Jump to content
slawcio

Premiership w C+

Recommended Posts

C+ podpisał umowe na Premiership--- brawo--- wiedziałem ze mnie nie zawioda.

Skad te info? Nigdzie nic nie znalazłem oprócz tego że wynik przetargu ma być ogłoszony w połowie grudnia.

Napisał to user na forum media2.pl i pewnie pan slawcio podzielił się tą wiedzą. Podobno była informacja dziś w Gazecie Wyborczej.

Czy ktoś może potwierdzić tą informacje?

Poczekajmy lepiej na oficjalny komunikat Canal+, jeśli oczywiście takowy się pojawi w tej sprawie... A nie ukrywam, że mam taką nadzieję... :D

Dotychczas jeśli C+ nabywał jakieś prawa do transmisji, to zaraz to podawał to do publicznej wiadomości, a póki co tego nie uczynił...

chyba to ploty,ale raczej to wlasnie c+ wygra ten przetarg a tak kibicuje polsatowi sport,a nawet n-sportowi wole zeby tam to bylo niz w c+

Ja myśle ze miejsce premiership jest w canal+ To stacja stworzona do jej transmitowania i ma najlepszych komentatorów:)

najlepszych komentatorów ma polsat sport,

mateusz borek,bozydar iwanow umieliby komentowac lige angielską,a pewnie by zatrudnili jakiegos jeszcze speca od ligi

Jeżeli wymieniasz Borka to tylko potwierdzasz, że wychowankowie Basałaja to najlepsi polscy komentatorzy. I jakbyś nie wiedział to Borek wywodzi się właśnie z C+. Wszytko to potwierdza, że najlepsi komentatorzy są w C+.

Nie interesuje mnie skąd się wywodzi.Ale jest uważany za najlepszego komentatora w Polsce-wygrywa ostatnio nagrody.

Komentatorzy C+ są dobrze,nie wątpie.Ale i tak PS ma lepszych.

ALE o co my się kłocimy,prawa sportowe najważniejsze a te ma najlepsze C+.

Oby Premiership nie zagośćiła w C+SPORT tylko gdzies indziej najlepiej w PS.

Nie interesuje mnie skąd się wywodzi.Ale jest uważany za najlepszego komentatora w Polsce-wygrywa ostatnio nagrody.

Pewnie, ze wygrywa - na pewno ma Cyfrę w domu to wygrywa nagrody ze złotych plusów :D

A poważnie Smokowski z Twarowskim nie mają sobie równych i tyle.

Ciekawe jak w przetargu zachowa sie N-telewizja.Jezeli znów ostro przepłacą,tak jak to miało miejsce z liga mistrzów to wcale bym sie nie zdziwił jak LA zagości na n-sport :evil:

Jak N zapłaciła tyle kasy za LM to skąd zbiorą tyle pieniędzy

a platforma na razie przynosi same straty.

no troche kasy zarobili(iles tam tysiecy abonamentow mają a oni musieli zaplacic za dekoder,placą abonanament),ale napewno tak licząc wklad iti a narazie zysk to są grosze,

wiadomo jednak,ze oferta taka sobie a poczatek to i duze inwestycje,

narazie wiadomo ze N przetargu na premiership wiec nie wygra,

szkoda ze Polsat Sport tez nie wygra go pewnie bo zadowala sie mniej interesujacymi rzeczami takich ktorych c+ nie chce bo im do kocepcji nie pasuje a n nie ma po prostu pieniedzy,

na 95%wiec premiership w c+, zwlaszcza ze hd maja ja pokazac,ze zainteresowanie tą ligą największe,

moze sie uda na serie a wygrac przetarg,moze mniej ciekawa liga co premiership ale i tak b.interesująca jedna z najlepszych w europie,

Ale żeby czymś przyciagnąc abonenta muszą inwestować,a liga angielska z pewnością przyciągnęłaby mase klientów.

Ponawiam pytanie. Czy ktoś czytał ten tekst o Premiership w Gazecie Wyborczej?

nie bylo dzis takiego artykulu

Komentatorzy C+ są dobrze,nie wątpie.Ale i tak PS ma lepszych.

ALE o co my się kłocimy,prawa sportowe najważniejsze a te ma najlepsze C+.

Oby Premiership nie zagośćiła w C+SPORT tylko gdzies indziej najlepiej w PS.

A po co cp kupilo kanaly klubowe aby pokazywac retransmisje ,pamietam jak cp pisalo ze startuje w przetargu o lige hiszpanska, a prawda byla taka ze nawed nie startowali. To nie ich strategia kupia teraz lige rosyjska , ukrainska, .cp znalazl swoje miejsce i znajduje chetnych a liga angielska przeciesz pokazuja retransmisje i w reklamie jest jak byk liga angielska i to ich zadawala, takie jest moje zdanie.

Edycja Burli: Scaliłem dwa posty w jeden.

Moim zdaniem C+ nie wchodzi żadnej platformie w przetarg

to niech też tak uczynią .W końcu C+ pokazuje sport najdłużej.

Czy wy nie umiecie czytac napisalem jak byk ze we wczorajszej Gazecie Wyborczej bylo NAPISANE. A co do komentatorow to jupi ma slabosc do okularow Bozydara Iwanowa, kazdy ma swoj gust i juz dla mnie Twarowski i Smokowski sa the best i lepszych nie ma.

Dobrze, w takim razie "trzymamy Ciebie za słowo"... :)

@slawcio, chodzi o to, że nikt tego niepotwierdził.

Sam to czytałeś w gazecie, czy wyczytałeś na innym forum?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...