Skocz do zawartości

Premiership w C+


slawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy lepiej na oficjalny komunikat Canal+, jeśli oczywiście takowy się pojawi w tej sprawie... A nie ukrywam, że mam taką nadzieję... :D

Dotychczas jeśli C+ nabywał jakieś prawa do transmisji, to zaraz to podawał to do publicznej wiadomości, a póki co tego nie uczynił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie skąd się wywodzi.Ale jest uważany za najlepszego komentatora w Polsce-wygrywa ostatnio nagrody.

Komentatorzy C+ są dobrze,nie wątpie.Ale i tak PS ma lepszych.

ALE o co my się kłocimy,prawa sportowe najważniejsze a te ma najlepsze C+.

Oby Premiership nie zagośćiła w C+SPORT tylko gdzies indziej najlepiej w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie skąd się wywodzi.Ale jest uważany za najlepszego komentatora w Polsce-wygrywa ostatnio nagrody.

Pewnie, ze wygrywa - na pewno ma Cyfrę w domu to wygrywa nagrody ze złotych plusów :D

 

A poważnie Smokowski z Twarowskim nie mają sobie równych i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche kasy zarobili(iles tam tysiecy abonamentow mają a oni musieli zaplacic za dekoder,placą abonanament),ale napewno tak licząc wklad iti a narazie zysk to są grosze,

wiadomo jednak,ze oferta taka sobie a poczatek to i duze inwestycje,

narazie wiadomo ze N przetargu na premiership wiec nie wygra,

szkoda ze Polsat Sport tez nie wygra go pewnie bo zadowala sie mniej interesujacymi rzeczami takich ktorych c+ nie chce bo im do kocepcji nie pasuje a n nie ma po prostu pieniedzy,

na 95%wiec premiership w c+, zwlaszcza ze hd maja ja pokazac,ze zainteresowanie tą ligą największe,

moze sie uda na serie a wygrac przetarg,moze mniej ciekawa liga co premiership ale i tak b.interesująca jedna z najlepszych w europie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo dzis takiego artykulu

 

Nie interesuje mnie skąd się wywodzi.Ale jest uważany za najlepszego komentatora w Polsce-wygrywa ostatnio nagrody.

Komentatorzy C+ są dobrze,nie wątpie.Ale i tak PS ma lepszych.

ALE o co my się kłocimy,prawa sportowe najważniejsze a te ma najlepsze C+.

Oby Premiership nie zagośćiła w C+SPORT tylko gdzies indziej najlepiej w PS.

A po co cp kupilo kanaly klubowe aby pokazywac retransmisje ,pamietam jak cp pisalo ze startuje w przetargu o lige hiszpanska, a prawda byla taka ze nawed nie startowali. To nie ich strategia kupia teraz lige rosyjska , ukrainska, .cp znalazl swoje miejsce i znajduje chetnych a liga angielska przeciesz pokazuja retransmisje i w reklamie jest jak byk liga angielska i to ich zadawala, takie jest moje zdanie.

 

Edycja Burli: Scaliłem dwa posty w jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie umiecie czytac napisalem jak byk ze we wczorajszej Gazecie Wyborczej bylo NAPISANE. A co do komentatorow to jupi ma slabosc do okularow Bozydara Iwanowa, kazdy ma swoj gust i juz dla mnie Twarowski i Smokowski sa the best i lepszych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...