój (ok.300-350zł) albo wynająć od Cyfry+ za 10zł miesięcznie albo kupić od C+ za 1zł bo jest taka promocja teraz :) Ja bym kupił od nich, sprzedał na Allegro i trochę dopłacił do Fergusona 7318 bo jest o niebo lepszy, z tym że nie będzie serwisów interaktywnych (których nie ma też na części tunerów sprzedawanych przez C+). Abonament 47zł pakiet tematyczny plus 29zł za C+ z tym że teraz jest promocja: minus 25% przez rok (lub -50% przez 6mies.) i ewentualnie minus 10% płacąc poleceniem zapłaty - ta druga obniżka jest tylko gdy kupisz Cyfrę+ do końca roku.Wtedy miałbyś ją przez cały rok mimo że od stycznia już jej nie będzie w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na miejscu c+ kupil taki pakiet ligi angielskiej aby pokazwac jak najwiecej meczy np w canal sport 2 , 13 45, 16 , 18 ,/ live/ jakis o 20 15 , a w niedziele 15, 17 , i w poniedzialek 21. taki kanal w stylu tps foot/ swietny kanal/. to fantazja ale powinni pokazywac co najmiej 4 mecze . nie watpie ze kupia bo sa najlepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo dobra wiadomośc z Premiership... równiez Serie A przez kolejne 3 lata będzie pokazywane na Canale+ :) Co mnie jako kibicia Juventusu cieszy jeszcze bardziej:

 

Komunikat prasowy: http://www.canalplus.pl/prasa/?1166185619807

 

Ciekawą informacją jest to że mecze u siebie które rozegra Lazio Rzym w nastepnych sezonach będzie mógł pokazywać Canal+, a nie jak w tym sezonie Polsat Sport... kolejny cios dla tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą informacją jest to że mecze u siebie które rozegra Lazio Rzym w nastepnych sezonach będzie mógł pokazywać Canal+, a nie jak w tym sezonie Polsat Sport... kolejny cios dla tego kanału.

Od tego sezonu prawa są sprzedawane w jednym pakiecie, stąd ta zmiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...